Отговори
  • Мнения: X
Та ето какво правят хората по света:

http://en.wikipedia.org/wiki/Dogging_%28sexual_slang%29

с 2 думи - да правиш секс като куче
на обществени места, най-често паркинги и задължително пред свидетели
даже имало и сайтове за такива сбирки

а у нас мераклии има ли?

Не, нищо не предлагам все пак
само питам

# 1
  • Мнения: 139
Много се надявам това безобразие да не намери благоприятна почва у нас.

# 2
  • Мнения: 1 212
Темата е сероизно - петъчна и е готина / за който може да го прозре /!  Grinning
Ние сме нация - мераклийска , що ли не съм чула да е популярно тука  Thinking ...
Или не е наистина или съм леко аут от тези среди  Wink
Мисля, че няма достатъчно паркове и предлазполагащи места.
Няма автокина, вече също .
Виж, навремето след пладне, ако се качиш на Витоша с кола, отбивките по пътищата бяха нещо подобно  Wink
Знам ли, с новите проекти за пътищата, по които трябва да има осигурени места за почивка и отдих задължително, може да стане по-популярно  Peace  Laughing

# 3
  • Мнения: X
Само не знам онова със заклещването как ще го правим newsm78

# 4
  • Мнения: 1 212
Само не знам онова със заклещването как ще го правим newsm78

Е, сексът в кола предлага къде , къде по-вълнуващи и не по-малко рискови възможности за аварии ....  Laughing
Или държиш на заклещването, специално ?  Wink

# 5
  • Мнения: X
Само не знам онова със заклещването как ще го правим newsm78

Е, сексът в кола предлага къде , къде по-вълнуващи и не по-малко рискови възможности за аварии ....  Laughing
Или държиш на заклещването, специално ?  Wink
Тъй като държа да спазвам правилата на играта, ако започна да практикувам секс като кучетата, ще ми се наложи да стигна до заклещване с партньора,за да бъде наистина като кучетата. Още повече ако искам след това да се окуча Wink
Така,че -да държа. Пък и не знаех че сексът в кола бил догинг. Бау-бау.

# 6
  • Мнения: 118
Аз съм консервативен.Не го приемам ,макар че наскоро бях неволен свидетел.Тъпо е.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Неудобно ми е да го кажа, но това отдавна го има по нашите земи. Надявам се, все пак да не стане масово и да си остане в среднощните часове, когато децата ни са си по леглата.

# 8
  • Мнения: 1 212
М-да  Thinking
И аз гласувам с леко "за" само , ако разхождайки се с сина си в парка през деня, няма шанс да попаднем на някоя "доггираща" се двойка .. или четворка  .... или цяла група такива  Outta Joint

# 9
  • Мнения: X
Че скоро една позната учителка разправяше,как учениците се клецали до едни храсти (дори не се скрили вътре) в двора на училището посред бял ден. Това сигурно са били привърженици на догинга.
По-здрав за всички хот-дози:
http://www.youtube.com/watch?v=QETLPcWqjcw

Общи условия

Активация на акаунт