Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Германия/Шумен

най накрая май стана,след 7 месеца опити най накрая видях двете чертички,сега ще ходя на лекар,имах 3 дена закъснение,и днеска се пристраших да направя тест,стискайте ми палци,не казах още на таткото,чакам да дойде от работа,дано теста е верен.
Цитирай

azi84 Честито!!!  bouquet

Ако теста е с две чертички,ами разбира се,че е верен!!!Сега леко бременеене и много щастливи моменти ти пожелавам! Laughing
БРАВО!!! 35

Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Честито  bouquet
Цитирай

София

azi84,  smile3501 Пожелавам ти прекрасна бременност!!!
Цитирай

Sofia

Честито! Лека и безпроблемна  Hug  Love  Love
Цитирай

София

azi84 , не се притеснявай- аз също така подложих на съмнение теста и си направих 2 след час, после на др ден 3  Laughing, даже и лекар ми беше казал, че вижда плоден сак и пак се съмнявах- ама скоро започваш да чувстваш малко по малко бременността- като почнеш да се отказваш от различни храни и напитки и др подобни ще повярваш. Аз знам, че съм бременна от седмица, много бях ентусиазирана и щастлива и невярваща едновременно, но днес ми е толкова лошо, чеееееееееее Wink Very Happy
Успех и лека бременност Hug
Цитирай

Германия/Шумен

благодаря на всички за прекрасните пожелания,след 1 час съм на преглед,и от там ще ходя на работа,аз в момента живея в Германия,и работя след 4 часа,довечера ще пиша за резултата от прегледа.
Цитирай

Честито мила лека бременност Hug
Цитирай

Честито!  smile3501
Цитирай

Варна

Честито, миличка...  Hug
Цитирай

Pleven

честито и от мен...живот и здраве ще си бременеем двете заедно...И аз ходих на лекар видя плоден сак но каза че след 2 седмици трябва да ида пак за да видим пулсации,че сега било още рано.Много се радвам за теб !Лека и красива бременност!  bouquet
Цитирай

Варна

Честито!    bouquet
Цитирай

София

Честито  bouquet  Щастливи девет месеца! Peace
Цитирай

София

Честито  bouquet
Цитирай

Германия/Шумен

теста е бил вереееееееееееееееееееен,лекаря видя плоден сак,каза че е на 4 седмици,като се върнах от работа казах на таткото,досега празнувахме,но кажете ми сега някакви изследвания трябва ли да правя,тука не съм осигурена,след един месец ще съм в България,мисля тогава да почна с изследванията,дали ще е късно тогава.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора