Омръзна ми !!!

  • 2 402
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 437
На мен пък ми беше много интересно и забавно Simple Smile Изобщо не ме дразнеше.
То е ясно, че най- важното е да е живичко и здравичко. Няма нормален човек, който да каже нещо друго.
С нетърпение очаквах да ми кажат пола за да имам време да се подготвя за посрещането му. Докато чаках медицината се наслаждавах на предположенията на хората около мен.
Хубаво е! Погледни положително! Хората наоколо се радват и вълнуват с теб Simple Smile Какво по- прекрасно?  Simple Smile

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Май вече съм забравила ooooh! ooooh!, ама нямам спомен да са ме коментирали. Най-много да сме се бъзикали да познаят пола по шкембето, ама друго-не.
Виж, сега е различно, ама на мен ми харесва д аговоря за бебето и непрекъснато го гледам, така че  Hug Hug
Ама да си призная мене циганките не ме харесват за баене, сигурно щото не ме виждат с мъж на вояаж или с късмет Mr. Green
Пък и от друга страна, кво се нервиш, дето се вика-внмание ти обръщат. Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 46 511
На мен пък никой нищо не смееше да ми каже  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 487
Има и по-лошо!Като например да вперят обвиняващ поглед в корема ти,все едно си сторила най-големиа грях на света!На всичкото отгоре го правят предимно жени на възраст,които предполага се имат деца.......!Отвратена съм от хорската глупост!Не им се връзвай мила,ако трябва "окастри"накой за лично удовлетворение Laughing

# 19
  • Мнения: 1 983
A KATO RODI6 6TE STANAT O6TE POVE4E KOMPETENTNITE  #Cussing out
а ако знаеш после какво ще е,ама не им обръщай внимание Mr. Green,аз доскоро бях пред нервна криза вече,защото е пълно с някакви компетентни майки,които ми говорят:"не я води от толкова малка да се учи да ходи,купи й такива обувки,не й давай толкова да яде и...",ама вече не се занимавам и им казвам "ок",и продължавам

# 20
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Аммммммма изобщо не им обръщай внимание на такива,каквото и да е важното да е живо и здраво и да не ти пука

# 21
  • Мнения: 1 383
Изобщо не разбирам защо се дразниш. Може би хората така изразяват доброжелателност, установяват контакт. Бременността и бебето след като се роди са повод за непринудено установяване на много контакти с различни хора, някои от тях далеч от твоята среда, но какво ще ти стане да поговориш и с тях. Съмнявам се че някой е искал да се заяжда и да те дразни. Изключвам циганките които само се чудят как да ти измъкнат някой лев.

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Погледни на нещата от към веселата страна   JoyКато почне някой да се изказва казваш нещо от сорта"ами да,и аз така предполагам,сигурно ще е така,леле колко много знаеш по въпроса"с мила усмивка и...гледаш доволният коментиращ колко е щастлив от "разбирането" ти.Не си хаби нервите за това NaughtyЛеко бременеене и раждане  bouquet

# 23
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Когато бях бременна дядото на паркинга където си оставям колата ми каза:"Като те гледам-момче ще е. Аз на която бременна съм казал съм познал" Родих живо и здраво прекрасно момиченце и сега като ми види същия дядо ми вика: "Нали ти казах за момата" Laughing

# 24
  • Мнения: 295
Ха ха ха!!! Верно е много е досадно, ама наистина какво да се дразниш, няма смисъл. Мене най-ме вбесява когато най-близките ми приятели (+някой роднини #2gunfire) с много сериозен и категоричен тон заявят "Аз като те познавам, бебето няма какво друго да е освен момче!!!!" Е тва на третия път като го чух и издивях, ама сега просто не ги слушам изобщо.
 Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 679
На мен пък една леличка в детски магазин ми отне 10-15мин. да ме разубеждава да не купувам розов комплект за изписване, че видиш ли тя много познавала и с този корем щръкнал напред трябва да си взема синьо. Е аз бях гледана от 6 лекари и всички потвърдиха момата и и обяснявам, а тя не та не никога не била бъркала. Уговаряше ме да не пера комплекта, а татито да отиде да го смени като се роди бебето.

# 26
  • Мнения: 1 108
Мнооого е досадно.
Не им обръщай внимание.
Няма значение какво е, важното е да е живо и здраво.
Успех !

# 27
  • Мнения: 414
Ама на някои от вас хич не ви е лесно... Да ви имам проблемите. Хората ви се радват, а вие се държите като ощипани госпожици. Айде пък светът не се върти само около вас, вземете се в ръце малко. Дано не ви се случват сериозни неприятности за които наистина да има повод да възкликвате "Омръзна ми!!!" На фона на някои теми тук (например тази за Луис-Даниел, да ви я напомня, ако сте я забравили), тази звучи направо цинично и е грехота да си измисляте несъществуващи проблеми.

# 28
  • Мнения: 7 186
Факт е,че по време  на бременност настъпва хормонална буря в организма на жената и това води до някои промени в организма и-тя става по-раздразнителна,по-избухлива,по-чувствителна,често сменя настроения и куп други характеропатии.Аз също забелязвам подобна промяна в себе си,определено се нервя много от някои неща,на които обикновено не обръщам внимание.Не мисля,че това дразнене е лиготия,това си е съвсем физиологично състояние.Аз примерно напоследък много се дразня от коцкърите по улиците,пфууу то бива бива напаст ама това на нищо не прилича.Мислех,че като забременея няма да ми обръщат толкова внимание,а то се оказа точно обратното Shocked,бахти простаците и по бременни взеха да се заглеждат Crossing Arms.Също много се дразня ако някой ми дава акъли отсрани за това и онова Close.

# 29
  • Мнения: 532
Факт е,че по време  на бременност настъпва хормонална буря в организма на жената и това води до някои промени в организма и-тя става по-раздразнителна,по-избухлива,по-чувствителна,често сменя настроения и куп други характеропатии.
Много е вярно и аз доста се дразнех като бременна и докато беба беше съвсем малка , а сега само се усмихвам и ги подминавам.Каквода направя хората харесват и беба и мен( докато бях бременна ) и ни хвалят постоянно.Ще мине и тоя проблем , като се успокоят малко хормоните.

Общи условия

Активация на акаунт