Епилепсия - тема 4

  • 44 428
  • 435
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 540
Нели ,за РЗОК Варна ли става дума за разрешение за направление за ЯМР!
Как по точно ви казаха за това направление ,че се издава! Thinking

# 61
  • Мнения: 199
Благодаря на всички за пожеланията  bouquet!

Нели успех и по-спокойно, всичко ще е ок Peace

# 62
  • Мнения: 209
Взех вече това прословуто разрешение.Ще пиша вече като се върнем от Русе с резултат от ЯМР.

# 63
  • Мнения: 3 540
Нели,това е чудесно,просто представа си нямаш колко е трудно да се сдобие с направление за ЯМР,пациент с епилепсия! Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 1 333
Браво Нели  Hug

Действайте и нека Бог е с Вас!!!  Praynig

# 65
Ние бяхме за една седмица в болница "Токуда".Върнахме се в неделя.Много съм доволна от престоя си там.Но най-вече съм доволна от д-р Христова.Тя е изключителен професионалист и човек.Аз съм просто очарована от нейното отношение към нас болните.  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 1 333
Радвам се, че още една мама е супер доволна от др.Христова  Grinning

Тя е невероятен човек преди всичко и много добър специалист.

Аз никога няма да спирам д аказвам, че тя е лекаря поради който моята дъщеря е все още жива. Тя успя да овладее ужасните и страшни гърчове, които пържеха мозъка на Мария през броени минути по стотици на ден.

Препоръчвам я на всеки, който се сблъска с коварната болест Епилепсия.
Естествено че прави всичко по силите си ... не е БОГ, но дава всичко от себе си ...
Детето ми все още не е спряло гърчовете, но тя е по-особен и труден случай и на това го отдавам , иначе докторката е желязна

# 67
  • Мнения: 199
Здравейте, чак сега успях да кача на малката снимките от рожденият и ден ако желаете, може да разгледате Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=276038

# 68
  • Мнения: 511
Много са хубави всички снимки!Всички сте прекрасни,но най-хубава е все пак рожденничката!
По снимките личи,че много добре сте си прекарали и нека всеки следващ е по-хубав от предишния!Чак на мен ми се прииска да присъствам на това чудесно тържество,ще бъда втория клоун,може ли Joy Joy Joy
Да е жива и здрава още веднъж и много щастлива!

# 69
  • Мнения: 199
Благодаря ти, ще чакам да се обадиш когато имаш време да си початим по скайпа Simple Smile Hug

# 70
  • Мнения: 511
Аз в момента съм в провинцията и пиша от комп на брат ми,но като се прибера ще ти пиша.Поздрави на Никол Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 209
Да се похваля днес правихме ЯМР всичко е ок newsm10

# 72
  • Мнения: 1 193
Да се похваля днес правихме ЯМР всичко е ок newsm10
smile3501 smile3501 smile3501

# 73
  • Мнения: 511
 newsm68 newsm03
Да се похваля днес правихме ЯМР всичко е ок newsm10

# 74
Здравейте , Simple Smile
аз съм Неда
чета във този форум , но не съм писала досега.
Тук ме покани една майка , с която се засякохме във друг форум за деца с епилепсия.
Аз имам дете с такова заболяване .
Въпросът там беше има ли място където един родител сблъскал се тепърва с болестта да може да получи накратко указания, какво може да провокира пристъп.
НАПРИМЕР:
- течаща вода / от чешма , река.../
- крясък
- цветомузика
- алкохол / най вече бира при по-големите/ , а те се изкушават , съдейки по мой племенник , който е студент вече
- слънце
- горещина
- недостиг на сън
- преумора
- забравен прием на лекарства
- и т.н.
извинявате , че така нахълтах в темата ви , но на мен тази информация ми е отнела време да я събра и ми се струва добре, дори и да се повтарям да я споделя
Неда  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт