НАМЕРИХ ТОПКИ!!!

  • 4 121
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Мерси за инфото и предложението  bouquet
Вчера се разрових из каталога на Комсед -  http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1
и там намерих доста подобни неща с топки. Искам nnnnina да обясни за какво служи и ще реша дали е подходящо за Пецата. Аз си мисля, че ще му е много интересно, само трябва да почне да сяда самостоятелно.

# 16
  • Мнения: 1 858
а бе я кажете мога ли да си поръчам направо от сайта и ако може как защото си избрах а незнам как да поръчам

# 17
  • София
  • Мнения: 4 412
Сиско, мисля, че не може да поръчаш, много ми се виждат "тежки" да се занимават с поръчки. Ако идвате в София, може направо от големия им магазин да ги купите, или някой да ги купи и ти ги изпрати.

# 18
  • Мнения: 1 858
За голямо мое съжаление нямам никой достатъчно близък който да не се притеснявам да нагърбя с тази задача  а до София ще ходим чак януари...
Много си харесах една топка с уши за 12лв. и нещо нищо пари...
Другия сайт от който обаче мога да поръчам същата топка само по-малка ми е 30лв...
С тези 20 и няколко които ми се иска да спестя бих могла да купя и още нещо не е ли така?В крайна сметка ми се струва неоправдано... newsm78

# 19
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Мерси за инфото и предложението  bouquet
Вчера се разрових из каталога на Комсед -  http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1
и там намерих доста подобни неща с топки. Искам nnnnina да обясни за какво служи и ще реша дали е подходящо за Пецата.

тези топки са за скачане, но по-големият размер може да се използваи за рехабилитация на деца до 3-4 години

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 927
не знам защо темата е дръпната напред newsm78, но тогава коментирахме басейните с малки топки.

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Сиско, има на ТСМ магарето или соне или както искаш ги наричай - приличат на тези от сайта даден от Нина в  Пловдивските ТСМ складове по 18лв, а в софийските - 20 - 20 и няколко лв

Общи условия

Активация на акаунт