Американска наследница

  • 23 186
  • 257
  •   1
Отговори
# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Аз пък с глас се смях пак на прическата на булката, така се изсмях та дъщерята дотича да види какво става. Като започна да се целува с пилота и висеше един кичур от прическата, в следващия момент продължават да се целуват, но висящия кичур е вече прибран в кока. Кога има време да го прибере, като ръцете и бяха заети?
Доста гафове има в този филм  обаче,когато се събличаше Джей Ди беше с черни боксери с сива лента , а после като легна в/ху Елизабет бяха на раета Laughing и прическата на Елизабет - в единия кадър с изправена коса , а в другия навита изобщо......

# 196
  • Мнения: 2 960
стига бе Mr. Green ooooh!аз това с боксерките съм го пропусналааааааааааааааааа Joy Joy

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
стига бе Mr. Green ooooh!аз това с боксерките съм го пропусналааааааааааааааааа Joy Joy
и аз досега не бях забелязала гафовете ,но като ви четях тук и взех да гледам по задълбочено.

# 198
  • Мнения: 920
Леле колко сте наблюдателниии бе мацки, аз се бях вече ядосала на Елизабет и Джей Ди, дотегна ми да гледам едни и същи безмислени караници и исках да се взема най-макрая.
Сега обаче и аз си мисля, че тя ще вземе да забременее Wink

# 199
  • Мнения: 2 960
Ох,,момичета снощи наистина щяд да падна на земята от майтап.Тези хора ,дето го"правят"филма или са пълни смешници или нещо ние тук не сме в час.Категорично обаже техниката на монтажа им куца!!!!
ТА снощи-гледката беше следната в моите очи:
Седналите на дивана Лорън и Джордан първо  са кръстосали и двете еднакво ляв върху десен крак-стоят и отговарят на въпросите на разследващия изчезването на Елизабет.
СЛЕДВА -Кадър -2 сек. те нещо казват -секунди ,в които в кадър е полицаят -следва кадър пак на мацките с метнати крака на обратно ,пак кадър с полицая -пак те отГоварят с крака отново  преметнати  В ОБРАТНА посока ooooh!В рамките на половин минути в редуващите се кадри /буквално за 1-2 сек/ краката им бяха мятани ту ляв -върху десен ,ту обратно.И на двете мацки винаги в еднаква посока.Явно като са монтирали серията -не са били особено внимателни.Щрак кадър двете шматки- ляв върху десен-щрак въпрос на полицая,щрак пак мацките десен върху ляв..... Whistlingи така преброих поне 20 .......после спрях Mr. Green

# 200
  • Мнения: 4 514
Ох, момичета, развеселихте ме с тези гафове! Определено този сериал чупи всички рекорди!
Данинка, представям си ги бясно премятащи крак връз крак: леви-десни, десни-леви, лев-десни, и просто ме напушва на смях.
Започвам пак да следя сериала и ще гледам само за гафове.  Laughing Автоматичната прическа на Елизабет е номер 1. Дали има някаква джаджа за автоматично променяща се прическа?  newsm78 Цък копче - къдрава, цък копче - права, цък копче - на опашка...  Crazy

# 201
  • Мнения: 343
Данинка моите поздравления за наблюдателността ти. Страшна си.

# 202
  • Мнения: 2 108
Снощи не успях да гледам серията.Дайте моля нещо в резюме!

# 203
  • Варна
  • Мнения: 3 237
Видяхте ли рекламата - в събота ще има от 21 часа, даваха кадри от някаква вечеря, където са всички и Карлос. Дали няма да е последната серия тогава  newsm78

# 204
  • Мнения: 349
Видяхте ли рекламата - в събота ще има от 21 часа, даваха кадри от някаква вечеря, където са всички и Карлос. Дали няма да е последната серия тогава  newsm78
И аз се учудих newsm78?

# 205
  • София
  • Мнения: 15 463
На мен филма все повече ми заприличва на комедия!

# 206
  • Мнения: 2 108
хайде моля ви Praynig-дайте двете последните серии в резюме!

# 207
  • Мнения: 2 960
Паркър ,разбра че не е болен от рак.Сподели това прекрасно свое "изцеление"на Елизабет.Двамата решиха да не разкриват какво са открили ,за да бъдат един ход пред Деймиън.
Елизабет и ДжейДи отново бяха в прегръдките си.
Бременната продължава да тормози ДжейДи ,че не и обръща внимание и ,че синът им има нужда от баща си.
Деймиън подари на Серина пръстен ,тя не го сложи .
Соломон потърси сметка на Лорън -за това ,че го мотае ,че флиртува с други мъже и че не правят секс.Тя го вбеси ,като му каза ,че е била принудена да се омъжи за него и изобщо не и пука за него.Соломон реши да я вразуми ,като помисли ,че ще я надвие и ще получи това ,което му се полага.Тя обаче като подивяла тигрича го тропяса.Деймиън уж уплашен от разразилия се скандал извика поличия. Арестуваха Лорън.
В същото време Джордан реши да пребоядисва къщата ooooh!в някакви по свежи цветове/разбирай нЕкакво роз-пембе/.Елизабед се върна и я изхваша с четката и боичките.Скараха се и Джордат бутна Елизабед ,така че тя повреди скъпия портрет на баща си.Тогава започна и тупаника на века.Блъскаха се ,ритаха се ,хапаха се.Джордан блъсна Елизабед  и кохата с роз-пембето се настани на русите и къдри Mr. GreenИ така оцветени /комедийно и смешно беше тук де/ продължиха тупаните.Полицията дойде пак и последва следващият арест-на двете дами. Събраха се тринките  Shockedзад решетките.
Туй то в кратце!!!
Тази серийка беше доооста смешна.

# 208
  • Мнения: 97
страхотни сте

# 209
  • Мнения: 4 514
Боят снощи беше върха. Както и репликата на Йорданка, предизвикала кютека: "Тази къща прилича на декор от сапунен сериал!" (или нещо такова).  hahaha  hahaha  hahaha С мъжо се попикахме от смях.
Анонсът за съботния епизод и мен ме учуди. Нямат ли си филми за тогава, или този епизод ще е по-специален?  newsm78 Да не би да е последен, да не му се надява човек?

Общи условия

Активация на акаунт