Въпрос за Спешно отделение

  • 3 807
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 099
Случайно изгледах серия, в която девет-месечната щерка на Д-р Грийн за малко да умре от хапче екстази. Какво става после?

# 1
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
не умира, ама май беше по вина на по-голямата му дъщеря от първия му брак, и тя отнесе мъмрене, и то сериозно

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Какво мъмрене, майката на бебето (не се сещам името й) я изгони от вкъщи, а самия Грийн не искаше да я изгони затова онази се изнесе с бебето, бяха почти разделени доста време и тн. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 064
Незнам дали му е тука мястото на моя въпрос, ама случайно да знате от къде мога да дръпна всички сезони на ER Blush Много ми се иска да го изгледам отначало...
Благодаря! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Какво мъмрене, майката на бебето (не се сещам името й) я изгони от вкъщи, а самия Грийн не искаше да я изгони затова онази се изнесе с бебето, бяха почти разделени доста време и тн. Simple Smile

А, бебчо оправя ли се напълно? И после к'во?

# 5
  • Мнения: 3 634
Е, как к'во?! Драма пълна! Марк отиде на Хаваите и там почина от тумор-а в главата. Последното, което гледах Ковач и Картър бяха в Африка като доброволци. Бенет замина за Детройт, май...махна се, де. Детето не беше негово, а майката загина при катастрофа...

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, детето се оправи напълно, а накрая всички бяха в идеални отношения и семейно четиримата отидоха на Хаваите където Грийн почина.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз и туморът на Д-р Грийн съм пропуснала...  newsm78
Къде ги гледате тези серии? Аз мноооого рядко попадам на някакво по AXN

# 8
  • Мнения: 3 634
Най-последните съм гледала по К1. В нет-а със субтитри не съм ги намирала.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 007
И по Fox Life ги дават.

# 10
  • Мнения: 3 634
Да, но циклят на едни и същи стари серии.  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 289
Извинете, ако досаждам, но някой знае ли къде могат да се намерят сезоните на ER дори да са без субтитри. Намерих само няколко от 11 сезон, а като видях една серия, явно не съм гледала поне 2 сезона преди него.

# 12
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, но циклят на едни и същи стари серии.  Rolling Eyes

Има нещо такова... по Fox Life имам чувството, че сериите не вървят една след друга, а пускат когато която им падне.

# 13
  • Мнения: 1 775
Извинете, ако досаждам, но някой знае ли къде могат да се намерят сезоните на ER дори да са без субтитри. Намерих само няколко от 11 сезон, а като видях една серия, явно не съм гледала поне 2 сезона преди него.
Виж в мининова: http://www.mininova.org/sub/270/size

# 14
  • София
  • Мнения: 2 688
Някой следи ли сериала?
Тия дни почнаха пак да го дават пак по Канала, а предишните серии бяха толкова отдавна, че нищо не помня и исках да питам защо Чен и Прат са болни, какво беше станало?

Иначе верно по Фокслайф си въртяха едни и същи серии и си ги пускаха без никаква последователност.


За съжаление тоя сериал не е това, което беше, заприличал е на хипер драматична сапунка, на моменти са големи трагедии.

# 15
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Чен и Прат катастрофираха и паднаха в една река. Така започна първата серия.

Обаче какво е станало с бебето на Картър - не можах да разбера...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 688
Мерси.

Бебето се Роди, но почина. Но не помня дали не трябваше да го роди мъртво или почина след това. Имаше някакво заболяване.
Трагедия пълна стана това Спешно.

Ей, пак го изпуснах тая седмица! голяма съм блейка. Дали го има по торент сайтовете?

# 17
  • София
  • Мнения: 462
Сега нови серии ли дават? Аз доста отдавна не съм гледала, но мисля, че гледах последния епизод на предишния сезон. Доколкото си спомням, бебето на Картър беше спряло да се развивиа или нещо подобно, беше починало още преди да го изродят. А Чен и Прат не ги ли застреля някакъв на една магистрала? Последният епизод свърши май с това как се возят в колата, един ги застига и насочва пистолет към тях, май някакъв разярен пациент беше . newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 2 688
Да, май така беше. Някакъв пациент наистина стреля по Прат, а Чен се возеше с него.
Това беше май края на предишния сезон, но докато пуснат следващия и човек забравя всичко.

Иначе - да, има нови серии, тази седмица са били трета и четвърта, одеве четох в сайта на БНТ какво е станало.
Луис се връща като шефка на Спешното, Кордей се връща в Англия, заради някаква скандална трансплантация, която е направила, Картър е в депресия (мацката му си замина в миналата серия).

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Има ли ги новите серии някъде качени за да си ги дръпна  newsm78

# 20
  • Мнения: 210
някой спомня ли си името на песента когато Марк умираше на Хаваите?

# 21
# 22
  • Мнения: 210
Страшно много ти благодаря.Пожелавам ви весело настроение през новогодишната нощ Party

# 23
В zamunda ги има сезоните до 8-ми включително

# 24
  • Мнения: 4 785
Ся влязох в Замунда по друг повод и видях, че са качили и от 9 до 14 сезон  Wink

# 25
  • Мнения: 1 233
Да имаше кой да направи и субтитри..... Whistling Simple Smile

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Ееее, аз така исках да дръпна няколко сезона да погледам, че тотално ги изтървах. Ма като няма субтитри...

# 27
  • Мнения: 1 064
Не само, че няма субтитри, ами и няма никакъв сийд Tired

Общи условия

Активация на акаунт