Лакове OPI.... и други марки

  • 67 643
  • 557
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, а имат ли OPI електрикави цветове лакове ?

# 61
  • Мнения: 451
Иля,точно от САСА с намаление и аз започвам да се съмнявам вече- а е много добра и течна субстанция,понищо не личи да е стар:(Но само аз се оплаквам.......знам ли smile3506 дали да не пробвам от тук да си взема Thinking
Вероятно е бил разреден.

# 62
  • Мнения: 31 175
Досега не съм ползвала тези лакове, но благодарение на вашите похвали ще си взема червен и розов. Прекрасни цветове, а и щом не се сгъстяват, че досега не се лакирах често. Заинтригува ме и база, втвърдител и топ лак в едно.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 563
подариха ми винен лак... е,няма такъв цвят,направо е страхотен, купувала съм си какви ли не други марки и не могат да се сравнят с тази... и в комбинация с един топ лак отгоре и става супер  Peace а и е много траен

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 415
прекрасен лак е този...няма такова червено и издържа доста време  Heart Eyes




а този е уникален цвят  Crazy

# 65
  • Мнения: 35 961
имам само един ОПИ лак, поръчан директно от дистрибутора, но не съм доволна
не е по-добър от лак за левче
освен това в бутилката е прекрасен и наситен, а в действителност е прозрачен
fit for a queensland

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А този е перфектен за френски маникюр...последната ми покупка  Crazy



...държа да отбележа, че ноктите на картинката не са мои  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 557
Аз това лято за пръв път ходя на педикюр- заради бременноста (по принцип се справям сама доста добре) и ме лакират с OPI ,виждат ми се доста издръжливи , при моята маникюристка има доста голям избор от цветове.

# 68
  • Мнения: 6 618
имам само един ОПИ лак, поръчан директно от дистрибутора, но не съм доволна
не е по-добър от лак за левче
освен това в бутилката е прекрасен и наситен, а в действителност е прозрачен
fit for a queensland
И аз съм на това мнение .
В момента ползвам на  OPI,Ести и Перфект и OPI ми пада най-бързо.

# 69
  • Мнения: 1 731
Маникюристката ми прави краката вече два пъти с лаковете на OPI  и си издържат месец даже.Последно ходих да ме трие ,че ми беше писнало да си гледам електриковите нокти,та да си сменя цвета само. Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 7 798
Маникюристката ми прави краката вече два пъти с лаковете на OPI  и си издържат месец даже.Последно ходих да ме трие ,че ми беше писнало да си гледам електриковите нокти,та да си сменя цвета само. Laughing

Ооо, tonnny_bg, аз малко по- горе в темичката питах за електрикави цветове на OPI, знаеш ли, с кои те прави маникюристката ?

# 71
  • Мнения: 1 731
Офф,съжалявам Иля ама въобще не обърнах внимание.Аз така се бях влюбила в краката си ,че пропуснах да я попитам ,а и чак сега разбрах че тия лакове се продавали и свободно.Все съм си мислела,че само на едро вървят за специалистите.
Тия дни (т.е. до края на тази седмица) ще ходя при нея и ако реши да каже,веднага ще докладвам. Hug
Иначе май тука в темата имаше сякаш подобен цвят. newsm78

# 72
  • Мнения: 1 731
Сега съм с този http://www.opi-bg.com/articledetails.php?art_id=782 на краката  -стои невероятно. На ръцете лака ми е издържал и повече от седмица, естествено ако не се лакирам аз.

Мисля че нещо такова беше като на Алекс ама пак ще питам. newsm78  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 7 798
Сега съм с този http://www.opi-bg.com/articledetails.php?art_id=782 на краката  -стои невероятно. На ръцете лака ми е издържал и повече от седмица, естествено ако не се лакирам аз.

Мисля че нещо такова беше като на Алекс ама пак ще питам. newsm78  bouquet

tonnny_bg, точно този цвят съм си харесала, но ако има още ярки цветове, ще чакам да споделиш, ако разбереш от маникюристката ти.   bouquet

# 74
  • Мнения: 957
Иля...дай да видя представата ти за ярко..и мисля ..че мога да ти препоръчам някои цветове.

Общи условия

Активация на акаунт