ДБМ - Г.Оряховица,В.Търново и региона-3

  • 21 539
  • 354
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 884
Добрутро!
 Тя срещата не беше ли за 1.08. или аз пак съм се омотала...

# 76
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Днес ще бъдат 6 деца тук от Г.Сеновец с директорката си!Аз ще ги чакам в 13.30ч пред съда,ще дойде и bozgounova,Елена от Поликраище/тя ще доведе Ленчето и Христофор защото са и на гости/,времето на децата ще е доста ограничено и ще има време или за бърза почерпка или ние да се видим с директорката ,а те да се разходят с Ваня по центъра и да си хапнат по един сладолед!Ако иска и друг да дойде днес...
В сряда казвайте кой ще идва /с час на тръгване 14ч/.... на рожденните им дни?За сега аз и Дорето сме! TIHA VODA щом си решила да им подариш украса-няма проблеми! За подаръците разбрах- 2 свирещи или пеещи играчки/имам една подобна/,2 топки-взела съм,плюшена играчка-имам я,кофичка с грапа,ваучер за М-Тел евентуално за 5лв! Има една рожденничка още,но тя е от дневният център дето посещават дома и ми е приятелка  Mr. Green и ще и купя личен подарък!
Иначе срещата да си остане за 1 август-петък на същото място!

# 77
  • Мнения: 133
Диде и аз тръгвам сега за Горна. Чукни ми като се съберете да дойда и аз.

# 78
  • Мнения: 884
Е , ти за украсата ме разубеди вече...Малко объркано си писала-за това, което имаш, разбрах, от какво имаме нужда още?
 За днес не знам дали ще успея...

# 79
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  TIHA VODA  Thinking невиждам кое е толкова объркано написано  #Crazy Това което го имам в наличност съм го казала,което не е написано че го имам - значи трябва да се купи  ooooh!
За украсата, вчера директорката като и казах за желанието ти ми обясни,че след като искаш да дариш такава-ще я ползват при определени случаи,когато ще може да се опази!Затова и пак ти писах за нея!
Неразбрах за сряда дали ще идваш?

# 80
  • Мнения: 884
Не знам още...Знаеш, че ми е късно 14.00, трябва днес да питам гледачката.
 Пак те изчетох / и хайде стига драматизъм вече-и да се пулиш-като не разбирам, ще питам/-значи търси се още една свиреща играчка / много е общо-като каква трябва да е, за момче или момиче, твоята какв е?/,кофичка с грапа и ваучер-така ли?

# 81
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Днес се проточи дълго делото на децата и бързаха да се приберат в дома,та затова неуспяхме да се почерпим!Поне се видяхме с Елена,Зла(то) ,bozgounova......как е маникюра Диде
Аз ще осигуря и останалите подаръци,тортата е уговорена!Някой друг ще идва ли с нас?

# 82
  • Мнения: 622
момичета,успех и много поздрави на рожденниците!ще се видим в петък 17.30 пицария мама мия!!!!!  bouquet

# 83
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На делото ,съдията е дал отказ за пътуването на децата до Полша,понеже било в разрез с техните интереси-имало опасност за живота им! Децата са нещастни,Ботева се чуди какво да прави,родители не се явиха на делото ,въпреки,че бяха призовани да се подпишат за издаването на задграничните паспорти на 6 пътуващи деца, съдията е този,който може да каже ДА, но уви,този е решил ,че децата от домът не могат да идат на международният лагер за деца занимаващи се с изкуство! Журналистка от "Свободна Европа" е от организаторите на лагера,като е разбрала за проблема се е заканила да раздуха случая! На 6 август трябваше да пътуват! Днес Ботева отива да обжалва!

# 84
  • Мнения: 884
Жалко! А защо толкова късно е било това дело? То почти в последния момент...

# 85
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Незнам.....
Неотидохме до Г.Сеновец,аз бях на 40 дни на вуйна,проточи се до след 15ч,Ботева обикаляше по задачки за да оправя положението-пуска жалби и т.н.,търси  начин да се даде положителен отговор сега от търновският съд,Дорето трябваше сама да иде като аз закъснявам! А до колкото разбрах,децата са си правили тоя път рожденни дни и в четвъртъка и в неделята и днес беше пак общ,но не им е било до празник,защото са разочаровани ,че няма да се ходи на лагер.
Остава събирането за петъка!

# 86
  • Мнения: 884
Ще намина.

# 87
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета, неможахме да се видим миналата седмица-по стечение на обстоятелствата почти всички бяха заети и извън града! Ако имате възможност,ще ви чакам утре пак там-на Мама Мия, в 17ч да ми донесете подписаните договори,че закъсняваме много със сроковете!
Желаещи да идем при малките в Дебелец,някой с кола да каже кога му е удобно...или ако утре се видим да се разберем!

# 88
  • Мнения: 263
 Здрравейте, мами!  wavey

 Аз съм бъдеща мама (януари/февруари 2009, дай Боже!) и отскоро посещавам форума. Винаги ми е било по сърце да се занимавам с благотоврителни дейности и смятам, че бих могла да ви бъда полезна. Прочетох, че днес ще имате среща от 17.00 в Мама мия ( тенденциозно ли подбрахте името на заведението  Grinning). Да попитам остава ли уговорката ви за днес и удобно ли е да присъствам на нея - да се запознаем и да видим с какво бих могла да допринеса?

 Хубав ден!   bouquet

# 89
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Да,остава уговорката,само дето може и да съм само аз +още една мама,но ще съм там! Радвам се,че имаш желание да се присъединиш към нас,всеки е добре дошъл Hug!

Общи условия

Активация на акаунт