Лунна диета - 18.07.08., 07:59 ч.

  • 6 954
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
в четвъртък ме бройте и мен. миналият почти успях и имаше много хубав резултат -1,5кг, но през уикенда се заформиха едни компании и едно плюскане, така че всичко отиде по................ #2gunfire
Но този път ще съм твърда Grinning

# 16
  • Мнения: 2 172
Радос и аз искам шоколадова бонбона,но вече месец и половина не бях яла никакво сладко,бях общо взето стриктна,нооооооооооо вчера ми падна пердето и така се наплюсках жестоко  #2gunfire ,че и един Туикс глътнах ей така междудругото докато ровех в хладилника за прегрешения   ooooh!  Така обичам сладко,ама.....само мед от време на време допускам  Tired и ме гложди на всичкото отгоре.Тъпото е,че точно станах толкова,колкото искам,дори два дена си ги задържах като хапвах вечер прилично разни вкусотийки(не диетични,а нормална храна) и какво ми стана в неделята...свекърва ми донесе една торба с току що изпечени банички ии.....от там се започна  #2gunfire Две на залуска,три ПРЕДИ вечеря  ooooh! ужас...и съответно резултатът е отчайващ-два дена свинене без граници,каквото ми попадне,ужасно издут корем  и разбира се +2 кг  Sick Но от днес съм стриктна,че моретоооо.....а и си написах едно собствено МОТИВАЦИОННО ПИСМО,което да си чета,когато лоши  мисли и желания  ме налегнат  cook

# 17
  • Мнения: 242
привет луничкиииии
честита ни нова и красива темичка!този път ще правя пълно лунуване,дано съм доволна като на миналото пълнолуние!
успех на всички!

# 18
  • Мнения: 916
elfi4ka, напълно те разбирам! Аз съм същата, вкуся ли нещо нережимно и няма спиране след това... ooooh!  Confused Воля...какво да се прави.(или по-скоро липса на такава е при мен Mr. Green)

# 19
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
И аз тук, но може би само за един ден.

# 20
  • Мнения: 293
Хайде и аз при вас. До сега не съм писала, но отдавна спазвам лунуването. Този път съм за 3 дена, пълнолуние е все пак! Успех на всички! И не забравяйте спорта  newsm39

# 21
  • Мнения: 916
И не забравяйте спорта  newsm39

Аз нямам сили за спорт. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 737
Ей,този път съм проспала новата тема!
Колко народ се е записал преди мен!
И аз-24ч,както винаги

# 23
  • Мнения: 2 172
И не забравяйте спорта  newsm39

Аз нямам сили за спорт. Mr. Green


И аз нямам  Mr. Green Много ме мързи  Blush

# 24
  • Банкя
  • Мнения: 823
И аз ще се пробвам в петък за един ден. От няколко седмици се каня да спазвам режима, но все изниква нещо. А за последно съм лунувала преди 3 години Embarassed

# 25
  • Мнения: 2 910
Ще лунувам и аз, но мисля само 1 ден.

# 26
  • Мнения: 249
и аз ще лунувам , но мисля само 1 ден.

# 27
  • космополитно
  • Мнения: 941
Привет! Темата сама ми налетя... или аз на нея, след като дълго си обещавах да намина и почета в теми за диети! Да не уточнявам колко трябва да свалям! Embarassed  ooooh!
Директно се настройвам за три дни и ще следя за последващи курсове!...
Ще трябва да се пориентирам, ей! newsm78
Стискайте ми палци и успех на всички ви!  bouquet

# 28
  • Мнения: 959
 ooooh! ooooh! ooooh! преди малко ми дойде МЦ , много ме е яд  #Cussing out , но въпреки това ще си лунувам 3 дни защото е пълнолуние и не го пропускам, резултат едва ли ще имам, но все пак Confused . Може би като ми свърши ще дойде и резултата, силно се надявам и вярвам  Praynig

# 29
  • Мнения: 2 172
Разбира се,че ще дойде резултатът  Peace Само не разбирам,защо се притеснявате от МЦ.По принцип в този период тялото изразходва два пъти повече енергия и е много подходящ за задържане или сваляне на килограми.Това го бях чела някъде,но не помня къде.Да не говорим,че корема ми се подува леко и изобщо не изпитвам глад тези дни,но може би е само при мен.Аз тогава свалям най-лесно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт