Дързост и красота-10 ....или Брукаситини вълнения!

  • 29 158
  • 597
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 784
Копирам специално за мис арк, написаното от заместничката й миналата седмица /стр.24 от ДиК-9/

Такааа, днес замествам за малко любимата ни мис арк в списването на следващата седмица

Дийкън случайно научава за грешката в тестовете

* Масимо заварва Джаки да пие сама посред нощ.
* Макар, че е много късно, Брук отива у Рич. Той й разказва, че и на него му се е явил духът на Тейлър. Двамата умуват над думите й, Ридж се чуди дали ще се съберат отново 
*      Духът на Тейлър се явява на пияната Джаки. Убеждава я да каже истината за теста, в противен случай ще съжалява за постъпката си до края на живота си.
* Във Форестър Дийкън, Сали и Амбър показват на Ерик и Стефани новите си модели. Сали хвали идеите си  като "нещо невиждано". Ерик обаче разбива надеждите й с думите, че няма да ги пусне в производство. Тогава Дийкън заявява, че напуска. 
* Кейтлин среща Джаки и отново я пита за теста за бащинство. Джаки я вкарва в празния офис на Дийкън и й казва да не смее да споменава повече за това. Дийкън чува разговора им. Досеща се, че Брук не знае нищо за проблемите с теста 
* Бащата на Кейтлин я търси в "Инсомния" и е изненадан, че никой не я познава. Торн случайно чува описанието й и казва, че момичето прилича на стажантката във Форестър   само, че тя не се казва Рамирес, а Рос . Бащата показва снимката, Торн потвърждава, че това е тя. Пожарникарят напуска заведението разярен 
* Томас кани Кейтлин на романтичен обяд /ама моля ви кога му поникнаха на тоя мустаците, че вече и на романтични обеди ще води мацките     /
Двамата обсъждат факта, че тя продължава да лъже баща си  за своята работа. Когато се канят да се   се появява баща й и настоява веднага да си тръгнат 
* Дийкън проследява Джаки и й се представя. Отбелязва, че ако някой пие посред бял ден, значи има голям проблем. Взема вестник и се преструва, че чете статия за сгрешените тестове за бащинство. Джаки побеснява.
* Брук, Ник и малката Хоуп прекарват един хубав ден заедно. Ник целува Брук 
* Лоренцо ламас пита щерка си дали се срамува от него, че се е предстявяла с друго име? Кейтлин го моли да й разреши да остане на работа във Форестър. Томас я подкрепя. влиза Стефка и казва, че познава Хектор Рамирес /Лоренцо Ламас, бащата на Кейтлин/   Той иска от дъщеря си веднага да си тръгнат.
* Кейтлин също разпитва баща си за връзката му с Форестър /казах ви аз, че тоя е спал с некоя убавица от сериала   / и защо толкова ги мрази. Хектор обяснява неясно, че като ученик е играл футбол с Рич и оттогава не го харесва.     предлага й да й намери сттажантско място в друга модна къща.
* Джаки кара бясно, за да стигне при брук преди Дийкън да й е казал истината.
* Успява на нахълта в офиса преди Дийкън да го е сторил. След нея влиза един работник по поддръжката и съобщава, че в сградата има наводнение от счупен кран. Брук и Рич се втурват да видят повредата /от къв зор ..   ама нейсе/
* Останали насаме, Дийкън иронично пита Джаки защо ли точно в този момент се е счупил кранът. Джаки се опитва да го убеди да мълчи , казва му че Масимо е много влиятелен и може да му помогне за много неща. Брук и Рич се връщат ядосани. Питат Дийкън какво иска. Джаки го изпреварва и казва, че той си търси работа в "Лоугън Дизайнс" Рич и Брук отказват да го назначат.   

# 61
  • София
  • Мнения: 1 402
Сори за спама ...за последно е .....

Доживях да ми изтрият постовете и то в тема като ДиК - егати падението!
Да ви кажа ....тъпо ми е ....защото сме свидетели на далеч по-страшни схватки във форума .... както и да е... да живее ДиК ...аз съм до тук....

# 62
  • София
  • Мнения: 9 974
Лелеееееееее, срам и резил, модератор да трие постове  Embarassed Embarassed

# 63
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Добре, че модератора позачисти иначе беше започнало да става много грозно...

# 64
  • Мнения: 198
Сори за спама ...за последно е .....

Доживях да ми изтрият постовете и то в тема като ДиК - егати падението!

ох... успокоих се Joy
ураааа и мен са ме изтрили hahaha а аз само виех към луната, в търсене на дивото в себе си Joy  Joy Joy явно е забранено, язък тъкмо ми хареса Wink

Много "ДУХовен"станал сериала нещо брей ти да не видиш Laughing

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 19:36 от sheherazada

# 65
  • Мнения: 4 496
Сори за спама ...за последно е .....

Доживях да ми изтрият постовете и то в тема като ДиК - егати падението!
Да ви кажа ....тъпо ми е ....защото сме свидетели на далеч по-страшни схватки във форума .... както и да е... да живее ДиК ...аз съм до тук....


Моля те, не спирай да пишеш. Ти преразказваш страхотно! И на мен ми се е случвало да ми трият постове... Hug

Вени9, благодаря ти, явно съм пропуснала преписаното....  bouquet

Утре пътуваме и ми е притеснено... PraynigЧетох за Дими от Сленг и какви ли не страхове още ме споходиха... Tired

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 21:37 от мис арк

# 66
  • София
  • Мнения: 9 974
мис арк, няма да позволяваш на лошите мисли въобще да те спохождат!!!!!!!!!!!!
Само позитивно ще гледаш и те чакаме да се обадиш щом се приберете Simple Smile
Лек път и целувки на малчуганите!

# 67
  • Мнения: 1 168
Момичета, по темата Simple Smile, не че не ми е приятно да си пишем и за други неща, ама...
Другата седмица какво ли ще стане, някой знае ли? newsm78

# 68
  • Мнения: 4 514
Гале, ако ти и Лана изчезнете, махам се и аз.  Mr. Green Много е добре даже, че ни поизтриха, не знам защо ти е тъпо.  Wink
Айдеееее, чакам преразказ за днес!
Ох, Мис арк, цяла сутрин чета и аз.  Sad Няма да се притесняваш, ще карате внимателно и така. Лек път!  Hug

# 69
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Никой ли не гледа днешната серия? Thinking
Нещо интересно?

# 70
  • Балчик
  • Мнения: 740
А бре хора, таз мумия / Тейлърица / нали е дух , как може тогава да се прегръща с Брук. Тез сценаристи явно още стачкуват . Laughing

# 71
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ъъъъ, таковЪ...Амбър откога е тъмнокоса?
Щото у гръцко гледах серия, дето правят Кекс със сина на  Рич и май си беше руса  newsm78

# 72
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Тъмнокоса по и отива май..Аз не  съм гледала скоро филма и нещо съвсем не си спомням с какъв цвят на косата беше тогава.. newsm78..тъмнокоса съм я виждала по разни снимки..
Бо, това е филм, в който водещо е - "Няма невъзможни неща"  Grinning..дух се прегръща с жив човек, жена ражда дете, на което не е майка.. въобще бедна ни е фантазията какво могат да сътворят сценаристите.. Laughing

# 73
  • Мнения: 4 514
Щото у гръцко гледах серия, дето правят Кекс със сина на  Рич и май си беше руса  newsm78
Shocked Ама стига ли се до кекс?  ooooh! Щото аз досега знаех, че само свалки е имало, но нищо по-сериозно. Майко мила... Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 203
А Рич отваря ли вече ковчега или май май още не, ми се струва?!?!Разказвайтеееее. Не мога да гледам и мъ й яддддд.

Общи условия

Активация на акаунт