земетресение

  • 3 674
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 430
В Симеоново се усети.


Жертва????
така каза Цветков по Нова,ама вече и аз не знам,какво да мисля!!!!!!!!!Има или няма земетресение,ако няма взрив ли е било.И не,че желанието ми е да се паникъосвам или да гадая ще умирам ли,а защото като хора и граждани,ни  се дължи едно хубаво обяснение ,какво е станало

# 61
  • Мнения: 1 179
Земетресението е за замазване на случващото се. Според мен си е било баш поредния взрив, а и не знам кой си казал, че тези взривове сигурно ще продължат 2 дни (пак по радиото).

# 62
  • Мнения: 750
Земетресението е за замазване на случващото се. Според мен си е било баш поредния взрив, а и не знам кой си казал, че тези взривове сигурно ще продължат 2 дни (пак по радиото).
И аз така чух...и утре ще има взривове! Rolling Eyes

# 63
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
В Борово съм, не съм усетила нито земетресение, нито взривовете

# 64
  • Мнения: 1 470
Със сигурност взривовете и земетресението имат нещо общо.Казват че имало погреби дълбоко в земята...То ако при взрива са напипали някой разлом...Да се благодарим че ни се размина само с толкова!Един приятел-бивш военен,разправяше че имало толкова динамит,че ако са го детонирали наистина е щяло да има ефекта на атомна бомба,що се отнася до разрушенията...Но като замърсяване било далеч от това на Кремиковци,да не се плашим...

# 65
  • Мнения: 386
Какво се прави в случай на земетресение?!?  Сигурно доста хора не знаят. На времето в училище имаше часове по гражданска отбрана сега не знам дали  се провеждат?

# 66
  • София
  • Мнения: 478
Усетих го, при това силно Sad

Общи условия

Активация на акаунт