Какво бихте си купили?

  • 8 000
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 592
Голяма наивност и недоумение будят мнения като това в мен - "Бих си взела вила, като не я ползвам ще я давам под наем и ще си плащам лизинга на джипа". Никакъв наем не можеш да вземеш на такава вила, поне не и в БГ, а да си взема вила и друг да пикае в нея - никога! Но пак казвам - за вила е рано! Не давай мерака да победи разума ти!

# 76
  • Мнения: 375
Голяма наивност и недоумение будят мнения като това в мен - "Бих си взела вила, като не я ползвам ще я давам под наем и ще си плащам лизинга на джипа". Никакъв наем не можеш да вземеш на такава вила, поне не и в БГ, а да си взема вила и друг да пикае в нея - никога! Но пак казвам - за вила е рано! Не давай мерака да победи разума ти!

Дали мога да взема наем или не е много относително понятие, ако има какво да предложа винаги ще се намери някой който би я наел  Peace А иначе аз не се впечатлявам чак толкова кой ще "пикае" в нея, нали има хигиенисти да я почистят  Peace

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 12:56 от nik_mar

# 77
  • Мнения: 1 731
Ами аз вила имам ,значи джип макар че не това е мечтата ми за кола. newsm78 newsm78

# 78
  • Мнения: 4 965
Амчиии, той, моят гениален извод е изстрадан, затова не може друг да ме засенчи  Mr. Green.
Писах за поддръжката на 1 вила и за разходите (нали затова съм за студио), а и да се оплача: мъжът ми другата седмица е отпуск, ама не да си стои и да шета вкъщи, а да пренарежда с майстори покрива на вилата - за чудната сума 2 пъти по-голяма от отделените за морето пари  Thinking. А относно джип - преди 3,5 г. с моя мъж си купихме таквоз чудо на чудесата (страхотен Туарег - лъскав, нов, модерен много тогава и чиста гъзария) - 6 мес. се озорихме да му насмогваме с харчовете - писна ни и го продадохме (с парите си изплатихме частта от 1 наследствен апартамент и бяхме в пъти по-доволни, че нямаме вече джип).
Виж, ван-че ще си купим есента, ако ще после да го изгладувам няколко месеца.

# 79
  • Мнения: 674
за 70000 евро и 200кв.м. не може да купиш до морето... Joy hahaha Joy

# 80
  • Мнения: 674
Вила до морето под 200 000- 250 000 евро няма ....

# 81
# 82
  • Мнения: 2 161
За вила няма да стигнат.Но все пак вила,а джипът на лизинг.

# 83
  • Мнения: 483
То е ясно, че за 70 000 не може да се вземе хубава вила на морето, знам го, защото мислим да си купуваме къща и съм запозната с пазара. Но според мен въпроса е принципен, вила или кола? Затова и си замълчах за сумата, а изказвания, че толкова пари не стигат само изместват темата от главния въпрос. И не съм съгласна , че мъжете биха заложили на джипа,освен може би някой тийнейджър.

# 84
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Вила до морето под 200 000- 250 000 евро няма ....

Абе стига бе хора! Има! Има вили и по 50 000 лева! Проучила съм въпроса...нямало, та нямало...  Tired

# 85
  • Мнения: 483
Вила до морето под 200 000- 250 000 евро няма ....

Абе стига бе хора! Има! Има вили и по 50 000 лева! Проучила съм въпроса...нямало, та нямало...  Tired


Erica е права, все пак зависи от мястото  Peace

# 86
  • Мнения: 3 621
Аз няма да купя нито кола, нито вила. С тези 70 000 ще ходя поне няколко години на различни и екзотични места на почивка. Вярно в един момент парите ще свършат и няма да има нищо насреща им ... ама не ми и трябва. Ще имам невероятни спомени. Някъде бях чела , че твои са само парите които изхарчиш докато си жив, тези които ще оставиш след себе си са на някои друг защото той ще ги харчи
П.П. Иначе за споменатата сума в Лозенец, може да се купи много прилична къщичка

# 87
  • Мнения: 4 841
Вила до морето под 200 000- 250 000 евро няма ....

Абе стига бе хора! Има! Има вили и по 50 000 лева! Проучила съм въпроса...нямало, та нямало...  Tired

Не се ядосвай, искат да те разколебаят  Outta Joint

Естествено, че "вила на морето" е доста разтегливо понятие, но цени (и вили) има от всякакъв калибър, през декември мои приятели си купиха за около 65 000 лева (всичко, включително таксите), директно от собственик, без посредници. Нямам впечатления обаче, тъй като ще я видя през август. Доколкото разбрах, е на 3,5 км от плажа (по пътя, а не по права линия  Simple Smile ) и се състои от две стаи, кухня и баня. Имало и паянтов гараж с помещение за инструменти към него, но те са започнали вече освежителни ремонти...

# 88
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Джип, за да си ходя на различни вилички.  Sunglasses
Пък и южното ни черноморие (в частност Лозенец) хич не ми се нрави  Confused

# 89
  • софия
  • Мнения: 636
Нито едното нито другото. Бих попътувала със семейството си по света за тези пари. Тук си имам достатъчно къщи, повече не ми трябват. На коли не робувам.

Общи условия

Активация на акаунт