Колко често в седмицата месно пюре?

  • 5 262
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Редувах през ден - месно, зеленчуково.

# 16
  • Мнения: 147
През ден давам месно пюре. Но след почна да взимам от детската кухня след 2-3 месеца-ще давам всеки ден. Едното от яденетата(супа или основно е с месо) Количеството на самото месо не е голямо и мисля, че няма да е проблем

# 17
  • София
  • Мнения: 5 720
Когато ядеше пюрета и аз ги редувах- един ден - месно, един ден- зеленчуково.

 Peace
Сега сме на кухня и редувам месно с Не през ден Peace

# 18
  • Мнения: 569
 До към 10-11 месеца редувах 1 ден месно , 1 ден зеленчуково, като в зеленчуковото слагах жълтък, но сега вече давам месно почти всеки ден, дори понякога давам едно и съшо 2 поредни дни , ако е останало от предния ден.

# 19
  • Мнения: 1 477
До годинка през ден давах месно.Откакто сме на кухня месо яде всеки ден.

# 20
  • Мнения: 681
И аз редувам  Peace

# 21
  • Мнения: 1 367
аз ям месо 1път в седмицата, може и по-рядко. ))
Чисто зеленчуковите не ги харесва особено
Не сравнявай нуждите на твоя организъм с детския.В купените пюрета съдържанието на месо не е толкова голямо,че да се получи пренасищане.Така че спокойно можеш да даваш и всеки ден,още повече щом детето не харесва особено вегетарианските.

# 22
  • Мнения: 46 511
Каквото и да решиш, все ще е правилно.

Аз давах всеки ден.

# 23
  • Мнения: 167
Аз редувам през ден, макар че ако нещо ми откаже, сигурно бих повторила. Аз сама си готвя пюретата и незнам дали целя точната доза на месото, ама като не ядеме купени...

# 24
  • Мнения: 76
през ден

# 25
  • София
  • Мнения: 15 219
Дъщеря ти вече е навършила 10м.
От тази възраст Иво вече беше на детска кухня, а там едното от яденетата беше винаги с месо. Така че-на практика-ядеше месна храна всеки ден.

# 26
  • Силистра
  • Мнения: 23
Аз давам всеки ден,само веднъж седмично и правя леща крем,а през останалото време редувам пиле,риба,свинско,телешко.

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Редувам месно и зеленчуково, един ден зеленчуково един ден месно
и аз така Peace

# 28
  • Мнения: 228
аз знам,че един ден след месното се почива,за да изчисти токсините.Така,че и аз гледам да редувам,но най-често давам 2-3 пъти седмично

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
През ден съм давала. Сега обаче се случва и всеки ден да яде месо.

Общи условия

Активация на акаунт