Най_хубавият ви момент в 4ужбина?

  • 3 785
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 163
В родителски план:   Раждането на Бети (люс и аз в кюпа Simple Smile)

В личностен план:     Моментът, в който осъзнах, че само и единствено аз контролирам съдбата си.

В професионален:    Титлата "Служител на месеца" след 60 дни в първата фирма, в която работих и повишението месец по-късно.

# 31
  • Мнения: 52
Когато ТОЙ ме посреща на летището.
същата история  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 991
Повечето ми хубави моменти в чужбина са докато живеех в България и ходех в чужбина на почивка или в командировка.

Откак живея в чужбина най-хубавите ми моменти са раждането на дъщеря ми и пристигането на родителите ми да ни гостуват.

# 33
  • Мнения: 214
раждането на дъЩеря ми, 3авърШването на следването ми тук, и хиляди малки минутни и3живявания като ра3ходка и3 Пратера, обилна 3акуска в прекрасен хотел в алпите, барбекÜ-неделя с роднините в Италия ииииии.....

# 34
  • Мнения: 1 572
най-хубавия момент и този на който най-много плаках беше когато след като родих и се прибрах в къщи с бебето майка ми дойде на гости и ми донесе кокиченца от нашата градина в бг , плаках като малко дете

# 35
  • Мнения: 410
запознах се с мъжът ми и заедно започнахме да се борим.после успехи в бизнес,дете...и дано има още!

# 36
  • Мнения: 3 034
най-хубавите ми моменти в чужбина са отпреди много години и са свързани с Европа: първото ми кацане в Париж и първата ми разходка по Шан-з-Елизе, миришеше на лято и парфюм; първото ми ядене на омар, когато едва не убих сервитьора; пътуването ми на юг и лавандуловите полета; когато видях Лоара и замъците; Лувъра и Тюйлери; Фонтенбло - седим в градините и само мълчим; Лондон в едно необичайно топло лято; ездачките в парковете; провинцията; Гърция - Атина и Акрополът; първото ми ходене на плака; Кавала и прекрасното море; младите на мотори късно вечер; рибните кръчмички в селата; един непознат бижутер в Солун ми подарява златен пръстен; и много други. не включвам моментите със сина ми, защото те са извън географията и времето.

# 37
  • Мнения: 27 524
Когато посетих за първи път и всеки път все още, когато съм в Париж  Heart Eyes

# 38
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Когато си стягам куфара за БГ Peace Sad Cry Sad Cry Sad Cry Sad Cry Sad Cry Sad Cry Sad Cry Sad Cry Sad Cry

# 39
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Един приказен месец август 2007 година в Барселона - с любимия мъж, безкрайни разходки и достатъчно време само за себе си. С една дума - пълен релакс!

# 40
  • Мнения: 1 550
В който и аспект да погледна, най- прекрасният момент си остава раждането на синът ми.
Всички останали хубави моменти са по скоро свързани с лични постижения.

# 41
  • Мнения: 8
Когато най-прекрасния мъж ме посреща на летището.

# 42
  • Мнения: 431
Най- хубавия ми момент в чужина....раждането на нашите слънчица!!!!

# 43
  • Мнения: 2 757

1. Когато посрещнах бъдещия ми мъж на летището, но във София. Гледайки го как спокойно като професионален турист си дърпа куфарчето и в този момент осъзнах, че го обичам и че искам с него да изживея живота си. И после след 2 дни, когато майка ми се запозна с него - няма за забравя възхищението в погледа и в секундата, в която го видя, още преди да и е казал Здрасти. От нея се излъчваше: Ожени се за него. За пръв път да одобри мой избор на мъж, странно, но това значеше много за мен. Тогава дори да съм имала някакви минимални колебания дали да се оженя за него се изпариха тотално.
2. Когато се оженихме
3. Когато разбрах, че съм бременна за пръв път.
И после разбира се двете раждания. Не бих нарекла най-голямото щастие на света, да родиш дете, прозаично. По-скоро всичко останало е прозаично  Wink

Общи условия

Активация на акаунт