Как си начупвате косата само с пяна

  • 26 100
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 724
Ако косата е тежка, трябва ли да е къдрена преди това?

# 31
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Аз използвам гел-муса на Сери и става супер начупена косата с него.На влажна коса слагам от него,мачкам хубаво косата и е готова.Или пък като я намачкам я разделям на 3-4 кичура,смачквам ги и ги защипвам с щипки за коса.Поседявам малко с тях и готово.
Но моята коса не е толкова дълга и тежка и затова става веднага при мен.А като съм ходила на фризьор ми слагат гел и пяна,после дифузер и от права,като слама коса ставам къдравелка.
Единственото,което не ми допада е,че като я пипнеш седи твърда и на клечки,но поне от далече не личи.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз използвам гел-муса на Сери и става супер начупена косата с него.На влажна коса слагам от него,мачкам хубаво косата и е готова.Или пък като я намачкам я разделям на 3-4 кичура,смачквам ги и ги защипвам с щипки за коса.Поседявам малко с тях и готово.
Но моята коса не е толкова дълга и тежка и затова става веднага при мен.А като съм ходила на фризьор ми слагат гел и пяна,после дифузер и от права,като слама коса ставам къдравелка.
Единственото,което не ми допада е,че като я пипнеш седи твърда и на клечки,но поне от далече не личи.

Освен че става много твърда от Сери, не ти ли става матова косата, с едни такива бели неща по нея, все едно че е поръсена с някакъв прах (ама че го обясних)? На мен Сери много ми я изсушава, става една стипцава и скърца, даже и на сухо newsm78

# 33
  • Мнения: 528
Може ли  линк или снимчица на гел-муса на Сери:)

А иначе съм много доволна от тази пяна на Лореал

# 34
  • Мнения: 201
Аз използвах един крем за къдрици REF, но нещо вече ми омръзна. Преди също ползвах тази пяна за къдрици на WELLA и бях доволна.
Искам да попитам,някой ползвал ли е течния фиксатор на Роланд? Как е в сравнение с пяната на WELLA, че се двоумя между двете  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 5 255
мамчета, как успявате сами с дифузера? newsm78 Аз нещо не се справям явно.. Иначе ползвам Wella пяна от години и съм много доволна!  Peace

# 36
  • Мнения: 52
И аз мисля, че няма да се получи с пяна. Аз също имам тежка коса, дълга и къдрава, но никога не я третирам с пяна. Това за мен означава всеки ден да я мокря, да я третирам и да губя време  Simple Smile. Това, което аз правя е да слагам балсам и така къдриците ми стават страхотни... Пробвай!

# 37
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Mims-Mims,наистина ми става така косата от нея.Е за белите прашинки не съм забелязала,но наистина страшно много се изсушава косата от нея.Просто в нашия малък град няма нищо от професионалните и маркови серии,а "фризьорките" ни работят само със Сери.

# 38
  • Мнения: 3 164
Косата ми е същият тип като твоята и смея да твърдя, че оправия няма Crossing Arms
Ефекта е само до другия ден Wink и аз се отказах да я третирам с пяната.
Сега правя така-като е още влажна, по скоро мокра я намачквам с бадемово масло на Икаров и я оставям да изсъхне.Става по прибрана и има мокър ефект.Но и това не е кой знае колко трайно Confused

# 39
  • Мнения: 423
Лягам си с почти мокра коса - след като я измия , я изсушавам с кърпата, сресвам, и я увивам пак с кърпата. Сутринта резултата е супер. Единствения кофти момент е че през лятото е доста топло да спиш с кърпа на главата, а зимата има опасност да истинеш. Но действа де. Без никаква пяна, така косата изглежда много естествено- слагам само малко в краищата за да я оформя, и в никакъв случай не я сресвам, оформям я само с ръце.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 176
как успявате сами с дифузера? newsm78
Трудно. Не го използвам, а имам мерак.
Иначе с пяна и със сешоар успявам да я начупя.

# 41
  • Мнения: 3 622
мамчета, как успявате сами с дифузера?

Аз пък въобще не виждам нещо сложно. Фризьорката ми ми показа как да се правя и точно 5 минути ми трябват за да съм готова  Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Mims-Mims,наистина ми става така косата от нея.Е за белите прашинки не съм забелязала,но наистина страшно много се изсушава косата от нея.Просто в нашия малък град няма нищо от професионалните и маркови серии,а "фризьорките" ни работят само със Сери.

Ох, това Сери......... И в други форуми четох много гадни неща за него...........

# 43
  • Мнения: 249
Момичета, за накъдряне на косата аз слагам на влажна коса бира. Пръскам по-точно де. След това суша с дифузер и става много хубава. Пробвайте и вие, става бързо и ефекта е поразителен  Peace

# 44
  • Мнения: 2 229
След като си измия косата я подсушавам леко с хавлия. Слагам пяна и намачквам хубаво с ръце. Суша с дифузера  Peace
Ето тая пяна използвам да къдрици http://www.lamur.snimka.bg/album.php?album_id=175724&pid=4079819&lp=30
Ето това е ефекта при мен http://www.lamur.snimka.bg/album.php?album_id=175724&pid=5870397&lp=30

Tasha, откъде си купуваш пяната на Вела? Praynig

...

Опа, видях, че си писала от салон, само дето не се сещам за такъв, някой от София, ако може да каже.. Confused

Общи условия

Активация на акаунт