Американска наследница

  • 23 189
  • 257
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 017
Прави ли ви впечатление, че на Елизабет на всеки 5 минути и се сменя прическата - при Паркър къдрава, у тях, когато каза за годежа вече с права коса? И много лошо и правят косата - отгоре полуплешиво и загладено, а надолу гъсти букли, много неестествено с тази присадка.
Напълно права си  Peace
Да видим какво ще спечели Даниел от това което й каза Серина. Дали ще разоблечи Деймиън...

# 181
  • Мнения: 2 960
Първо и аз си мисля ,че от подметнатата инфо.от Серина ,агент Хопкинс ще започне да души и тя ще бъде hahahaспасителката на Паркър и ще му помогне да разбере истината ,че  hahahaще живее.
Друго си мислих ,понеже малко разсеяно /покрай децата/ гледах една част от филма... ТА Джордан ,като я гепаха ,нали се мазнеше и правеше разни чупки около другия/не любовника си /а Виктор му казаха май на горилата.Та тя ли му бутна в джобчето онзи кибрит ,на който беше написан номер и с който отърва един вид кожата.Нали тогава Карлос и Карлос-Дейвид "разбраха" ,че онзи бил предател newsm78,а не тя?????????????

# 182
  • Мнения: 6 017
Има нещо такова....  hahaha много е умна тая Джордан

# 183
  • Мнения: 3 459
Някой може ли да ми каже какво стана след като Елизабет каза, че ще се омъжва за Паркър.
После видях, че на Лорън и стана доста криво и каза, че отива да спи.
След това обаче не можах да го гледам.

# 184
  • Мнения: 4 514
Хуните ми се прибраха от лятна ваканция при бабите и не мога да гледам сериала.  Grinning Добре, че сте вие!   bouquet

# 185
  • Мнения: 2 960
Някой може ли да ми каже какво стана след като Елизабет каза, че ще се омъжва за Паркър.
После видях, че на Лорън и стана доста криво и каза, че отива да спи.
След това обаче не можах да го гледам.
Сещам се ,че Деймиън да не остане назад каза ,че ще се ожени за Серина.Тя излетя вбесена от това ,че обявява нещо за което не я е питал.
Елизабед се обади на Паркър да го светне по въпроса ,че е обявила сватбата им.Успокои го ,че е запазила в тайна болестта му.
Серина се измъкна от леглото на Деймиън и се срещна с агентката ,да я информира за някакви неща ,които видя в тефтера на Деймиън.После и сподели ,че нещо странно става с Паркър ,тъй като според нея горкият добродушен човечец може да се окаже плячка и журтва на машинациите на Деймиън.Агент Хопкинс се замисли над казаното.

# 186
  • Мнения: 2 108
Снощи изпуснах епизода Sad
Горе-долу разбрах от думите ви следното:
- Елизабет ще се жени за Паркър
- Деймиън и Серина са преспали
- той е заявил,че ще се женят;
-тя е снесла инфо на Хопкинс
-Джордан са я гепили?!-какво е станало с нея точно? Има ли развитие при блемелинката и Джей Ди? Той научи ли за омъжването на Елизабет?

# 187
  • Мнения: 2 960
? Има ли развитие при блемелинката и Джей Ди?
аха Crazyизточи на ДжейДи цялата кредитна карта ,за да си напазарува,най-необходимото Party

# 188
  • Мнения: 6 017
Джей Ди май отиде да търси сметка на Елизабет за това, че ще се омъжва. Нали приятеля му, му показа новината от вестника.  Joy

ПП: Ще разберем чааак понеделник. Що го няма качен в нета тоя фелм.

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Добре , че я отвлече Джей Ди Елизабет , че да не направи грешката да се омъжи за Паркър , а да има дете от Джей Ди (защото ми се струва , че е бременна с това леко прилошаване)  Thinking

# 190
  • Мнения: 2 108
ха-ха
снощи мъжа влиза и вика ,какво става,кой е този филм?... казвам, този я отвлече тази от сватбата и..... той гледа ,гледа...вика на детето...гледай тате, тая отвлечената как я е толкова яд и страх от похитителя,че му разкъса дрехите и се сблече доброволно Joy

# 191
  • София
  • Мнения: 639
дам, при отвличането Елизабет, толкова силно викаше че направо оглушах   Mr. Green hahaha Joy hahaha

# 192
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Добре , че я отвлече Джей Ди Елизабет , че да не направи грешката да се омъжи за Паркър , а да има дете от Джей Ди (защото ми се струва , че е бременна с това леко прилошаване)  Thinking
Че те допреди това правили ли са секс  newsm78 Аз мислех че са само на целувчици  Laughing

# 193
  • Мнения: 2 960
Добре , че я отвлече Джей Ди Елизабет , че да не направи грешката да се омъжи за Паркър , а да има дете от Джей Ди (защото ми се струва , че е бременна с това леко прилошаване)  Thinking
Че те допреди това правили ли са секс  newsm78 Аз мислех че са само на целувчици  Laughing
мисля ,че снощи им беше сефтето.Досега само на"принцесо" и "не ми викай така" я караха.А след снощната бурна секси-вечер ,най-вероятно Елизабет ще забременее ,но според мен все пак ще се омъжи за Паркър.
Но сцената с бурните мятания ,бЕлото и бельо и боричкането по леглото ми бяха някак си малко смешни.

# 194
  • София
  • Мнения: 15 464
Аз пък с глас се смях пак на прическата на булката, така се изсмях та дъщерята дотича да види какво става. Като започна да се целува с пилота и висеше един кичур от прическата, в следващия момент продължават да се целуват, но висящия кичур е вече прибран в кока. Кога има време да го прибере, като ръцете и бяха заети?

Общи условия

Активация на акаунт