Космата мама

  • 27 460
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 376
Да си призная честно и на мен не ми е много приятна гледката на потна мишничка с косъмчета,но всеки има право на избор.

Смешни са ми тези истерии "Олееееее,ужас,трагедия.." и т.н.

Представям си преди 20-тина години "Олееее,ужас,виж я тая като гол охлюв е!Може ли пък такова нещо,ни един косъм да няма,лелеееееее,тц,тц,тц" Crazy

# 31
  • Мнения: 3 447
Е, едва ли някой харесва потна мишничка, пък дори и без косъмчета  Grinning Въпросът е по-скоро за себевъзприемането, за всичките "аууу, ужас, гнусссс" и прочее превземки. Признавам, че аз самата не си представям как чакам краката ми да се покрият с половинсантиметрови косми, за да отида на коламаска. Но пък не би ми хрумнало да откажа секс, ако не съм прясно епилирана  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 22 462
Охх, големи превземки, голямо чудо.
Всеки си ходи както му харесва. Но пък и коментари от сорта на това е гнусно, отвратително и т.н. смятам за неуместни. Никой не ви кара да се завирате под полата или под мишниците на някоя жена, че да видите с косми ли е, или не и чак да се отвратите.

За мен лично пък е крайно грозно да видя тъмна жена, която си е махнала космите на ръцете - то са едни пъпчици, една грапава кожа, неприятно е отвсякъде. Те сигурно си мислят, че са по-красиви така.

Аз съм с много бяла и чувствителна кожа, 2-3пъти в годината оставям 1-2седмици космите ми да порастнат, защото от постоянното третиране, кола маски, епилатори, самобръсначки кожата ми ужасно се раздразва и съм стигала дори до дерматолози. Е, ако човек по медицински причини не може нон стоп да се обезкосмява тогава какво - гнусен ли е, или не?

И накрая, на 70% от мъжете им е през оная работа къде имаме косми и къде не. Освен ако и те не започнат да се правят на примадони.

# 33
  • Мнения: 2 448

И накрая, на 70% от мъжете им е през оная работа къде имаме косми и къде не. Освен ако и те не започнат да се правят на примадони.

Гледай само как не им пука от косми на мъжете, Личо аз бях доста шокирана от този разказ. 

На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....

# 34
  • Мнения: 1 234
Гледай само как не им пука от косми на мъжете, Личо аз бях доста шокирана от този разказ. 
ooooh!  hahaha

Тази "мода" и да се върне аз си оставам твърдо в графа "не модерна" Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 2 229

И накрая, на 70% от мъжете им е през оная работа къде имаме косми и къде не. Освен ако и те не започнат да се правят на примадони.

Гледай само как не им пука от косми на мъжете, Личо аз бях доста шокирана от този разказ. 

На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....

Това е майтап. Tired

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Koe e майтап-френската любов? Ти не си ли пробвала с космат мъж?  nono Направо ужас!

# 37
  • into the blue
  • Мнения: 771
Мразя космите под каквато и да било форма,и при жените,и при мъжете Rage

# 38
  • Мнения: 1 234
Koe e майтап-френската любов? Ти не си ли пробвала с космат мъж?  nono Направо ужас!
Е,това е едно.А Борис просто се майтапи ,по темата.Чак със заплетени по езика косми,както пише не си го представям и в най-лошия вариант Sick Ти как си го представяш да ходи да си прави гаргара за да преглъща космите #Crazy Sick

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Мразя космите под каквато и да било форма,и при жените,и при мъжете Rage
И аз. Дори не харесвам лентички, пурички и всякакви прически! Solo Brazil!

# 40
  • Мнения: 2 229
Koe e майтап-френската любов? ...

Цитираната история е майтап. Wink

И аз. Дори не харесвам лентички, пурички и всякакви прически! Solo Brazil!

Ами то това е лентичка... Joy

# 41
  • Мнения: 7 100
Май повечето чели-недочели се изказаха против.
Добре е да обърнете внимание на предпоследния абзац
Цитат
"Кожата на жените в Норвегия, както на всички северни нации, е тънка и светла и има нужда от специални грижи. Третирането със стресиращи козметични средства, непрестанното обезкосмяване, дори прекаляването с парфюм носи негативни последици за целия организъм, не само за кожата.
И тези от вас, които са с такава кожа да се замислят  Wink Вероятно има някаква доза истина в това. Простете менторския тон, ама то си е за вас.  Peace
Моята е лесна, брюнетка съм, с дебела,  бизонска кожа  Mr. Green

Наистина не върви да ходиш с мериносови крака посред лято, но не виждам какъв е проблема да им дадеш известно време почивка  newsm78 поне зимата.
И изобщо не разбирам що са тия пренаслъци  Mr. Green аууу, ама аз не мога да легна така до моичкия  Joy
Море, ако ни е дало зор некви 20-30 косъма ич не са пречка  Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 2 229
А без лентички какво се води  Thinking Скин може би   Mr. Green

Не знам, но лентичката си е бразилска. Laughing

# 43
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
4етох 4етох.....
ей добре 4е родителите ни на времето не са били толкова гнусливи, 4е ина4е няма6е да ни има  на тоя свят....
малко офф...
през една от ваканциите, когато ве4е бях студентка  ( края на 80 те години), майка ми влиза в стаята докато се преобли4ам(бях по бельо) 4е като ми вдигна един  скандал какво съм се о6тавила....
 да не би да съм се загаджила с някой арабин от института....
 голям ек6ън бе6е.......

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 01:07 от sl

# 44
  • Мнения: 17 546
ей добре 4е родителите ни на времето не са били толкова гнусливи, 4е ина4е няма6е да ни има  на тоя свят....
Laughing Peace

Четох някъде, че японките много държат да имат гъсто и буйно интимно окосмяване. За тях е недопустимо да нямат косми там, долу или пък да е рехаво окосмяването. Дори са изобретили перуки за интимните части, за не толкова надарените! Въпрос на традиции. Добре, че не съм японка, че все с перука трябва да си ходя да ме спарва.  Joy Благодаря на Природата, че не ме е дарила с изобилна растителност никъде другаде, освен на главата!

Общи условия

Активация на акаунт