Дайте идея за пикник около София, моля

  • 12 206
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
БОСНЕК, много е красиво там

П.С. Язовир Студена май не става за къпане...

може,не знам ве4е кое става и кое не.....То май малко стават newsm78Да,около Боснек е приказно,поне беше де,отдавна не съм ходила Simple Smile
Джул,къде бяхте де,кажи  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 550
Студена захранва Перник с вода, за това не става  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 3 126
Близо до Студена са Рударци, Кладница - морените, поляните...
Но и там няма вариант за къпане.

# 18
  • Мнения: 238
Хубава тема. Запис  Peace

# 19
  • Мнения: 98
В събота бяхме компания на Витоша, като се качваш през Бояна надясно и само един път има и на първия голям паркинг отдясно спираш, отляво е завоя към Копитото. Слиза се по стълби надолу, има полянки 2 гьолчета, слънце, ако отидете по-рано и шезлонги дървени си има, беседки, маси и много място. А по- надолу към края на полянките има и едни дървени конструкции, на такива за тренировки приличат, ама и дечица се катереха по тях. Hug

# 20
  • Мнения: 2 550
В събота бяхме компания на Витоша, като се качваш през Бояна надясно и само един път има и на първия голям паркинг отдясно спираш, отляво е завоя към Копитото. Слиза се по стълби надолу, има полянки 2 гьолчета, слънце, ако отидете по-рано и шезлонги дървени си има, беседки, маси и много място. А по- надолу към края на полянките има и едни дървени конструкции, на такива за тренировки приличат, ама и дечица се катереха по тях. Hug

Това е Диндрариума...но и там ако не се лъжа не става за къпане.
То едва ли някой би се изкъпал в тези два гьола.
Обаче наистина е много красиво мястото!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз съм се замислила на пикник да ходим.
Дори си купихме специално одеяло за целта! Heart Eyes

Казичане ни е близичко, но пък май по-прохладно е към Бояна!? newsm78

# 22
Iazovira v Dolna Dikania e mn chist, miastoto e blizo do Sofia i e chudesno za piknik

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
Бяхме край река Искър малко след Своге Simple Smile
Ами не беше лошо, но не беше и толкова
прекрасно колкото е под Мальовица, където
съм свикнала. Най-много ни изнерви търсенето
на място удобно за слизане до реката.
Реката беше ужасно мръсна  Sick
Сянка почти липсваше и след 1 час
търсене най-накрая намерихме нещо подходящо.

Благодаря на всички за идеите   bouquet
Определено ще се възползвам от някои от тях  Hug

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тя, Юлианка се е прибрала вече, ама аз да се намеся.  Laughing
Язовирът на Долна Диканя е чист, да. (Доколкото може да бъде чист язовир.)
Но е много опасен. Има подводни течения, които се известни сред сърф-любителите, особено на онези фенове на силните усещания. Не ви съветвам да влизате вътре, още по-малко да плувате.

# 25
  • Мнения: 332
около хижа Селимица е разкошно, има обособени кътчета, пейки и масички, река. Много е красиво и е на 20км от София  Peace

# 26
  • Мнения: 307
Идете до Локорско. Има манастир, полянки, река с много водопадчета, и е много близко.  Peace

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Идете до Локорско. Има манастир, полянки, река с много водопадчета, и е много близко.  Peace
Не знам за другите, но мен ме нави.  Joy Ако мога, още тази седмица ще разходя троловете.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
Идете до Локорско. Има манастир, полянки, река с много водопадчета, и е много близко.  Peace
Не знам за другите, но мен ме нави.  Joy Ако мога, още тази седмица ще разходя троловете.

И мен  Peace

# 29
  • Мнения: 307
Ми да взема и аз да дойда  Joy Party

Общи условия

Активация на акаунт