Отговори
# 75
  • Мнения: 2 837
Здравейте и от мен! Дани, какви са тези вируси, каква е тази страхотия? Запичащо действа и оризовата вода, ако можеш са  им дадеш. Иначе можеш да даваш "Хидрасек", по-приятен е на вкус от "Смекта" и "Ентерол". Дано съвсем скоро отмине всичко.
Честит рожден ден на Теди! Да расте красива, умна, здрава и щастлива!
Ние се върнахме снощи от село, преди това бях в КСК, в петък пътуваме за морето. Новината е, че тестът за бременност се оказа положителен и на море ще водя две деца:)

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 13:54 от Ana2

# 76
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ana2 поздравления! Страхотна новина, по хубава не съм чувала скоро! Много се радвам че Румката ще става батко. Желая ти лека и безпроблемна бременост, но този път да е момиче.Heart Eyes




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА РОЖДЕННИЧКА ТЕДИ!!!
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА Я СЛУШАТЕ!





# 77
  • Мнения: 836
... Аз не мога да се спра от пътувания,снощи се прибрах а днес пак заминавам  Crazy ...
Aaa, това обяснява някои неща  Whistling
Нелкааааа  Hug, видях снимките ти. Прегръщам ви и тримата Heart Eyes

ПП. Момичета, извинете, че така нахлух  в темата ви. Много харесвам Благоевград Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 20:46 от Силви_

# 78
  • благоевград
  • Мнения: 164
Ще си имаме форумско бебе   newsm44
Много се радвам за теб , направо съм мн щастлива все едно на мен ми се е случило newsm51
Трябва да се видим да те пипна за късмет  smile3521  да мога и аз да  preggo

А на малката Теди много усмивки и игри и да бъде послушна за радост на мама и тате  nbirthday  cook  bigdance2

# 79
  • Мнения: 286
Ана 2 толкова приятно ме изненада,не съм очаквала и много се развълнувах като прочетох страхотната ти новина,желая ти една хубава и безпроблемна бременост и един невероятно красив,жив и здрав краен резултат,дано е мома,но и на момченце ще се радваме толкова колкото и на момиче все пак ще си е наше форумско бебче,целувки от мен  bouquet,още веднъж честито!
Честит рожден ден на малката Теди,тя е кака и сладка малка госпожица всъщност,желая и от сърце безгрижно детство,много смях и веселие,обич от близките и страхотно много подаръци ами то какво да иска едно дете повече!
newsm59  ura  bigdance2 Tada

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 23:57 от jinjer_78

# 80
  • Благоевград
  • Мнения: 142
jujavka Честит Рожден Ден на дребосъчето!
Да ви  служа , радва и да е жива и здрава!


Ana2 чудесна новина! Пожелавам ти лека и
спокойна бременност и много положителни емоции!


jinjer_78 как са децата - почнаха ли да те ядосват вече?!?
  bouquet

# 81
  • благоевград
  • Мнения: 164
Днес видях Ана2 ..................и я пипнах за късмет  friendship   newsm44
дано се похваля и аз скоро с  EFP
4акам го с нетърпение този  stork-boy да дойде на гости у нас  fingerscrossed

# 82
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Честито Анна2,леко бременеене.
Дани,как са дечицата,оправиха ли се?
Нашата кака е в Благоевград при баба,ще се погледкат малко двете.
Всички сме добре,само дето съм леко уморена.
Много работа и стрес ми се натрупа напоследък. Sad

# 83
  • Мнения: 286
Здравейте момичета 55
Надявам се децата да им е попреминало вече,вчера цял ден добре изкараха и късният следобед почти привечер пак повърнаха,но днес пак сме на чай и препечени филиики със сирене и на обед нищо от време на време някоя солета и вода често а и компот от дренки да премине и разстройството уж,не са и дрискали от вчера сутринта,дано им минава вече горкичките иначе така хубаво си хапват,ама сега несмеят чак и не им се и яде много много,моля се и днес да не акат и повръщат,иначе от 2-3 дни и двамата се молят за ориз-много обичат бял ориз в тава могат да изядът цяла тава,та сега свеки готви пък да видим после какво ще е,и сега спят с дядо си,от 2-3 дни пък искат все с него да спят долу на тяхната спалня Praynig Peace
Фантичке ,честно постоянно като се сетя за тебе си мисля че сте на море и си казвам ех сега Катето си лежи на шезлонгчето на плажчето а аз Mr. Green Дано каката ви да не я хваща този ужасен вирус че тука вилнее с пълна сила,но не само тук контактувам с хора от цялата страна и навсякъде е така,минава като ураган Tired Sad Shocked
Деси,доста си активна на последък,това ме радва newsm10 Hug,иначе децата ме тормозят от 7 сутринта до 11 вечер обикновено,и сега много обичам вън на двора да играем на криш миж аз се крия те ме търсят и много се смеем и се гоним,а бе купон,да са здрави че като са болни пощурявам Sick
Ана2 и аз я срещнах днес,тя сега ще е на голяма почит и внимание от наша страна,не че преди не сме я обичали,но сега по-специално защото пак ще става мама Hug Heart Eyes
Руменчо незнае милият какво предизвикатество наближава към него да стане батко  hahaha
Ина дано се е прехвърлил късмета и при тебе и след като премахне проблема да ни зарадваш и ти с новина,даже за две бебета знам че ти ще им се радваш много Hug Peace
Нещо на последак се чувствам остаряла,грозна и без самочувствие,имам нужда от промяна,искам да се подстрижа и за боядисване съм и да отслабна ,,,,,,,,,,,,,,,,и много още #Crazy

# 84
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Дани,има време доморето.
В работата започва ремонт и до утре всички трябва да сме се преместили в централния офис,което за мен е малък ад.
По-голяма част от документацитя трябва да си я събера в кашони и да я сваля в мазето,а да взема само най-най важното.
Просто се изненадах колко неща има в шкафовете ми. ooooh! И като си помисля колко ще сме нагъчкани докато трае ремонта /2 месеца/ ме хваща клаустрофобията,но няма как. Embarassed Cry
Дано не се разболява Дарето,че само това ми липсва. Praynig

# 85
  • благоевград
  • Мнения: 164
Данииии моля те недей така с пожеланията  Naughty
ако родя близнаци ще  Crazy но ти това много добре го знаеш  bowuu
Това не е каприз просто си преценявам силите , а ако бог реши да са две какво да правя ще се примирявам и ще ги раждам  hahaha hahaha

# 86
  • Мнения: 11 607
Ана2 - честита хубава новина! Желая да повлечеш крак не само за Ина, но и за Деси, Марси.......Пък и нали чакаме Марси да се омъжи като си роди децата(3 на брой...),че да не чакаме много.........


Момичета, не пиша, защото едно,че ми е мързеливо и съм се отпуснала максимално, а и имам един куп проблеми, грижи и нерви на главата,че за сега предпочитам да съм само читател, но не и писател...........

# 87
  • Благоевград
  • Мнения: 142
jinjer_78   активна съм защото в работата имам много
главоболия ,а като вляза във форума си релаксирам пък
дори и за 10 мин.
От утре шефът излиза отпуска за две седмици ииии.....
се оказа , че аз ще съм заместник за периода  Shocked, което означава
още повече работа. Аз се опитвам да "изритам" отпуска и повечето от
служителите, но някои не щат и дума да става за отпуск  #Cussing out #2gunfire
Да им се чуди човек. newsm78
Стискайте ми палци следващите дни , че се очертава и търгове да подготвям
и да участвам вместо шефа - опитах се да пробутам идеята синовете му да
ходят на самите търгове , но.... категорично я отхвърлиха (аз съм била за там и точка).
Мама Цоцоланка аааа,не така  - за мен има време за друго дете  Laughing
ina_maria не се притеснявай  и с две бебета ще се справиш! Wink
 
Айде, чао , че вече е време да си тръгвам от офиса - стига толкова релакс
(време е за следващият фронт на работа - семейството)!!!!
  bouquet

# 88
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
на мен утре ми е последен ден на работа. Голяма скука е в този МОЛ, за 3 дни само 1 обици успях да продам. Embarassed
Дани, извинявай че си тръгнах и не те изчаках да се върнеш от КЕНВАЛо, ама ме измъкнаха на пожар. Wink
jinjer радвам се че вече оздравявате и лудеят малчуганите. Heart Eyes
Мама Цоцоланка ще има да чакате за свадтба, освен ако второто и третото не се родят заедно. Joy

# 89
  • Мнения: 286
Леле момичета моите малчогани не се оправят нещо,вече трески ме тресат,ту са по-добре,ту оклюмат,утре вече ще ходим до докторката,аз днес и се обадих но тя не е от много шашкащите се и смята че щом пият течности скоро време ще се оправят,тази вечер исках да им пробутам Хидрасек ама неможах,Аската като че ли и температури ми вдига тези дни и лошо стискайте палци да се оправят вече милите че не папкат и поотслабнаха Cry Rolling Eyes Tired Sad 

Общи условия

Активация на акаунт