High Trek на Bebe Confort - какво ще ми кажете за тази количка?

  • 18 494
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68
Stef, повечето модели на пег перего имат пълно легнало положение и имам приятелки, които са ги ползвали за новородено без проблеем. Така че, ако си харесваш някой от другите модели, също са ти вариант. За съжаление за съм влюбена в бейби конфорт, но те пък нямат вариант с пълно легнало....оф ще го мисля още  newsm78

elidivka, аз и самата количка Стрийти загледах, тя е само 6 кг и супер се впечатлих, Лолата е цели 10 кг (но пък лолата е толкова красива, че думи нямам   Heart Eyes) Но варианта с по-лекото кошче е супер. А знаеш ли, че имало два модела на столчетата за кола, едните са по евтини (около 250 лева) а другите около 350 лева. Тези по-скъпите, имали някакви различни нива за гръбчето, едното било до пълно легнало....
Продължавам да проучвам количките (още малко време имам Simple Smile )

# 31
  • Мнения: 502
loranholl-моя съвет е ако имаш време да посетиш магазин на Малечко и да ги разгледаш всичките. предполагам че точно коша за кола на модела Стрийт е по-полегнал, но може и да бъркам. сега ги гледах в сайта на бебе конфорт и оставам с такова впечатление. Лолата наистина е красива количка, но е и тежичка. аз съм й свикнала вече, че не се застояваме в къщи, но май Стрийт и Хай трек са по лекички и маневрени.

# 32
  • Мнения: 9 092
За съжаление за съм влюбена в бейби конфорт, но те пък нямат вариант с пълно легнало....оф ще го мисля още  newsm78
не знам до колко ще ти помогна в избора, но да споделя моето мнение за "идеалната количка", след като прерових интернет с цялата налична информация и си съставих списък с изискванията, които тази количка трябва да има Crazy
Значи, за Лола - недостатъци са, че е с две дръжки (а е по-лесно с една - ако говориш по телефона, например, или едната ти ръка е заета с нещо), а колелетата са двойни отпред - което не е от най-маневрените варианти. не казвам че количката е лоша, просто в това отношение има и по-добри варианти.
Стрийти-то - в тези отношения е по-добро, но пък и на него гумите му са малки, което предполага пак по-малка маневреност, трудно управление и т.н.

За триколките какво ти е мнението? В смисъл - склонна ли си да купиш триколка?

# 33
  • Мнения: 68
момичета, снощи четох до 3 часа за количка и цени, ей няма такова вманиячаване Simple Smile
Вече имам и стратегии как да се сдобия с мечтаната количка:
1. намерих една чисто нова лола от продавалника, сега чакам да ми отговорят дали още е валидна обявата.
2. отивам в малечко да видя кошовете за стрийто (те са много по-ефтини)
3. вместо кошница за кола, мога да взема направо столче на БК, което става от новородено до 3 г и е доста по-дългосрочна инвестиция

а иначе Стрийто не съм виждала на живо, но това че е 6 кг. много ме блазни Simple Smile Иначе малките колелца друсат повече, но количките са значително по-леки.
Иначе за дръжките на лолата съм съгласна Stef с теб, затова ще взема loola up ( тя е същата, просто с цяла дръжка)
Триколките много, ама много ми харесват, но те са повече за активно разхождащи се майки Simple Smile Аз живея много далеч и ще излизам с колата до центъра и до парка, това значи че постоянно ще я сгъвам и разгъвам от багажника на колата. Хай трека тежи почти 13 кг и се като се сгъне заема целия ми багажник. Освен това през подлез примерно не можеш мина с триколка Sad

Така, че дано успея да стигна до разумна цена за loola up. Все пак сме във финансова криза Simple Smile и не ми се иска да правя необмислени и ненужни разходи Simple Smile
Много ви благодаря че споделяте мненията си, това определено ми помогна доста!  Hug

# 34
  • Мнения: 9 092
Успех ти пожелавам и дано всичко се нареди както си го замислила Hug

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 99
Здравейте, мами. А някой да знае размерите на high trek, защото аз първо се бях спряла на триколката на peg perego gt3, но се оказа големичка за нашия асансьор(130 дълга е). Благодаря

# 36
  • София
  • Мнения: 423
Здравейте, мами. А някой да знае размерите на high trek, защото аз първо се бях спряла на триколката на peg perego gt3, но се оказа големичка за нашия асансьор(130 дълга е). Благодаря
Аз мога да ти кажа размера на нашия асансьор и да си прецениш.Меря с ролетка.
дължина - 110см
ширина на вратата - 66см
Нашия е от най-малките.Влиза и паркираш малко на една страна ,но влиза.А на дължина трябва да вдигнеш дръжката на най-високото и да се затваря вратата на асансьора.Има място и за мен,нали е триколка.
За теглото не ме притеснява,защото гумите са големи и сами си изкачват всякакви стълби ,и слизат също така.Не те интересува с какво още си я натоварила.
Иначе мога и самата количка да измеря ,но как ?

# 37
  • Мнения: 502
от сайта на bebe confort копирах параметрите на Хай трека:
• Dimensions when open:
L: 120 x W: 65 x H: 94 to 106cm
• Dimensions when closed:
with wheels: H: 49 x L: 103 x W: 65cm
without wheel: H: 40 x L: 81 x W: 52cm
• Chassis weight: 7.6kg
• Diameter of front wheels: 310mm
• Diameter of rear wheels: 310mm
• Diameter of tubes: 22mm
loranholl-успех в избора на количка. аз пък държах моята да е с 2 дръжки, защото само аз пазаря с детето и просто няма къде да закача торбите с покупките. така ми е супер удобно, а багажника отдолу ми идва малък да си сложа там покупките.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 99
Благодаря ви много, момичетата. Нашия асансьор също е 110 сантометра, значи трябва да влезе макар и малко на една страна.
Ами аз май избрах това ще е нашата количка в белия вариант Hug.Още веднъж благодаря за отделеното от вас време да ми помогнете  bouquet

# 39
  • Мнения: 68
temi, а ще взимаш ли коша за новородено?  Simple Smile
понеже и ние (особено мъжа ми) харесваме и хай трека, и много се чудя с тези големите кошове, какво да правя?

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 99
Ами аз доколкото разбрах коша за новородено също ставал да се закрепи в колата, та ние май обмисляме варианта да вземем него вместо кошницата за кола- ще служи хем за стол за кола, хем за легло като отидем на гости на бабите, че те и двете не са от сф.Вярно малко е по голям, ама си мисля че ще му е по-удобно на бебето.Пък като стане бебо на около осем месеца направо ще вземем стола за кола до 18 кг дето е.Май така го измислихме. Успех каквото и да решиш.

# 41
  • Мнения: 9 092
Момичета, да ви питам за Хай Трек-а: столчето за кола, което се монтира в/у рамата - то става ли за новородено лятно бебе и как ще се изкарва то навън без чадърче...?

# 42
  • София
  • Мнения: 718
Момичета, да ви питам за Хай Трек-а: столчето за кола, което се монтира в/у рамата - то става ли за новородено лятно бебе и как ще се изкарва то навън без чадърче...?

Става за новородено и може да си вземеш отделно продават чадърче.

# 43
  • Мнения: 9 092
Ах, мерси Hug
Вчера видях едно семейство с хай-трек, черен, със столче за кола - бебето явно беше новородено - много сладко изглежда Blush

# 44
  • Мнения: 1 236
Ами аз доколкото разбрах коша за новородено също ставал да се закрепи в колата, та ние май обмисляме варианта да вземем него вместо кошницата за кола- ще служи хем за стол за кола, хем за легло като отидем на гости на бабите, че те и двете не са от сф.Вярно малко е по голям, ама си мисля че ще му е по-удобно на бебето.Пък като стане бебо на около осем месеца направо ще вземем стола за кола до 18 кг дето е.Май така го измислихме. Успех каквото и да решиш.
Тами,можеш ли да кажеш каква е цената на коли4ката заедно с кош4ето за новородено?

Общи условия

Активация на акаунт