В ПАМЕТ НА ЛУИС-ДАНИЕЛ

  • 16 993
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 195
  Аз се отказах от чата ,защото на тях не им се говори за сериозни неща ,а и явно не е там мястото.
Ще чакам тук да се разберем по-късно. Wink
Аз също не желая да говоря в 4ата!
Ве4но опозиция трябва да има...все разправии и простотия... #Crazy

# 61
Присъединявам се към идеята на Хондичка.
Тъй като не влиzам в чата поради липса на време, неzнам какво сте решили и т.н. Както и да е. Ако раzберете адреса на Тея, моля ми го пуснете и на мен на ЛС. Не го пускайте тук zа общо виждане.
Най малкото може да иzпратим по картичка, ако се раzбере адреса.

Rosa, сложи го адреса в Модератори, 4е да не се 4удя от де да го ровя... МОФ е тука... ама пи6а от комп на мама та няма ни кирилица ни ни6о.

# 62
  • Spain
  • Мнения: 3 750
  Аз се отказах от чата ,защото на тях не им се говори за сериозни неща ,а и явно не е там мястото.
Ще чакам тук да се разберем по-късно. Wink
Аз също не желая да говоря в 4ата!
Ве4но опозиция трябва да има...все разправии и простотия... #Crazy
има нов кана л ..влезте в  канал  Нов

# 63
  • Мнения: 2 195
има нов кана л ..влезте в  канал  Нов
Цитат
Кажи как,4е при мен май не се полу4ава Confused

# 64
  • Spain
  • Мнения: 3 750
има нов кана л ..влезте в  канал  Нов
Цитат
Кажи как,4е при мен май не се полу4ава Confused
ами просто щракваш и това е .. ти беше влязла преди малко

# 65
  • Мнения: 463
Аз също много бих искала да пратя карти4ка на Тея ,Само кажете къде да търся адреса?

# 66
  • Мнения: 500
Момичета от вчера с мъжа ми сме доста подттиснати от как разбрахме новината за Луис-Даниел, много искам да се включа и аз като изпратя цветя и картичка, някой може ли да ми каже адреса? Аз в чата не влизам, ако ми пишете и на лични ще съм благодарна. иначе уговорката за утре в 17часа. остава ли?

# 67
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ami momi4eta naistina - koga 6te re[im kakwo da naprawim ..dali 6te e ne]o ob6to ili ....

# 68
  • Мнения: 4 244
Нека да изчакаме тая вечер Хара да се свърже (дано може) с Тея и да видим утре на по избистрени глави
Всички сме още много паникьосани и объркани. По добре да изчакаме един ден да не направим някоя грешка.

# 69
  • Мнения: 508
Сьгласна сьм.Фиданке,писах ти на ли4ни,ще 4акам отговор 3а решението.

# 70
  • Мнения: 7 430
Момичета и аз съм с вас...само решете какво точно да правим

# 71
  • Мнения: 4 244
Чакам отговор от Тея на кюто

# 72
  • Мнения: 7 430

Благодарим Деби  Hug

# 73
# 74
  • Мнения: 4 244
Имам адреса - за картичките моля на ЛС
За другото само искамм лично потвърждение кои ще участваме за да се заема с поръчането
Да допълня - не се знае още датата, тъй като ще бъде правена аутопсия
Така че имаме време спокойно да се организираме всички които искаме да участваме с букет и тези които искат да пратят картички
Няма да има опело в църква. Опелото ще бъде в болницата
Това е всички по данни на Тея
Милата е смазана. Ако не е Ванина, за която да се крепи, няма да има сили да продължи.
Нека който има сили и желание да се присъедини към общата ни молитва за душицата на Луис-Даниел утре следобед в 17 ч БВ (останалите смятайте часовата разлика), който иска да прати картичка или да ми се обади за букета

Последна редакция: вт, 14 юни 2005, 19:36 от "Стройна фиданка"

Общи условия

Активация на акаунт