Място за седянки на склерозирали Дюканки - 111 тема

  • 54 845
  • 1 053
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 686
Вярка, много си приличаме по телосложение... направо ако сменим главите, предполагам никой няма да разбере Simple Smile Колко кила си (извинявай, пропуснала съм)?

Отговарям си сама, ти си имала лентичка, но аз не съм ичакала да се зареди.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте на всички.
Вещи,благодаря за хубавата темичка,в която ни приюти пак.
Аз исках да напиша нещо,обаче когато разгледах снимките и едва не паднах от стола,не може да бъде просто,на всички едно голямо ,БРАВО,момичета вие сте герои.
За мен няма нищо интересно да пиша,най накрая съм в МЦ и както се предполага в момента виждам една гадна 9 на кантара,но до 3-4 дена няма да я има 100%.
Когато гледам снимките ви ми идва да покажа аз от какво момиченце преди 1,5год. какъв слон станах,ама айде да не се разстройвам, все пак си струваше жертвата.
За храната аз май съм щастливка всичко разрешено във 2 фази ми е от любимите храни,а екскузията ми е любима.
И да не забравя да честитя на Свидничка дипломата,много професионални успехи да пожънеш,а аз не се и съмнявам в това.
За 10те дена ударни аз мога да кажа че свалях през всичките,но мисля че просто си свалям бързо килограми,а имаше и други фактори.
Хайде от мен лек ден и дано скоро да се скриете от жегите някъде,който за където мечтае.
Аз лично бих искала като Ори да се усамотя на някой плаж.

# 77
  • Мнения: 157
Вярка, много си приличаме по телосложение... направо ако сменим главите, предполагам никой няма да разбере Simple Smile Колко кила си (извинявай, пропуснала съм)?

Отговарям си сама, ти си имала лентичка, но аз не съм ичакала да се зареди.
Да, 78кг съм. Ще ми се и до 60 да стигна, ама аз не съм от тия дето им отиват миниатюрните форми. Ще си стана пак "нормална" - нито слаба нито дебела. Структурата ми е такава (салава Богу) че свалям и качавам равномерно, но има едно положение ако отслабна много  гърба ми е широк и не върви да съм много свалила в дупето - абе от пищните съм и си се харесвам така (когато пак стана де)
Офф, извинявам се ама май не обясних като хората  Embarassed

# 78
  • Мнения: 1 602
Тинтири-Минтири след като си по принцип с високо кръвно е възможно при по ниско да те боли глава. Не си свикнала  снего и за това така реагираш. Пийни айрян със сол да го нормализираш малко. Мен ме боли глава и ми се вие свят когато събера границите.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 361
Вярка,разгледах снимките ти.Много си лъчезарна! Много красива булка си била!
Джани,страхотна разлика!Браво!  smile3501

# 80
  • Мнения: 308
Джани, браво мила! Направо си страхотна на снимките, невероятна промяна. Супер си!  bouquet Hug А за гимнастиката - добре е да правиш коремни преси, най-доброто упражнение за стягане на коремната мускулатура.  jump
Вярка, прекрасна снимка  - в Солун, нали (площад Аристотелис). Смело напред и резултатите ще дойдат, при всеки действа различно. Успех! Hug (Видях   много хубави снимки от сватбата ви)

# 81
  • София
  • Мнения: 102
 smile3501 smile3501

Джани браво мила, страхотен резултат

и да знаеш за ръцете и корема си много права, аз след 1 месец прекъсване също започнах да спортувам отново и се чувствам добре ...... не вярвах че ще имам толкова енергия на гимнастиката, която посещавам ..... но не се чувствах отмаляла, както в началото на режима и реших да се завърна.  newsm68

Моето мнение е че трябва известно време / за всеки предполагам че е различно /да се изчака да се настрои организма на човек към новия режим на хранене и след това да започне постепенно
да се включва спортуването

Успех на всички   bouquet

Желая ви отслабващ ден  newsm03

# 82
  • Мнения: 40
Здравейте, дюкеси!
Вещи благодаря за прекрасната тема и за корекцията ми в табличката   bouquet
Снимките продължават да "валят", ама така е като сме с Дюкан ще ги има големите разлики в преди и сега.
Страхотни сте момичета!
Кога ли и аз ще се наканя да изровя една снимка от преди (а те не са много, да не кажа и почти нямам) и да се снимам и сега, но и този момент ще дойди.
На новите момичета  welcome  и успех.

# 83
  • Мнения: 157
Благодаря ви denica17 и rokipagane smile3525
Как не ви открих преди сватбата та да бях се повталила малко  Laughing

Но никога не е късно за промяна нали  smile3521

















# 84
  • Мнения: 110
      ТИНТИРИ МИНТИРИ,аз също отдавна съм с високо кръвно! EmbarassedВече близо 12 год.пия хапчета.След известно време ги сменям и пак така.... Praynigдокато не започнах режима.След 2-3 седмици кръвното ми падна 100/60 - за мене това е..... #2gunfireпих кола лайт/поне за в момента/и ми размина.От тогава хвърлих хаповете - към днешна дата 110-15/75/80.Може да е от него/и аз се чувствах така/,но щом си го мерила.....Възможно е да е и от жегите newsm78 Виж,как ще се почевстваш и ако не ти отмине - на лекар Thinking

# 85
  • Мнения: 469
Вещи, както винаги перфектна. newsm51
Цвети, специално искам да те поздравя за 10-та ти месечинка. Пожелавам ти да си останеш все така елегантна и лъчезарна!   love001 newsm51
За снимковия материал просто нямам думи - всички сте толкова чудесни! Поздрави! newsm51
Свидничка, честито  smile3525
За всички с минусчета   bouquet
Добре дошли на новичките -  гледайте снимки, бъдете стриктни и упорити, не след дълго ще се радваме и на вашите резултати  bouquet
Дори, не се разстройвай за 1 - 2 кг, изглеждаш чудесно Hug

# 86
  • Мнения: 2 922
Миленски76, страшна си!! Браво!  Hug  bouquet

Дори, успех в начинанието!  Peace

# 87
  • Мнения: 1 027
 Hug Hug Hug за всички
Тонито, какви са тия лекари, бе??????!!!!???? #Cussing out #2gunfire В крайна сметка, ги накарай да те прегледат- в правото си да го искаш и мисля, 4е е редно. Не се впечатлявай от подобни мнения и изказвания. Отиди на нормален и изпитан АГ, плати си и си отстоявай позицията...как така на думи, без преглед и изследвания...ах, тия глупаци и глупачки, каква антиреклама си правят, ако знаятттттт #Cussing out Разбира се има хора и хора, лекари и лекари, но...Много се ядосвам от такива случай. Стискам палци всичко да е наред Praynig
Деница17, доктор и още как Embarassed Joy
Пали, хич не обичам така... никакво оплакване за 13 дни- 4кг...това е нормално...и не е никак малко! Peace
Джани, изглеждаш чудесно! голяма разлика!   bouquet

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 16:07 от ros4enka

# 88
  • Мнения: 5
Значи съм сбъркала! Вчера и оня ден / 2 и 3 ден ударен режим/ ядох по един сварен кремвирш, дали да започна броенето от днес и от тук нататък 5 дни? newsm78

# 89
  • Мнения: 1 885
Обожавам да гледам снимките ви момичета. Страхотно резултати. Много сте упорити!!!
Продължавайте все така!

veneras, отдавна искам да те питам на снимките от сватбата в албумчетото ти горе долу колко кг си? Малко повече от сега нали?
Питам просто за да се ориентирам как се сваля във времето.

Общи условия

Активация на акаунт