''Дневникът 46'' - лятото дойде и се стягаме за ~ МоРе ~

  • 11 038
  • 358
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 485
Здравейте момичета и от мен. )))

Аз докато се разпиша и то нова тема има. )))

Да си кажа, че не съм особено режимна, килограмите ми са същите. Крайно време е да взема мерки и да спра да ям, защото не е на добре това, а и ми е тежко на стомаха честно казано. А все пак искам още 5-6кг да сваля.
Ще трябва често да се разписвам, че иначе съм го ударила през просото, а така ми действате добре. )

С теб съм Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 254
добър вечер
менюто ми за днес, долу-горе съм се взела в ръце:
(16) 02.07.08
08.30-100гр кис.мляко 3.6%, 1ч.л ленено семе +1 ч.л. овесени ядки+1ч.л.сусам
09.30-диня-150гр
12.30-60гр банан, 1 бадем
13.15-60гр пържен сафрид, 120гр краставици, 3гр зехтин
15.30-130гр извара със сусам 5гр, лимонов сок, чер пипер, орехи 10гр
16.30-ябълка-130гр
20.30-телешко варено 70гр с моркови 50гр, краставица-50гр, кис.мляко 2%-100гр
ккал: 782 мазн: 21% бел: 41% въгл: 38%, 1055 гр
Спорт: тае-бо-средна интензивност 30мин-400ккал, 10 мин-фитнес

скорпенце, дано бързо се оправите с ремонта Simple Smile  Hug
водка с лед, като учиш гледай да хапваш по-умерено, трудно е да си на диета по време на сесия. И като си казваш че някои неща са забранени стават още по-жалани  Peace
ая, ще се поотъркам в тебе, пък дано ме хване твойто безапетитие  Flutter
кафе, утре ще има ли още -1кг? Чакаме отчета  Hug

# 32
  • Мнения: 1 092
Аз нещо не разбрах, че ще има нова тема  hahaha и се чудя,че ви няма  smile3555

Миранди благодаря за хубавата тема  Heart Eyes

Аз продължавам на плодчета и от понеделник до сега съм - 3кг.  Party

# 33
  • Мнения: 2 631
sky, точно днес сутринта отчетох резултат при 2 дни стриктност - 1кг., т. е.  2 дни по - 500гр.
MissCaprice, не ми се присмивай, де  Confused Казах, че е 1 килограм за 2 дни, не за 1. Следователно утре бих се радвала на още - 500гр., но ще пиша сутринта!
Лека и спокойна нощ на всички!  Hug

# 34
  • Мнения: 288
Здравейте момичета!
Малко се загубих с моята работа. Нямах време да влизам, а и покрай нея развалих изцяло диетата, понеже ми трябваше енергия и почнах да ям пак, но за сметка на това искам да ви кажа, че съм смъкнала осезаемо в краката, дупето и ................. бричоветеееееееееееееее - кеф! От години не съм смъквала бричове, а сега се забелязва. Интересно. Смятам, че е от стълбите, които изкачвах в този хотел, в който работех, а не от диетите или нещо друго, но кой знае. Не съм се мерила, но смятам тези дни да го направя, за да видя, преди евентуално пак да съм качила, че застоях.
Смятам и скоро да започна наново диета.
За съжаление там, където бях нямаше един нормален кантар. И двата, които имаше (единия не можех да ползвам, а в последствие се и развалил) бяха развалени - трагедия и "късмет".
Е, това е, засега. Радвам се да пиша пак в темата.
До скоро!   bouquet

# 35
  • Мнения: 485
Добро утро, дружки!!! Hug
Аз рано рано да ви почерпя по едно кафенце
   bouquet


Така, снощи наистина премина успешно...не вечерях и ми беше едно лекичко на корема. Даже и поспортувах..(абе голяма работа съм бе Embarassed Joy). Сега трябва и аз да пийна едно кафенце да се поококоря манинко, че съм като ..... Blush Joy

Cantrell_NY мила поздравявам те. Доколкото знам бричовете са най-ужасното място и бая трудно се свалят.   bouquet А скоро ли ще си избираш диета? Thinking

kafe никой не ти се подиграва.....аз пък дае много ти се кефя...сваляй си ти сваляй  Peace Heart Eyes Mr. Green а пък аз след теб   Crazy Rolling Eyes

pipy леле, супер реултат...колко тежиш мила...от колко си почнала плодовете? Hug Ако ти е неудобно да кажеш, it's OK  bouquet

П.С. И един приличен стимул за през деня

Приятен и лек ден  bouquet



# 36
  • Мнения: 352
Ха здравейте и от мен!Честита нова темичка!
Аз нещо тия дни хич не съм режимна мамка му!Липсва ми всякаква воля,вчера ми дойде МЦ и се надявам от днес да съм в строя!Ама не обещавам!
Скай страхотно кафенце вече си пийвам от него а и стимула си го бива.Ако знаете от кога си търся сандалите от снимката,имаше ги в "Стил 99" но нямаше моя номер,от тогава  ги търся по магазините.Ако някой ги види някъде да свирка!
По въпроса за плажа,стигнала съм до избода ,че колкото съм  по-гола  толкова по добре изглеждам Mr. Green!
На другите ,честити минуси и стига сте се" дрънкали" за режимите.Кой каквото си е избрал това да спазва,само всички да слабеем  е важно!
Лек ден на всички!

# 37
  • Мнения: 1 599
Добро утро момичета,

 
sky*****  благодаря за кафенцето... няма чак да гладувам .... ама като не ми се яде няма да се насилвам

MissCaprice  миличка потъркай се ..... ама то при мен е понеже почти месец доста хапване и ми беше прекалено тежко ; корема имах чувството , че ще ми се пръсне... нормално е сега да не ми се яде  Grinning Половината от килата, които качих ги свалих има още малко


 Hug Hug успешен ден

# 38
  • Мнения: 22 458
Добро утро и от мен. ))))

Честито на всички аз добрите резултати, браво момичета. )))
Аз за сега съм на 1банан, ще изям още един преди да изляза и се надявам да не се сетя за поредната простотия, която да изям на вън (фурнети предимно, чат-пат пица). Отново ме е обзело умопомрачението да ям всичко, което видя, но знам, че това няма да доведе до добри резултати. За сега се опивам от това че се тъпча и задържам едни кг, но и това ще е до време. )))
Ще влизам вече в релси. )))

Хубав, усмихнат и диетичен ден на всички пожелавам. ))) И да сте по-сериозни от мен. ))))

# 39
  • Мнения: 2 631
Sky, мерси за кафенцето... Имам нужда от него!  Heart Eyes
Cantrell, браво зьа борбата с бричовете, там наистина е много трудно!  Peace

Добро утро на всички дами!  Hug

Аз се претеглих и днес нямам минус, макар че вчера не съм прегпрешавала.... Освен с бирата  Mr. Green ...  Confused
Днес отново ще съм стриктна откъм яденето и даже смятам пак да включа велото като спорт...
Отивам за ооще кафе, че това на Sky бързо го изпих!  Crazy

Хубав ден на всички!   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 254
Алкохолът си е калоричен, да. Но всъщност не от бирата се пълнене а от мезетата към нея. Аз съм режимна за сега, за обяд смятам да си направя бъркани яйца. За довечера имам от вареното  Crazy
Купих си пълнозърнести макарони и маслини. Да видим кога ще влязат в употреба  Flutter
Ох, едвам издържам в тея жеги, а тренировка ме чака. Може да поспя малко преди това. Ще обмисля докато правя обяда. Чао и умната с храната!   Hug

# 41
  • Мнения: 485
Heart EyesОхх,  Heart Eyesсладурки-бамбурки,  Heart Eyesздравейте Heart Eyes отново Heart Eyes.

Навън е такава жега, че не е за показване.... #Crazy. Преди малко омахах 2 големи парчета диня и съм като балон. Sick..пък отделно и с вода се наливам....(ама ми се пие пък Mr. Green Naughty). Сега или ще хвана да подредя или лягам да спя. bowuu...после малко ще поспортувам и ще видим тогава Hug

kafe утре ще видиш, че ще имаш минус (но да не те урочасвам Embarassedbouquet

Mirama , ей мацка, толкова стриктна беше преди(наскоро). Взимай се в ръце и разкарай последните няколко кила. Все пак не са 10 и нагоре, а 5/6кг, нали?  bouquet

Aia предполагам и днес си режимна както винаги?  Heart Eyes

Силваната ох, и на мен чехлите много ме кефят....
Crazy

# 42
  • Мнения: 352
Sky***** дали за едни и същи говорим,горе в ляво на снимката?Аз съм се побъркала по тях.Има ги и в Ларедута ,но са ми скъпички и ще ги чакам да ги намалят и ще ви се фръцкам Mr. GreenА пък и ако докарам тяло горе долу като на тая фръцла Жизел няма да е лошо!

# 43
  • Мнения: 288
sky*****, kafe: Благодаря Ви много!!!  Hug Heart Eyes
Да, може би още днес ще избера някакъв режим, ако ли не - утре.
Измерих се с метъра. Намерих и листа със мерките, които имах, когато пишех тук, преди да спра покрай работата.
Старите -  Новите (удебелен шрифт е там, където е смъкнато):
Ханш (ама под паласките): 115 1/2  -  112 1/2;
Бюст (с гърди): 103 1/2  -  101 1/2;
Гръдна обиколка (без гърдите, де): 87  -  87;
Талия: 90 (90 1/2)  -  87 1/2 (88) ;
Ръка: 30  -  30;
Бедро: 71 1/2  -  68 (68 1/2)  има още да свалям, за да са прави краката, ама поне  тези см. са свалени предимно, както казахте в "трудната област"...в останалата част (надолу от бедрата) също е смъкнато и се вижда (поне всички ми казаха, че съм смъкнала), но там не се меря..Пък и като се къпя и се погледна назад, изгледа е по-добър  Laughing;
Прасец: 40  -  40 (41)  изглежда мъничко по-стегнат;
Височина - 174... то не се е променило..
Дължина крак (както пише от талията до петата) - 102-103 см. Ама някак си не ми се вижда правилно да е от талията. Сякаш по-правилно е от ханша или...?
Мисля, че изглежда също по-слабо, защото съм и стегнала, поне така се вижда. Аз май слабея бавно  Laughing като гледам другите заветните им резултати.. ама зависи и от кога диетуват.. Макар че като се замисля от средата на май бях почнала (месец и полувина е минало) и при все, че развалих диетата с работата. На работа ядях омлети - 3-4 пъти май, малко кашкавал с шунка и 2 яйца от блок масата, това, което е останало демек... а и кюфтета ядях последните дни, преди да се махна, с хляб и лютеница  Laughing - сташна диета момичета.. спагети болонезе - 3 пъти, 2 пъти овчарски салати... мдаааа... ама поне си го изразходвах със стълбите и нон стоп на смяна на работа - "ол дей, еври дей" - без почивка и по-малко сън.

Такаааа, чудя се каква да е диетата, която да започна. Трябва да има чай вътре задължително. След полувин-един час смятам да правя гимнастика.

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 15:43 от Cantrell_NY

# 44
  • Мнения: 1 384
Привет, сладури

Аз ви чета и съм в течение на нещата в темито, обаче не остава време за писане. След 10-тина дни почват изпитите, та от утре съм се зарекла (за пореден път) да скрия компа, ама ми трябва мамка му  #2gunfire Ще видя какъв компромисен вариант да измисля, така че да го ползвам само за учене и да не се разсейвам с чат, форум, скайп, телевизия, радио  и още какво ли не

Днес имах интервю за практика, което мина потресаващо зле  ooooh! Та направих една шопинг терапия и ето какво си взех


 есенно палтенце (не знам как да го нарека  Laughing)
http://bgphoto.net/photos/22866/o633506979869110000.JPG
бански http://bgphoto.net/photos/22866/o633506980561610000.JPG и долнището отзад има цветенце, ама нещо е размазана снимката  Whistling http://bgphoto.net/photos/22866/o633506980784891250.JPG
потниче, което си взех заради един черен сукман http://bgphoto.net/photos/22866/o633506981225360000.JPG
и от намаленията един пуловер за 5 евро  Laughing , който е много наситено розово,  ама нещо не се вижда добре  Rolling Eyes http://bgphoto.net/photos/22866/o633506980999735000.JPG

Ако имам време ще мина по някое време пак  Mr. Green

На всички

Общи условия

Активация на акаунт