Рицарки на Бялото кантарче 30.06.2008 - 06.07.2008

  • 22 922
  • 639
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 369
...Неразбрали няма да има, ще има липсващи  Whistling
не се оправдавай, давай си рецептите за типов хляб  Whistling

И мен няма да ме има другата седмица Whistling
...
Тефлон вече не купувам. Търся стари чугунени тигани. Или нови титанови Thinking
ти пък де ша си  Twisted Evil
тефлона заради вредностите ли  newsm78

# 31
  • Мнения: 4 806
ааааааа, Птиче, моя стар чугунен за ник'ви пари не си го давам. Няма тефлони да му съперничат. Добре си се насочила. Единствен недостатък - безумно тежи.

М-да, малко повдигнах планината, сега ще разтоваря леко и после пак ще я бутам.

За мерките и теглилките прочетохте ли?А? Я да помогна леко на мечтанието  smile3554  red  newsm66    mrstraetz  (това последното не е грешка). Не е лошо да се види и как върви състезанието  newsm78  Кой води по междинката?

баййййй, до след ... не знам колко време ...

# 32
  • Мнения: 13 782
... За мерките и теглилките прочетохте ли?А?

Я да помогна леко на мечтанието  smile3554  red  newsm66    mrstraetz  (това последното не е грешка).

Не е лошо да се види и как върви състезанието  newsm78  Кой води по междинката?


Прочетохме и затова излизаме в отпуск Mr. Green

Ей това второто най го обичам - навикат те, напляскат те и после ти разправят - ма то от лИбов Shocked Айде, де Crossing Arms

Да, бе, състезателките - как върви надпреварата? Почнахте на "ура", а сега - тишинааааа Rolling Eyes Бяла Wink По Васковски Mr. Green

# 33
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Аз май по спешност ще купувам кантарче, механично, ама по-добре от нищо. Почвам Скарлсдейл-а . . май. Преди време добре ми подейства.

За състезанието - аз сантиметрите боря, малко остана да закОпчам едни гащи от по-преди. Като стане - първи етап, успешен. Като станат банските - втори. Нататък - ще видим.

# 34
  • София
  • Мнения: 8 348
На мими и остават четири килца до спечелване на златен медал
златна кокошка
и двайс дена до крайния срок

# 35
  • Мнения: 1 369
кхъ-кхъ
който ша изчезва най-спокойно може да си даде мерките още сега, няма да го върна  Mr. Green
Ассе, благодаря за подкрепата   bouquet
Мими, Мими  newsm18 newsm18 newsm18

# 36
  • Мнения: 1 531
Щъки, хареса ми   bouquet меланхолия, огън, приемане на събитията и очакване... хубаво...
за Дими  Flowers Rose Flowers Rose
аз на вас на тихия фронт  #Cussing out   Whistling
толкоз сте тихи, че чак забравихте да ми напомните, че е време за мерки и теглилки  smile3505 Пък аз кът нямам време да са сетя  ooooh! и другата седмица ще липсвам, ма т'ва не пречи - за вторник следващата седмица искам актуални килограми и сантиметри. Неразбрали да няма   noear  newsm66 newsm48
вчера понапазарувах - тефлонова касерола Wink, рокле, поле, гаща и блузе, се в бяло  Crazy довечера ще се сдобием и с хлебопекрна, де са майсторките да дават акъли за типов, черен, семчест, ядков и от тоя род 'ляП  Crazy
откачих вече, ям както требе, отчет, ако има време
гушкам ви и бягам  Hug

притесних се  Joy

# 37
  • Мнения: 13 782
кхъ-кхъ
който ша изчезва най-спокойно може да си даде мерките още сега, няма да го върна  Mr. Green

Ассе, благодаря за подкрепата   bouquet

Даааааа, отсега още Tired Лъжеш ме нещо Shocked Къде отива равнопоставеността така Crossing Arms. Другите за една седмица още ще отслабнат с по десет кг. и аз пак на опашката ще се срамувам Naughty Щото то само това ми е проблемът, мдаааа Outta Joint

Тя Асса се е объркала от толкова работа, бе Stop Намерила какво да подкрепи Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4 806
Опппаа, по-полекинка Simple Smile
Как ще съм объркала, Птиче? Съвсем съзнателно и сериозно  го написах. Както и последното.  newsm03 

иииййй, пък Мими как хубаво е дръпнала! Тихичко, по терлички.
Кой събираше залозите? Късно ли е вече?

Ура! Усещам глад. Бях се притеснила, но изглежда, че всичко си идва на мястото. А с глада дойде и главоцепа. Лошо.
Водата - 2.5л. Предстои още. 2 яденета режимни (и двете насила, но следващото няма да е тъй).

# 39
# 40
  • Мнения: 13 782
Как няма да дръпне Мими, като пие вода и айрани само Rolling Eyes
Не е честно така Naughty
Ще я дисквалифицираме
Нали условието беше, и още е - ядем и отслабваме Thinking
Или то е само за заблуда на противника/будалите  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 4 806
Мило Птиче, от сърце ми идва да река "гладно Птиче, гладно пее", ама няма да го сторя   mrstraetz  (нека ти пак, този път лично, щото одеве ме клъвна по повод смайла)
Тя, Мими, не е казала, че другите няма да го правят, нали? И всъщност няма да и адвокатствам, нека сама си заслужава жълтата фанелка на междинната проверка  smile3508

Изчез аз пак. ... Още малко планината помръдна. После да се не чудя, що ми е такова мускулно-трескаво Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 642
Ванчееей, то бива изчерпателност, бива... ама твоа твоето излияние на нищо не прилича, направо роман си изписала

Водопия някак си, до Куленарния не стигнах

А, нещо много важно - хич не ми се работи, ходи ми се на село и на планина... ама кат си нямам село, а планината не ще да дойде при Мохамед ей на щи си вися в офиса.

Я то скоро ще си ходя  Crazy Flutter

# 43
  • Мнения: 5 873
Ванчееей, то бива изчерпателност, бива... ама твоа твоето излияние на нищо не прилича, направо роман си изписала

 Heart EyesЮлеййй,сили нямам за повече. TiredЖегата ме довърши...... Tired


Ванче, как е при теб? Преди време целта беше 62, ако се не лъжа? Сега?


Целта ми беше 60 кг,ама множко ми се вижда. Rolling EyesПоследно -ще се мъча за 64. Blush

# 44
  • Мнения: 1 488
Драс драс два реда.Абе заглавието на картината ще го мисля.Така като се загледах и стигнах до извода,че е по добре да не я барам,че ще взема да я разваля.Мама каза да я сложа в рамка и на нея и хареса.Целуфки2
от малкия също.
Кила 65 талия 79 гъзец 101 бедър 58 циц 91 туууууу зачезнаха  Wink
ади махам се,че ревем

Общи условия

Активация на акаунт