Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

на последния етаж :)

мили момичета,имам нужда от помощта ви-трябва да купим нещо на свекито за рождения и ден,но тъи като не живеем заедни,даже мнооого далеч,нямам представа какво да и взвма.
е,бих могла да взема някакъв сувенир,но ми се искаше да е нещо по така.да бъде оригинален,а не просто подарък по задължение Peace
Цитирай

Бижу?
Цитирай

хм,супер идея....като цяло не е мн по бижутата,но е супер идея  bouquet
Цитирай

Аз последно на моята свекърва и подарих комплект бижута, но тя много носи такива неща и си ги комбинира с дрехите. Друго, за което се сещам е колаж от ваши снимки, но то по-скоро е за някакъв семеен празник, стават много хубави, например ваши снимки като гаджета, годеж, сватба, ти с коремче, раждане, бебе и в центъра вече детето като по-голямо. Не знам какъв човек е свекърва ти и какво обича, ако се сетя още нещо ще пиша.
Цитирай

Има и едни хубави комплекти от ковано желязо, купа, ваза и поставка за вино, а ако е по стъклариите може и някакъв комплект кристални чаши за вино или нещо подобно. А ако имате възможност я пратете на една почивка Very Happy
Цитирай

Има и едни хубави комплекти от ковано желязо, купа, ваза и поставка за вино, а ако е по стъклариите може и някакъв комплект кристални чаши за вино или нещо подобно. А ако имате възможност я пратете на една почивка Very Happy
еее това с почивката е супер Laughing
Цитирай

Варна

Ако обича да шие гоблени,може това да и подариш или саксия хубаво цвете.Сервиз кристални чаши,парфюм,ваша снимка в красива рамка.Последно подарих на свекърва си комплект парфюм,ролково и душ гел-практично и прозаично-като за свекърва Mr. Green
Цитирай

София,Младост1

Като майтап4ийска добавка към основния подарък ти предлагам да вземеш книжлето "299 съвета за снахи и свекърви" Smile
Наистина има идейни съвети  newsm10
Цитирай

Ако е по-скромна женичка, помисли за портфейл (хубав, дамски), дамска чанта или друг аксесоар, какъвто би носила с удоволствие, но не би си позволила. Мисля, че така ще я зарадваш.
А ако е суетничка, хубава козметика или луксозен парфюм биха я зарадвали, според мен.
Само да не е крем против бръчки  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Електрически стол  Laughing 35 35 35 /шегичка/
Цитирай

Зависи от паричките.Но ако имате възможност -екскурзия.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.