ru-486

  • 10 046
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Под малка нямах предвид на 6 години. Разбираш ли, че без доктор няма да стане?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 567
Направо си е безумие това, което искаш да направиш!
Не мислиш ли , че последствията от хапчето може да са в пъти по тежки, от един аборт при специалист!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 508
Ще бъде повече от тъпо, ако се опиташ да пиеш тези хапчета. Абортът може и да не е 100% безопасен, но със сигурност е по-безопасен от тези хапчета.

Кампари, това хапче предизвиква и изхвърляне на плода, и толкова силно кръвотечение, че може и да не се наложи кюртиране (толкова силно, че вече има смъртни случаи).

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Като нищо може да се наложи кюретаж след аборт с медикаменти. Божа работа е дали ще се изчистиш само с тях. И никой няма да те пита страх ли те е или не. По-добре недей рискува, ами иди на лекар.

# 19
  • Мнения: 712
ако не разбираш руски, ето ти линк на английски за хапчето и механизмът на действие: http://www.abortbypill.com/
Ако трябваше аз да взема решение, бих избрала аборта с вакуум - мисля, че е много по-щадящ за майчиния организъм.
Това хапче се опитва да имитира спонтатен аборт, доколко успешно  Thinking
Но пак ти казвам, не съм сигурна доколко изобщо този метод се прилага някъде в България...

# 20
  • Мнения: 278
Тя не е малка, тя е с бедна сексуална култура. Как моето момиче стана тази работа с бебето? Ако ти не си поне малко отговорна за това, обърни се към някого да ти помогне. Забрави за всякакви хапчета и самолечение, има хора за всичко. И аз съм била в такава ситуация и знам колко е трудно, но моля те не прави глупости, моля те.   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 508
Тя не е малка, тя е с бедна сексуална култура.

А откъде знае за ru-486? Аз лично никога досега не бях чувала за него, проучих го след като видях темата тук.

# 22
  • Мнения: X
Има една книга (на една френска ако не се лъжа авторка), в която се споменава за тези таблетки.
"Настолна книга на жената" се казва.

# 23
  • Мнения: 278
Тя не е малка, тя е с бедна сексуална култура.

А откъде знае за ru-486? Аз лично никога досега не бях чувала за него, проучих го след като видях темата тук.
Питай нея.
Явно повече се е интересувала не как да се предпазва, а как да направи "криминален" аборт след това.
Аз знам поне 3 метода от народната медицина ... но не съм ги прилагала.

# 24
  • Мнения: 6 993
Хм, вчера или онзи ден попаднах по тв на Вероника Марс, която разследваше история с това хапче.
Това девойче като нищо да е чуло от там...Защото и аз не знаех за него преди филма. А съм уж с добра сексуална култура.

# 25
  • Мнения: 5 647
не сам малка но ме е страх от нормалния аборт и от възможността после да нямам деца

И смяташ, че използвайки някакво хапче с неясно действие няма да има последици за здравето ти? Евала.

# 26
най-добре да го задаржа голяма сам имам възможност да го гледам такаче ще го родя

# 27
само че ще сам самотна майка тъй като сапруга като разбра че сам бременна подаде молба за развод

# 28
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
не сам малка но ме е страх от нормалния аборт и от възможността после да нямам деца

А нещо да си чувала за вакуум - докъде стигнаха нещата - мъжете да даваме акъл.

Сега сериозно - RU-486 се ползва само под лекарско наблюдение и изобщо не е "цвете" - вакуума е доста по-популярен и ефективен при това с по-малка вероятност от усложнения. Ама си има ограничения в времето така че трябва да се действа бързо.

Всеки гинеколог ще те насочи към специалист който да ти помогне.

А защо го наричаш съпруг не знам...

Прасе е по-точно

# 29
  • Мнения: X
най-добре да го задаржа голяма сам имам възможност да го гледам такаче ще го родя
Това е добро решение!

само че ще сам самотна майка тъй като сапруга като разбра че сам бременна подаде молба за развод

А това пък просто не искам да го коментирам! Явно мъжът ти или не е наред на горния етаж, или просто си е търсил причина, за да подаде молба за развод. Може да се окаже, че ти прави услуга.

Общи условия

Активация на акаунт