2 сед. закъснение + полож. тест = може ли да не съм бременна?

  • 4 180
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 621
А какво стана с "обърках се"? Някъде се загуби по трасето.....
"обърках се" вече е с истинския си ник и бременее, пишем заедно в мартенската отчетна  Wink

# 31
   Положителния тест не винаги показва наличие на бременност, но  може да отрази и ПОЛИКИСТОЗА на яйчниците.Това го казаха оня ден на едната ми колежка, която е бременна и отиде на гинеколог.Лекаря я попитал кой е установил бременноста й, и когато му казала, че си е правила тест й казал за поликистозата.Е, при нея все пак излезе бременност Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 5 285
Здравейте, аз съм бившата "обърках се" и моят тест вече се материализира в едно 6,5 сантиметрово човече в корема ми  Embarassed Таткото е щастлив и любвеобвилен  Embarassed За капак си търсим и нова квартира - животът продължава с пълна пара

Извинете ме за безобразния правопис като анонимка, но до скоро пазих в тайна състоянието си и се наложи да ползвам разни подобни манипулации  Embarassed

Благодаря на всички, които ме подкрепиха навремето, и се извинявам, че не се сетих по-рано да се обадя. Не ми беше хрумнало, че темата пак ще се "появи", честна дума.

 Hug на всички   bouquet

# 33
  • Мнения: 49
Така повече ми харесваш от "обърках се" и твоята графика също.
Радвам се за теб, успешна бременност и да гушкаш здраво и хубаво бебче! Hug

# 34
  • Мнения: 1 001
смени лекаря  Peace

# 35
  • Мнения: 609
няма такава вероятност

# 36
  • Мнения: 1 085
Браво мила радвам се за теб.А казаха ли ти какъв ще е пола.

# 37
  • Мнения: 421
Това за лъжливия положителен тест при поликистоза и моя доктор се опита да ми го пробута. Като говорих обаче с ендокриноложката тя ми обясни, че щом е положителен теста значи бременност е имало. Виж лъжлив тест за овулация може да има при поликистоза, но не и лъжлив тест за бременност.

# 38
  • Мнения: 125
 По въпроса с поликистозата, при последния профилактичен преглед (преди  три месеца) моят гинеколог ми каза,че всичко ми е ок, имах болки в десния яйчник и той имаше съмнения,че може да е някоя кистичка, но се оказа, че не е , седмица преди това имах доста неприятна настинка и в крайна сметка се оказа,че тя е причина за болката.  Той сега е в отпуска и за това отидох при друг лекар-мнооооооооооого прехвален..и като ми каза,че няма нищо и направо ме заби в земята. вчера си правих пак тест-отново положителен,даже втората чертичка направо се появи почти едновременно с контролната.. Едва ще изчакам до вторник,когато моят си доктор се завърне от чужбинско...и вече ,ако и той нищо не види,ще се гръмна Cry

# 39
  • Мнения: 3 294
Съгласна съм с Яничка , поликистозата не влияе на теста за бременност , при ПКЯ може да се даде отражение единствено на теста за овулация  Peace
Jeeny пожелавам ти при срещата с твоя доктор да видите сакче  Praynig Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 5 285
Браво мила радвам се за теб.А казаха ли ти какъв ще е пола.

рано е още  Embarassed

# 41
  • Мнения: 1 243
Радвам се че всичко е наред Simple Smile

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Радвам се че всичко е наред Simple Smile

Радвам се когато прочета за някоя тъжна история с хубав край  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт