В БУРГАС силно слънцето пече, мама на хладно се скатава за едно питие! - 60

  • 15 634
  • 296
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
Ивелина, и на Мая гърдичките бяха така подути първия месец. Правехме компреси с риванол , но май нямаше голям смисъл от него. Всичко се оправи до края на 1-вия месец.
  Е, то май при всички момиченца си я има тази хормонална криза. Ние до преди два дни слагахме компреси риванол, но вече всичко е наред.

 Я кажете , Металика , на коя дата бяха ?

# 31
  • Мнения: 2 577
Menina , честито ! Бабата Амелия ли е  Joy  Joy  Joy

аХ`Не! кажи сега коя е и фирмата, че като реша да си сменям работата, там да се кандидатирам

shumii - Металика е на 25.07 от 21.00ч.
Мъж ми вече е екипиран с тениска - получи си я тая седмица, сега остана да му я изпера и да му стегна куфара  Laughing

Ивелина, и ние бяхме с подути гърдички, всичко ще е ОК  Peace

Сега на кой фолк сте, че ако пия още 2-3 да прескоча  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 701
Пламъка е болен! Sad
Повръща!
Цяла вечер ...

От децата ходещи на кухня има ли с болни коремчета или да изключвам тази опция?

# 33
  • Мнения: 2 577
Уишче, ами и ние сме още на кухня - нямаме засега проблем

Да не е някой летен вирус? Даваш ли му нещо? А сега не спи ли?
Изпращай мъж ти на Водната палата. Аз на Митко давам Церукал или Деган, ама не помня от каква възраст. Там ще му кажат кое е най-ефикасно за Пламъка  Peace 


А за глюкоза споменаха ли ви поне? Внимавай да не се обезводни

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 01:46 от Amelia

# 34
  • Мнения: 1 701
Спи и повръща...
Само преобличам и сменям чершафи.
Ходихме до водната, но аптекарката отказа да се ангажира и да даде нещо за толкова малко дете...

Страх ме е да го водя на болницата, че като ги знам... Sad
Ще будувам до утре сутрин докато си включи телефона педиатърката.
Страх ме е да не се задави.
Не мога да затворя очи а съм толкова уморена ....

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 Rolling Eyes

Бързо да му минава на Пламъка и дано не е сериозно.  Hug

Не знам да ви се хваля или оплача, ама от понеделник почвам работа, хем съм щастлива, хем ми е едно свито вътре в стомаха, как ще си оставя Ивчо с бавачката. Дано поне се разбират и излезе наистина свястна жена, до тук съм много доволна от нея, ама на не ми е спокойно.

За 20 не мога среща, че на Ивчо му предстои кръщене и РД накуп, гласувала съм за другите дати, дано пак не съм си направила сметката без кръчмаря  Crossing Arms

Честито каквото има за честитене   bouquet

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 723
Уиш,май е някякъв вирус,че то и аз снощи цяла вечер като Пламачето,но днес съм ОК и даже съм на работа!!!Дано малкия да е като мен и днес да е добре  Hug

# 37
  • Мнения: 995
Уиш, за повръщането- Вомитусхил Peace Изпробвано е. Може и ментови капки за стомахчето.
Не съм гласувала за срещата, нямам претенции за дата. Ако не забравя, ще дойда Peace

На моята дъщеря гърдичките се подуваха и спадаха няколко пъти. Не винаги от първият път всичко се оправя, но се израства Peace

Много метъл, много нещо в тая тема Mr. Green

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 225
Явно проблема с подуването на гърдичките не е само при момичетата. При големия ми син също така се получи. И ни слагахме компреси с реванол и още нещо беше, но му забравих името. От типа на риванола, но не се продаваше тогава. Имаше го само в Бърза помощ и хирургията. Казаха ми, че част от хорманите на майката попадат в организма на детето. Постепенно се изчиства. Не се притеснявай, Иве, не е нещо страшно.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 225
грешка

# 40
  • Мнения: 850
              Хоп и аз да се запиша в новата темичка! Аз за срещичка незнам за сега по късно ще видя според датата , която си изберете мили мамчета. Иначе ще ми е много приятно , защото не познавам много хора в града! Целувки и хубав уикенд ви пожелавам!  Hug

# 41
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Явно проблема с подуването на гърдичките не е само при момичетата. При големия ми син също така се получи. И ни слагахме компреси с реванол и още нещо беше, но му забравих името. От типа на риванола, но не се продаваше тогава. Имаше го само в Бърза помощ и хирургията. Казаха ми, че част от хорманите на майката попадат в организма на детето. Постепенно се изчиства. Не се притеснявай, Иве, не е нещо страшно.

и ние бяхме така и до края на първи месец слагахме риванол.  Peace

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 225
Сетих се. Освен риванол, слагахме и хибитан.

# 43
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Уиш, Мони е на кухня, Валери също и нямат проблем. Дано скоро се оправи.  Praynig
Подутите гърдички не са само при момичетата- и Симеон беше така, правехме компреси, не помагаха.
Ками, септември съм при "адашката", сега бях при проф. Маргарита Дренска.
Ах Не, текстът в лентичката ми е доста дълъг, но сега не ми се ми се редактира.
Препоръчайте някоя вила, която можем да си наемем 4 майки с деца за няколко дни. Няма значение мястото, важно е да има кухня, в която да готвим на децата и двор, в който да играят.

# 44
  • Мнения: 917
Eх, че хубаво! Вече взехте да се организирате майките с децата по вили да ходите.

Общи условия

Активация на акаунт