Страхотна диета за страхотни тела - 15

  • 17 223
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 425
I'm Back  Hug Heart Eyes Hug
Ужасно ми лиспвахте...не бях хич режимна за тез 2 седмици,но и кантара вчера сутрин ме порица +4,но снощи само вода пих и днес -1,което е нормално и днес съм на тараторче  Crazy
Хич не сте се разписали тия 14 дни  Close

Камерън, БРАВО ПОЗДРАВЛЕНИЯ  Peace

Вече ще има конкуренция за чайчето  Laughing






Аз бях забравила да ви обърна внимание,че при пускането на тази тема бях добавила едни неща в първия пост - при съъветите за начинаещи!
Който пуска новата тема могат да се махнат пак - на мен ми се струват полезни!

Хайде бягам!

ПП А и да ви кажа,че докато бяхме в планината все облечена определено си позволявах това и онова да хапвам....откакто вчера се съблякох пак по бански веднага се стимулирах а се вкарам в режим!

 

 

# 301
  • София
  • Мнения: 2 958
Ооооо, Калаааа, миличка, добре дошлаааа!
Е, много ни липсваше, наистина! Hug Hug Hug

Явно хубаво си отпочинала.  Grinning

Хайде вече сериозни, моля! Heart Eyes

Хахаха, Лиде, аз по същия начин се чудя, как толкова години не видях, че имам излишни кг и не се взех в ръце по-рано. Но! По -  добре късно, отколкото никога! Peace

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 17:09 от StaM

# 302
  • София
  • Мнения: 1 950
Ето ме пак  Hug

Кала  Hug, много се радвам да те видя, много ни липсваше да си наоколо   bouquet. Ще влезеш в режим и бързо ще ги разкараш тези плюсове.  Peace
Аз чак сега обърнах внимание на новостите в първа страничка   Blush , мисля че няма нужда да се махат , защото са наистина количествата е важно да се знаят от всички . По повод на това се замислих дали да не дадеме и линкове за всеки от допълнителните режими поотделно, защото така сме ги дали само като линк към рецепти за диетични храни  newsm78

СтаМ , Hug  аз много години се отглеждах на сланини, но определено в последните 5 години направо се бях изоставила абсолютно безконтролна.  Blush
Сега направо се чуствам като друг човек - и най-голяма е заслугата на ВАШАТА подкрепа и съвети и стимула от вашите резултати , за което съм много благодарна на цялата Страхотна компания  bouquet  bouquet  bouquet

Днес храната ми :
закуска смокини и кафе, обяд 2 кюфтета и салата домати, следобяд - диня /нямах смокини/, вечерята е ясна пак кюфте и домати.  Peace Вода дотук над 2 литра  Grinning

Страхотна вечер на всички Страхотни момичета! Hug Heart Eyes

# 303
  • Мнения: 3 425
Добро утро банда  Grinning

С удоволствие се постарах по НОВАТА СТРАХОТНА ТЕМА  Heart Eyes

Кафенццето от вас;)

И другите режими са добавени(Лиде    bouquet ) под Режим 3  Peace

Нямаме  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт