Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 3

  • 27 648
  • 580
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 115
Това с многото пиене на вода и аз го пробвам, оня ден например цял ден се наливах с вода на малки глътки. Не знам,обаче това помогна ли ми да изглеждам по-добре ,но във всеки случай нещо се случи с бъбреците ми, освен,че след всяка чашка търчах до WC-то, започнах да усещам една не особено приятна тъпа (м'чи каква друга да е Mr. Green) болка над кръста.
 
Бутински, слушай тялото си и не го насилвай!
Защо си се силила да пиеш, след като не си жадна!
Тази болка иде да ти каже, да спреш да насилваш нещата!
Аз пия когато колкото ми се пие, обикновено е много, но не от фикс идея да пия много, а просто съм жадна!
 Има дни когато пия малко вода.

# 76
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Офф топик : buttinsky ще задоволиш ли моето любопитство относно ника ти.

Аз все си мисля, че идва от английски - butt in sky  Mr. Green

Греша ли? Thinking

# 77
  • Мнения: 880

Бутински, слушай тялото си и не го насилвай!
Защо си се силила да пиеш, след като не си жадна!
Тази болка иде да ти каже, да спреш да насилваш нещата!
Аз пия когато колкото ми се пие, обикновено е много, но не от фикс идея да пия много, а просто съм жадна!
 Има дни когато пия малко вода.

Аз пък някъде бях чела,че трябвало точно да се пие и когато не ни се пие.Което зучи малко абсурдно,защото наистина щом организма не го изисква...А на мен въобще не ми се пие,понякога и една чаша на ден не изпивам.Но когато си наложа и го правя насила,после чувствам кожата си прекрасно,много добре ми влияе.

# 78
  • Мнения: 7 263
Дона мога ли да те помоля да пратиш линк на сайта, от който си копнала банските. Опитвах всякак да стигна до нещо повече от единичен фотос, но не успявам.

# 79
  • Мнения: 451
Дона мога ли да те помоля да пратиш линк на сайта, от който си копнала банските. Опитвах всякак да стигна до нещо повече от единичен фотос, но не успявам.

От Nordstrom.com са, ето ти напрво линк към секцията с банските
http://shop.nordstrom.com/C/2379759/0~2376776~2374327~2379759?me … v&pbo=2374327

# 80
  • Мнения: 1 547
Еееее, ще ни разтурят клуба и ще ни прогонят в изгнание, виждам аз... Предложение излъчвам - нека да обсъждаме отделни елементи на casual-визията /мода, дизайнери, подходяща бяла козметика, обувки и прочее/, но задълбочено и с шопинг-консултация. Тъй де, полза някаква да има. Ако на някой пък му хрумне нещо по-полезно за ред и порядки, да казва  - аз се радвам на забележителен интелектуален отлив напоследък.

За да си позволиш да се носиш "неглиже", съгласна съм с по-горните мнения, че храната и режимът са от особено значение. Плодове, плодове, плодове, зеленчуци, печени меса и поне 2 литра вода. Алкохол, газирано, пържено, пикантно, сладко - само със специален повод и по малко  Mr. Green Спортът прави чудеса с лицето, а добрата мускулна кондиция кара повечето дрехи да стоят добре.

После идва бялата козметика, щот на цветна не държим. Два пъти на ден измиване, тонизиране и намазване. Кремове не понасям, само флуиди. Околоочни имам хиляда, макар навремето да вярвах на онази Paola Begun /тъй ли беше??/ Обожавам свежо и чисто лице, както казах неведнъж. Маски с хума, кални маски, скрабове и още куп помощни помади.

Ще спра дотук с моя Топ 3 на естествената хубост - храна, спорт и бяла козметика. Останалите 2543 позиции ще обсъдим по-нататък  tooth

# 81
  • Мнения: X
мунгус ,слушам, обаче точно тогава не съм се насилвала,просто ми се пиеше постоянно вода ( и не беше от препиване предишната вечер)
Lu-lq ,хитряга си ти  Laughing

От седмица си мисля,че с токчетата напоследък хич не можем да се разберем. В момента шляпам с едни чехляци,а всичко друго ми прави мехури или ми набива краката. Извод: Или не мога да си избирам удобни обувки, или краката ми се държат особено.
В момента съм покачена на едни с танк-подметка,защото се напъхах в една лятна  рокля и реших,че имам нужда от известно удължаване на краката. Та тия ютии дето са на краката ми сега уж са подходящи за рапалести крачка,обаче усещам как и с тях ми се надуват пущините и не знам довечера изобщо как ще се прибера Tired
Дайте някаква идеят срещу отичане на крака,моля  Hug

# 82
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вдигни ги.  Laughing Ако имаш възможност, ги качи на стол, пречка, каквото намериш и ще се оправят.  Peace И соленичко много не яж, както и мазно. Чиста водица пий.
За водицата в последния брой на списание "Ел" има материал. Обаче сега е не "пийте колкото се може повече", а "ново двайсе". Тоест, поредната теория.
Събират се двадесетина години, откакто с наслада чета какви ли не съвети и през това време какво ли не видях. Ако днес едно нещо е ужасно вредно, утре не може без него. После пак е вредно.  ooooh!

# 83
  • Мнения: 516
Слушай тялото си. Баба ми казваше навремето- ако ти се яде нещо, хапни си. Организмът ти има нужда от него. Е, най- трудно е да уцелиш количеството, особено ако си лаком по душа.  Laughing
Мен лично диетите ме притесняват. Ненормално ми се струва да карам само на белтъчини например. Моята теория е от всичко по малко. Само водата ми е много. Пия много вода, не защото така са ми казвали, а защото ми се пие.

# 84
  • Мнения: X
Хихи, това с вдигането мисля да го пробвам довечера Laughing
За статията в "Ел" оня ден ми разправяше една приятелка, ще я накарам пак да разкаже,но по-подробно Wink Като цяло май в тоя род списания вече се чудят какво да си изсмучат от пръстите, хубавото е,че от толкова различни теории все някоя може да си хареса човек. Инак със соленкото нямам проблем,ама виж със сладкото,ммм Heart Eyes
Ето че вече смачках няколко бутерки и съм готова да слушам и да се вслушвам Listen

# 85
  • Мнения: 115
buttinsky, сещам се само да си натопиш краката в студена вода или на течаща такава, но ако си на работа - няма как да го направиш!  Peace
Не виждам какво да кажа за бялата козметика, ползвам всичко от което смятам, че имам нужда - почистващ гел, дълбоко почистваща маска, тоник, крем, околоочен. Скраб за тялото и .... не ми се изброява.
Ако питате за някоя хитринка - маска с ягоди е най-хубавата маска, действа като пилинг маска!

# 86
  • Мнения: 3 447
Ям и пия каквото ми се иска и по колкото ми се иска. При положение, че може да умра още утре, не ми се иска да съм живяла в ограничения и лишения заради едното нищо. Важно ми е да се чувствам добре сега, в момента. И целулит имам, и 10 кила отгоре имам, така че не съм пример за подражание в тази тема, просто споделям личното си убеждение  Simple Smile

# 87
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм обратното на Дона.  Laughing За две кила повече опищявам орталъка (и съседните квартали).  Laughing
Отдавна разбрах, че ям, не защото ми е вкусно, а защото не мога да стоя без работа. Все ме чопли нещо да правя. Но когато си ужасно изморен, не ти се захваща с нищо, а нещо все трябва да се прави. И тогава идва манджата.  Joy
Сега работя по дисциплината си. Имам известен напредък.  Blush

# 88
  • Мнения: 3 405
Хубаво отврихме вчера приказка за белите вина. Снощи отразихме една бутилка  Laughing

А принципът на майка ми за хубава фигура е да става от масата леко гладна. Работи идеално, но е нужен самоконтрол, който при мен рядко се намира Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 4 027
Отново се записвам в темата, надявам се този път да е с по-малко чат:)
За кецовете на Рокси(между впрочем и аз съм намислила да си купя такива, и то свежо шарени) все ми се струва, че ако са тип балерински, имаше такава снимка пусната, а не с връзки биха стояли добре и с пола, а иначе с дънки и 7/8 панталони.
За банските- нося бикини, в две части, без банели, дунапрени и т.н.,някак неудобно бих се чуствала както по монокини, така и с прашки, според мен си е въпрос на себеусещане.Имам и един цял, винаги като го нося се чуствам някак по-женствена, но ми е неудобен при мокрене.За тази година още не съм си купила, ама има време, чакам да го видя и да ме повика 'моя си бански'.
И накрая за храненето, мисля че съм тип 'Василиса', но от време на време минавам на 'Дониния' вариант, че няма да се живее 100 години и трябва да си угодя, и си го правя, като обикновено минавам границата, тази която аз си мисля че е . В смисъл не мога да ям само така както смятам че е правилно, от една страна ми липсва някаква такава воля, от друга - започва да ми доскучава.Та ей такива ми ти работи....

Общи условия

Активация на акаунт