Срещата със СЕПТЕМВРИйското човече вече не е толкова далече!!!

  • 11 820
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 116
Чакай, беба ли каза? Да не съм пропуснала и вече да знаеш пола?! #Crazy
 

Споко, Иринче, нищо не си пропуснала. Някак все трябва да му казвам на бебето....ту "беба", ту "бебчо"- да има равнопоставеност, докато не се знае още.  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 7 673
Чакай, беба ли каза? Да не съм пропуснала и вече да знаеш пола?! #Crazy
 

Споко, Иринче, нищо не си пропуснала. Някак все трябва да му казвам на бебето....ту "беба", ту "бебчо"- да има равнопоставеност, докато не се знае още.  Laughing
Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 57
Здрасти и от мен Wink
Асе много хубави снимки сте си направили и малката е страхотна Peace
За помпите и аз ще си взема на Авент ръчната, дано да се оправим и без нея де.
Ох и на мен почва да ми тежи коремчето и съня ми е много разбит, ама така е не се става лесно майка Laughing
А за депресиите и на мен на моменти ми се плаче, хваща ме страх дали всичко ще е ок и такива работи, но бързо ми минава общо взето а и половинката ми е голяма опора, златен е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да ми е жив и здрав.
Айде до по късно и лек ден на всички Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 2 658
Оо,zдравейте  Laughing
Детелинка,хайде добре дошла и престрашила се..
Охаа,любимата тема,депресии..Да ме бяхте видели сутринта  Rolling EyesЗа всичко ми е виновен горкия.И все zа нещо пари не достигат,писна ми вече,май все ще си е така..Ох,само да сме живи и zдрави  Praynig Така че,Беба,споко,не си само ти  Mr. Green .И аz се успокоявам,че не съм сама де..Имам чувството,че добре,че е тоя форум,страшно ме раzтоварва и раzвеселява и какво ли още не..Дано и от следродилната ме спаси,че много се плаша от нея,не е шега.
А пък утре съм рожденичка,даже е юбилей.Настроение zа праzнуване под кота нула  Crazy
И мен кърменето много ме плаши,да си приzная.Все си мисля,че нещо няма да стане..Добре,че има експерти  Hug
А и друго да ви питам,смятате ли да кпувате Babyphone-и?Аz май не,живеем в апартамент,а не в къща примерно,предния път беше същото и иzобщо не ми е бил нужен.

# 79
  • Мнения: 1 226
Еййййййй Дескаа Рак със Рак такъв. Кво ви става бе, к'ви са ТЕЗИ дупки преди Р,Ден? Ей го и моя се е Фкиснал, и ме дразни дразни  hahaha Joy Joy Joy

Иначе и на мен ми е криво, всичко ме дразни, за всичко се я досвам.Ей на  - до морето стигнах и краката не ис топнах в него.
А ина4е  си платих коли4ката, и сега я 4акам да ми я изпратят.Да ми е жива и здрава Уандата 4е ми я запази   Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Та такива ми ти работи.И аз влизам в отбора на Муцитата  hahaha Joy Joy Joy

За гърдите Асе кога трябва да се започне да се мажат зърната с крем  newsm78 Ох, много ме болят.Нормално ли е? И добре дошла слънце. Ма мно'У стИ готЕни със Сианата  Hug

# 80
  • Мнения: 11 319
Деси, сатурновата дупка май не те пуска, а? Я по-ведро!
Ще се справиш. Най-малкото раждането ти ще бъде в по-приятни условия, знаеш за какво иде реч, ще имаш подкрепа от целия екип! Избери си акушерка, тя ще идва след това за консултации. Огледай се по обявите дали има някъде около вас щилкафе (Stillkafe) поне веднъж в месеца и ходи на сбирките. Не се притеснявай да питаш за нищо акушерките и детските сестри в болницата - всичките са с много добър опит и дават компетентни съвети. В това щилкафе ще обменяш опит с други кърмещи майки. Освен това ще вържеш контакти, ще поочупиш езика и няма да се чувстваш изолирана. За следродилната депресия да не съм чула дума! Споделям, че след тежка такава след първото раждане, след второто изобщо нямах! Party
Толкова бях щастлива, че си имам бебе, нещата вървяха по съвсем друг коловоз.

# 81
  • Мнения: 571
Яяя утре ще има черпня във форума  Joy hahahaКва съм па и аз се за йедене мисля!!! ooooh!
Деска и са си в Сатурнува дупка/дано така се пише/!!Преди рождения си ден всички сме в такава дупка!!Мен от край време ми се подиграват мойте приятели и кат ми наближи Р.Д. и кат съм вкисната и ми викат "Ааа да ти си в дупката пак" Joy hahahaТова се смята за най-критичния период в годината на човек!!!И е верно на мен тогава ми е най-най-най-криво и гадно!!!Спирам че ще помислите че съм луда!!!
Аз зърната не си ги мажа с нищо newsm78 newsm78Асе ти нали беше казала просто да избягваме да ги мием със сапуни и такъви работи и че те си се омазняват естествено и такива работи!!!Аз за това не ги пипам!!А и то като се разтека целите се омазват с коластра ли е що е  newsm78И по тоя случай да питам-до сега ми тече безцветно рядко и без миризма!Сега в безцветното виждам като нишки/офф не знам как да го обясня/бяло и по гъсто newsm78В самото рядко и безцветно тук таме бяло и гъсто!!Какво става с моите бомбастици!Не стига че се нацепиха целите ами и текат некви неизвестни за мен работи!!!Мъжа ми ми се подиграва "Ооо млекоцентралата"ей така вика

# 82
  • София
  • Мнения: 7 673
Стелче, нещо против раците ли? smile3534

# 83
  • Мнения: 1 226
Стелче, нещо против раците ли? smile3534

Не бе мило, щом съм го взела, Ша гУ търпя, ама да идва по-бързо 9ти, да му минава Р.Д. че многУ ме дразни.Идва ми да го  #2gunfire Не стига, че РАК, ами и Иван  newsm47

# 84
  • София
  • Мнения: 7 673
Аман от Ивановци, верно.
А моят хем е Иван, хем е лъв. Питаш ли ме?

# 85
  • Мнения: 2 658
Мерси,момичета   Heart Eyes  zа хубавите думи,ей на zа какво говоря,друго си е тука(във форума),не си сам,все някой ще има с подобен проблем.За сатурновата дупка де да zнам,може и да е вярно..ми дано ме пусне тогава,че ако не е от нея,не zнам  Joy .А мърzела от к´во ми е,успокойте ме и zа него  hahaha ,поне да си викам,че не съм си аz виновна Mr. Green

# 86
  • Мнения: 427
Привет и от мен!!
Докато ви изчета и стигна до писането забравям какво исках да кажа Mr. Green
Ирина Радева,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН със закъснение  bouquetМного ,много здраве и щастие ти пожелавам Hug
На мамчетата с проблеми ,бързо да се оправяте...аз като ви четох и се чудех това мойто бебе какъв герой е...Тази седмица бяхме на едно диво място в Родопите-ама диво ви казвам-в къща на около 120 години,че и повече..Удобства нямаше почти никакви,просто се наслаждаваш на прекрасната тишина и гледката ти пълни душата,дишаш най-чистия въздух и това е!!Обаче докато стигнем до тази пречистена местност...вярвайте ми все едно бях на OFF ROAD рали.Мъжът ми на моменти ми идеше да го убия-пътувахме по път неасфалтиран разбира се,целият на дупки и с камънаци,джипа на моменти се накланяше все едно на две гуми го кара,а и той по принцип друса повече от колата.От едната ни страна пропаст от другата скали ShockedЗа първи път усетих какво е да си вкараш повече адреналин в кръвта и как се отразява това на бебка-милото не спря да се подмята,да ме рита,да мърда...ужас.Е бяха ми казали ,че пътя до там е лош,ама аз под лош път разбирам и паркинга пред нас пълен с дупки #2gunfireТа ,за това ви казвам,че бебка е герой след това изпитание-солена цена платих ,за да погледна света от "високо и чисто".И се чудя как още не знам кво е това контракции Praynig
А между другото докато бях извън цивилизацията си мислих мнооого за онези топчета от бисквити ли бяха с коктейлната черешка дето Ирини ги спомена.Айде мила ,бъди добричка и кажи как да си ги направя Mr. Green

# 87
  • София
  • Мнения: 7 673
За сатурновата дупка де да zнам,може и да е вярно..ми дано ме пусне тогава,че ако не е от нея,не zнам  Joy .А мърzела от к´во ми е,успокойте ме и zа него  hahaha ,поне да си викам,че не съм си аz виновна Mr. Green
Деска, споко. Сатурновата дупка е преди и след рождения ден, но е индивидуално колко време. При някои е 6 месеца преди и 6 месеца след РД  Wink

# 88
  • Мнения: 934
Привет и от мен.
Чета, че коментирате помпите. Аз имам на Авент механичната и бях много доволна първия път. Така, че ми е запазена и ще си я ползвам и сега. А тази скъпа помпа-МЕДЕЛА.... Rolling Eyes....маркова-хубаво..не ми се вярва да прави  нещо по-рзлично от тази на Авент...все цеди, ама и парите й едни.... #2gunfire
Така, че и на Авент да вземете-няма да сбъркате. В родилното бях взела от тези тип"спринцовка", но никаква работа не свърши и просто я изхвърлих.... Crossing Arms
Лека вечер! Hug

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 17:32 от sunshine3

# 89
  • Мнения: 1 226
За сатурновата дупка де да zнам,може и да е вярно..ми дано ме пусне тогава,че ако не е от нея,не zнам  Joy .А мърzела от к´во ми е,успокойте ме и zа него  hahaha ,поне да си викам,че не съм си аz виновна Mr. Green
Деска, споко. Сатурновата дупка е преди и след рождения ден, но е индивидуално колко време. При някои е 6 месеца преди и 6 месеца след РД  Wink
hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт