Колко ви струва спалнята?

  • 12 284
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 380
Не ти трябва легло. Вземи си база и матрак, после ще си направиш сама или по поръчка качествена табла, която закачваш на стената и ще имаш най-луксозното легло.

Подобно изглеждащо примерно



Не знам защо, идиотското мебелно производство в България прави всички легла с вкарани в "кутия" матраци и най-често с долна табла. Което е адски неудобно, за дизайн просто по-добре да си помълчим. Sick Всичко е отвратително независимо от ценовия диапазон.
Базата ще ти излезне стотина лв най-много, а ако на съпруга ръцете растат от нужното място и сам ще си я направи елементарно.

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 05:58 от xenia

# 31
  • Мнения: 2 386
 Rolling Eyes Аз не знаех, че все още всички легла са с вградена табла в България.. затова и не счетох за необохдимо да пиша за базата ни и просто я калкулирах в цената на спалнята, като нещо нормално.

# 32
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нашата е по поръчка.Излезе към 4000лв.Като включва спалня с повдигащ механизъм,два двукрилни гардероби,нощно шкафче,сандъче за пред спалнята и тоалетка.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 268
1300 лева, ноември 2007 г. - спалня 164/190, 2 бр. нощни шкафчета, гардероб май 4-крилен се води, ам ане е кой знае колко голям, а и няма надстройка отгоре, малък скрин и огледало. Но не съм доволна никак - лошо изпълнение, много наранен фурнира. Ама сме си ние виновни, защото бързахме и избирахме само по каталог от първия мебелен магазин  Banghead Ако съмна сегашен акъл, ще разгледам в повечето големи магазини, ще избирам, а не да не съм видяла на живо как е. Иначе сега съм много запалена по спални от ковано желязо, май не излизат много скъпо. Ама късно е вече...  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 214
http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=39&pid=38601
Това е нашата спалня - 1 188 лв., беше в промоция януари месец. Отделно си поръчахме скрин, който излезе 160 лв - 80/80 с 4 чекмеджета, но не от Айко. Подматрачна рамка (125 лв.) и пенолатексов матрак на "Екон" (160/200 с дебелина 16 см - 465 лв) купихме от http://www.rossmari.com/.

Доволна съм от всичко, но най-вече от матрака. Имам проблеми с кръста, откакто спя на него нямам толкова често кризи. Леле все едно правя реклама на космодиск. Laughing

# 35
  • Варна
  • Мнения: 308
Досега,защото още не е завършена сме дали следните пари:
Гардероб  по поръчка-860 лв
две бази 90/200 + матрак 180/200- общо 690 лв-това от Нани
таблата и нощните шкафчета незнам колко ще струват,но ще ги изработи пак нашия мебелист

# 36
  • София
  • Мнения: 1 402
Нашата е по поръчка.Излезе към 4000лв.Като включва спалня с повдигащ механизъм,два двукрилни гардероби,нощно шкафче,сандъче за пред спалнята и тоалетка.

Здравей, smehorana! Откъде си поръчахте леглото с повдигащ механизъм?

# 37
  • Мнения: 4 300
Присъединявам се и аз към мненията,ч е сглобяването на мебели, купени от Лабиринт, Айко, Комо и прочие магазини не е сложно. Ние сме сглобявали кухненски шкафове, холна секция и разни дреболии.
Ако нямате пари за подматрачна рамка можете да ползвате талашитена плоскост, на която се пробиват дупки. На сегашната ни спалня сме сложили такава, няма никакъв проблем и не усещам никаква разлика с подматрачната рамка.
Иначе ние миналия месец купихме нова спалня+ гардероб, дебнах я няколко месеца в Айко и се облизвах като кебапчийски котарак, тъй като ми беше над бюджета ( исках масив или поне естествен фурнир). Най накрая я видяхме намалена и веднага я купихме, 2000 лв горе долу излезе за спалня 160*200см и 3 крилен гардероб ( 170см ширина, 210 височина).


П.С. Ксения, почти всички мебели в ниския ценови клас тук са или чамови или полски. В смисъл българското производство не е точно казано май Mr. Green

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 12:33 от Рокси

# 38
  • Мнения: 1 152
Моят мъж избра /с мое одобрение/ страхотни мебели за спалнята с естествен фурнир след много дълго обикаляне /според мен /. Цени март 2007 - легло с подматрачна рамка 200/164 за 900 лв, гардероб 250/190 с надстройка и плъзгащи огледални врати 1600 лв. и 2 нощни шкафчета за 420 лв. Страхотно качество на български производител от Пловдив, само че май дизайна е италиански.  Grinning

# 39
  • Мнения: 264
Гардероб (240/190) – 1300лв., спалня с нощни шкафчета и матрак (140/190) – 700лв.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 074
Не е по темата, ама да попитам, ако знаете - по какво се познава зимната и лятната страна на матрака? Че ние нашия съвестно го въртяхме и обръщахме, както бяха препоръките, и въобще не помним (ако изобщо сме знаели) коя страна каква е.  Embarassed Едната е с някаква релефна повърхност като дунапрен, а другата равна, без този "дунапрен". Става дума за латексов матрак. Някой? Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 2 430
 Shocked За първи път чувам,че има такива страни на матрака

# 42
  • София
  • Мнения: 6 074
Shocked За първи път чувам,че има такива страни на матрака
Ми, има. Ето едно цитатче от сайта на АИКО, ама не ми помага да се ориентирам  Simple Smile
"ДВУЛИЦЕВИ МАТРАЦИ
Основното предимство на двулицевия матрак е
наличието на две страни -
лятна и зимна. Лятната страна
е създадена от висококачествена дамаска 100% памук. Зимна страна - изработена от дамаска 100% памук или вълна. Зимната и лятна страна на матрака, както и използваните естествени материали осигуряват изключителна циркулация на въздуха и доставят допълнителна грижа за кожата на тялото през всеки сезон."

# 43
  • София
  • Мнения: 2 430
Ами има ли възмижност релефната да е зимната страна?Съжалявам,не съм запозната и не мога да ти помогна много

# 44
  • София
  • Мнения: 6 074
Честно казано, и на мен тя ми прилича на зимна, не знам защо  Laughing Благодаря все пак за интереса!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт