Режимът на д-р Ори Хофмеклер 3

  • 15 786
  • 343
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet
Вечерях уж режимно - домати, после малко извара и пиле. Моят цикъл си го дочаках най-после след закъснение, но нямам зверски глад.
В моята работа какво става: една колежка се пенсионира, друга вече в 6 месец бременна и оставаме шева, аз, мъжот ми и едно ку-ку, ама той не се брой.
Аелис,  бях така преди десетина дни и след два дни си мина от само себе си.
PEPANP,  къде си тръгнала да отслабваш, пий повече бира за напълняване  hahaha
Имаш разкошни принцеси.
Лека вечер, ако не си пишем по-късно
  bouquet

# 331
  • Мнения: 535
Здравейте, момичета  Simple Smile
След дъъъъълго отсъствие  Embarassed, пак съм на линия  Mr. Green
Честито на всички минусчета   bouquet
Иииииии да подшушна - видях Смин, изглежда страхотно  Heart Eyes
Пепа, и ти изглеждаш страхотно  Flutter
Приятна вечер на всички  Hug

# 332
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер Hug!

b_ivanova Боби , успех със Страхотната, обаждай се да се похвалиш с резултати Hug.

lenny_pld , аз в готварският избягвам да влизам, че става страшно Joy. Истината обаче е , че там научих страхотни рецепти и ще цитирам скъпия :- Напоследък много хубаво си започнала да готвиш Joy. Ти имаш воля, готвиш, без да ядеш - аз не мога Embarassed.За това , като влизам в готварския, гледам да е наближило време за вечеря и почвам да творя  chef.

jinjer_78 , тия гевреци с козуначено тесто и тук ги има, много ги харесвам, отгоре им слагат сусам и са едни такива мекички Heart Eyes. Спадна ли температурата на детенце?

Jerry F ,голям купон се заформя на работата ти Joy.Вечерята ти е била супер Hug.

di_, радвам се, че отново си с нас Hug.

Скъпия вчера ни снима и тези дни, като се почувствам по- добре, ще ги кача в снимка-бг., само където не знам как да направя така, че да ви ги покажа, ама ще проуча въпроса newsm78.:Малката я оставихме у баба й, че ме е страх да не прихване вируса от мен и сега ми е много мъчно, за първи път спи вечер у баба си Cry. И друг път сме викали свекито, ама у нас .

Това е от мен за сега Hug.

Пожелавам ви лека нощ  bouquet.

                                       

# 333
  • Мнения: 286
Ох едва се добрах до компа,Криската пак вдига температура и сега едва заспа милото и Аси също дано поне той не се разболява че така като се заточат едни безкрайни дни и безсънни нощи на борба с температурата направо полудявам и като вземат да повръщат пълен кошмар Tired
Аз одеве ходих да бягам  animal037,не бях ходила от петък и много ми се искаше,но тук постоянно преваляваше и използвах един момент като беше спряло и изтичах до игрището,много добре се чувствам после като се прибера и си взема душче -доволна от себе си Mr. Green
Тези дни е време и аз да ви покажа вече снимки Wink
Аелис ,за същите гевреци става въпрос дето описваш,ама са много вкусни нали Peace
Вечерях супа пилешка,без салата преди това със хляб,но какво пък Rolling Eyes
Сега очаквам мъжът ми като се прибере ако се сети да ми донесе едно сладоледче няма да откажа да го изпапам hahaha
Лека вечер на всички и до утре!

# 334
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро newsm03!

Сервирам сутрешното кафе и тичам за работа Crazy:

                                   

      jinjer_78      , хубаво е, че си успяла да потичаш Hug.Тук каква буря се вихреше през нощта ..... ooooh!.

Айде, тръгвам , че ще закъснея Flutter.

Пожелавам ви приятен ден Hug.

# 335
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро момичета! Не сте ме забравили нали? Аз нещо изпаднах в дупка и хич не ми се пишеше. Аелис дано бързо се оправиш че е гадно да си болничка! Пепи, тези снимки на Калиакра ли си ги правила? Аз живея някъде там и веднага познах снимката. На болничките бързо оздравяване пожелавам!

# 336
  • Мнения: 257
Ей, момичета, много ми повдигнахте самочувствието! Благодаря ви за комплиментите! Hug
Аелис, и при нас е така- един като се разболее и после този вирус почва да ни обикаля всички, хубаво е, че си отделила поне малката, дано я предпазиш!
Mozila, да част от снимките са на Калиакра. Един ден беше облачно и си направихме разходка до там. Всяка година правим така, иначе "почивката" беше в едно затънтено село след Шабла, а на плаж ходихме на Крапец. Ти къде точно там живееш- в Каварна ли? Ние и там ходихме на разходка, можело е да се срещнем.
Jinger, надавам се малчуганите бързо да се оправят, че и ти да се успокоиш. Да не стигаш като мен да се ядосваш и да пиеш хапчета за нервен стомах Weary
Di, welcome
Jerry, тя бирата при мен си върви, много рядко ми се случва да я пропусна Joy
Lenny, преди да тръгна на море почти бях достигнала целта- бях 54.5-55 , а сега отново съм 56,но Stop вече се вземам в ръце. Иначе за моята височина от 164 см. според една таблица идеалното тегло трябва да е 52кг, но толкова съм била сигурно в 5-ти клас hahaha
Все пак съм доволна, че благодарение на спорта, който спортувах дъъълги години в миналото, тялото ми поне е стегнато, но има какво да се желае.
Хайде хубав и режимен ден от мен, аз закусих с праскова, за обяд съм нагласила диня.

# 337
  • Мнения: 2 631
Ди, засрамих се  Blush На теб определено ти личи диетата също bouquet
Ето малко снимки от нашата ваканцийка - благодарение на вас не се чувствах зле по бански  Hug
За 2 свалих 1 килце и ми е супер  Hug
Още 3-4 и ще постигна целта  Hug
Днес до тук съм изпила 1 кафе, хапнах преди обяд 1 ябълка и 2 прасковки, и на обяд доматенце и водичка  Hug
Аелис, да са оправяш бързо  Praynig
Лек ден!

# 338
  • Мнения: 286
Здравейте от мен,аз неспах нещо цяла нощ,с децата се разправяхме с болести,но днес вече на доки и ще се оправим в скоро време надявам се Confused
Честно казано днес не съм много режимна,за сутринта хапнах диня,но за обед освен салата хапнах и саламче и хлебче,но се чувствах толкова изморена и недоспала,нищо ще се предържам към режима до края на деня Peace

# 339
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет newsm03!

mozila , не сме те забравили Hug. Аз тези дни си мислех, че ти си ни забравила, но ти си тук и всичко е ок  bouquet.

PEPANP , какво си спортувала? Аз лично като дете и тинейджър съм тренирала почти всичко, най - много се задържах на фехтовката smile3540. Сега тренирам най-вече яхане на метла afwitch rotfImao.

Смин , малкият е разкош, а ти изглеждаш супер - я кажи как си отгледа такава дълга коса? Аз като ида при фризьорката и й кажа само връхчетата, тя ме подстриже 4 пръста и след няколко месеца, тъкмо е пораснала малко и пак Sad. В резултат на което косата ми е с една такава средна дължина newsm78. Много са красиви снимките, като картички, и хотелът изглежда супер newsm10.

jinjer_78 , не се насилвай да спазваш режима  , когато си под стрес Heart Eyes.Дай си малко почивка, гледай дечицата да се оправят, това е най - важно, а като почнат да спинкат и ти покрай тях - почвай режима наново newsm10. Това е само съвет де, ако искаш пробвай да си режимна и сега smile3521. Режимна или не, ще се радваме да ни правиш компания Hug.

Благодаря ви за пожеланията, по- добре съм вече Crazy. Днес бях на работа до 13ч., свърших си всичко, без да ми стане лошо Heart Eyes. Прибрах се, хапнах / нережимно, сега диетата ми включва единствено обикновени бисквити и солети Sad/ и после поспах до сега Embarassed. След малко ще мина да взема скъпия от работа и ще се помотаем, може и до клуба да прескочим newsm78.А като се оправя съвсем, си минавам на режима smile3503.

Това е от мен за сега.

До после Hug hug Hug.

                                         

# 340
  • Мнения: 257
Аелис, 8 години съм ходила на народни танци, после 8 години- карате, имам черен пояс. Тъкмо си бях взела изпита за него и забременях с каката. Оттогава за съжаление- нищо, освен яхване на метла, като теб Joy
Днес съм по- спокойна, децата не ме ядосват, следобед спаха 3 часа, аз си починах и най- важното- режимна съм!
Смин, малкия голям сладур, на колко е? Гледам, че сам се храни, затова питам.
Хайде лека вечер!

# 341
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Здравейте и от мен, аз днес спазвах диетката си с малко нарушения,
защото бях на рожден ден на китайски ресторант.
jinjer_78 , бързо оздравяване на дечицата.
Хубава вечер!

# 342
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер newsm03!

PEPANP , с този черен пояс скъпият ти сигурно много внимава да не те ядоса Joy. Аз в 8 клас станах вицерепубликанска шампионка по фехтовка/ рапира/, ама след това реших , че с театър ще се занимавам, ама  там много не ми провървя , та накрая станах медицинска сестра Joy.

 b_ivanova Боби , и аз много обичам китайско, но тук в Пазарджик трудно се намира свестен китайски ресторант.

Ние със скъпият се поразходихме днес, срам ме е да кажа, но днес, след 8 м. въздържание запалих цигара Cry. Гадно ми стана от нея и сега ме е яд Banghead smile3538  341uu. Аз бях много страстна пушачка, преди да ги откажа и много се гордеех, че успях, а днес такава глупост да направя ooooh!. Както и да е, дано имам воля да не го правя повече Blush.

Ами това е от мен за днес.

Пожелавам ви лека нощ Hug.

                                             

# 343
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316520.new#new

Общи условия

Активация на акаунт