февруари 2009

  • 15 998
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 56
Здравейте, мацки!
Седнах да ви чета и лошите новини веднага ме разстроиха Sad Бори, Дорайт страшно съжалявам за случилото се, кураж момичета, надявам се скоро отново да ви засека тук някъде, а сега си почивайте и се зареждайте с положителн енергия Simple Smile
Аз съм на преглед в края на месеце и се надявам всичко да е ОК. Иначе продължава да ми се гади, особено сутрин е нещо кошмарно, дори вода не мога да пия, щото веднага връщам, такова чудо не ми се беше случвало, аз толкова трудно връщам, чу сега направо не мога да повярвам какво ми се случва Shocked Дано скоро да отшуми това, защото иначе не знам как ще изкарам до края ooooh!
Относно пола по едната таблица ми излезе момче, а по другите методи- момиче. Не знам на кое да вярвам, затова ще изчакам да се покаже то само Laughing
Някоя от вас беше споменала нещо за синьото сирене, че не било хубаво да ядем, моля за повече инфо по въпроса, защото съм пропуснала като сте го обсъждали. Предварително благодаря  bouquet
Приятна вечер на всички Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 30
Здравейте,момичета!
dorait,Бори,нямам думи ,с които да опиша колко много ви съчувствам.Пожелавам ви времето да излекува по-бързо и да ви вдъхне сили и уверенност,че следващият път всичко ще е наред.Аз също минах през това и знам колко е гадно.
dorait,направи си изследванията задължително и може би си смени лекарката...

Иначе при мен всичко е наред.Много се изнервям,понеже сватбата наближава ,пък и сега бременността ме прави много емоционална и нервна ooooh!
Вечерта изпуших цигара и сега ми е толкова съвестно EmbarassedНе мога да спра да мисля за това.Аз иначе тотално спрях да пуша,когато разбрах и не ми тежи,но след толкова емоции реших да запаля и сега ми е много гузно:cry:
По таблиците ми се пада момиче-и аз си имам така..вътрешно усещане,че ще е момиче,ще видим.Но дори да е момче-няма значение-само да е живо и здраво Praynig
И на мен пролишаването отминава,само сънливостта си остава.Още със ставането сутрин ми се спи Laughing
Лека нощ на всички

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Добро утро от мен!
Вчера бяхме на док.Всичко е ок.Бебето е пораснало-33 мм.мърда,движи се ,сърчицето му тупти-много е вълнуващо  Hug

# 63
  • Мнения: 6
леле мами много сте бързи от петък не се бях включвала и вече има нова тема  Shocked
хайде хубав ден на всички   bouquet

# 64
  • Мнения: 80
Добро утро.Вчера бяхме при док.но този път дойде и таткото и много се вълнуваше.Всичко при нас върви добре растем, движим се и сърчицето му тупти.Сега ще ходим пак края на др.месец.
Лека бременност.

# 65
  • Мнения: 56
Добър ден и от мен! Ние се поуспахме днес, ама нали е почивен ден все пак Embarassed Сега ще хващаме горите малко на хлад, че тука се не издържа Confused Хайде приятен ден на всички и си почивайте  bouquet

# 66
здравейте и от мен !!аз ходих на лекар в петък бебчо расте чухме му сърчицето дано всичко да се развива добре и нататък!!!много ми е лошо гади ми се отпаднала съм нормалните неща и кръста ме боли!!!!!пожелавам лека бременост на всички!!!!аз гледам да си почивам че ътре пак а работа и а 28 излизам в отпуска и мисля да посетя моренцето но преди това пак ще навестя доктора най вероятно в петъка който идва дано всичко да е наред!!!!лек де на всички!!!!! Heart Eyes Heart Eyes smile3504 smile3504 smile3504 smile3504 smile3504 preggo Two Hearts

# 67
  • Мнения: 409
Мамчета, аз както бях много зле и повръщах на 2,3 часа и изведнъж от вчера все едно нищо ми няма. Направо се притеснявам.
Тва моето няма угодия ви казвам  Embarassed  Не знам кое е по-лесно : да повръщам и да съм спокойна или да съм добре и да се притеснявам. Някак си много рязко стана промяната.
И исках да ви питам - вие заглеждате ли се по бебешки легла и колички по магазините или аз съм се побъркала рано-рано  Crazy
Някой може ли да ми даде идея на какви цени са количките в БГ , тези с гумените колела, не пластмасови. Аз проверих при нас и разликата е огромна. 200 долара с пластмасови и 800 с гумени  Shocked Нямам намерение скоро да купувам каквото и да било, но искам да се ориентирам, че ако реша от БГ да я купувам ще ми трябва план за действие.
Ох, дано да ни растат безпроблемно бебчовците на всички   Praynig
Пазете се.

# 68
  • Мнения: 25
Мили момичета, толкова съжалявам за загубите ви и ви съчувствам  Cry Знам, че това няма да ви помогне или да ви олекне, но... Бъдете силни, Господ е орисал жените да са силния пол и да се справят с всичко. От сърце ви желая скоро отново да имате поводи за радост, всичко да е наред и да се завърнете тук в отчетните темички с нови сили.
Да ви почерпя, че знес съм именничка http://ivanberov.files.wordpress.com/2007/05/cocktail2.jpg
Момичета, прочетох, че justice предлага часа си за ФМ на 01.08. Не прочетох дали някоя от вас ще го вземе, ако няма желаещи мога ли да се възползвам?
Сребърна, може ли да ме добавиш в новата темичка,  моя термин е 09.02. Благодаря!

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Мечолана,честит имен ден.ДОгодина февруари пухкаво бебче да гушкаш!  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 30
Mecholana, честит имен ден! Най-вече здраве и безпроблемна бременност и годогина едно здраво бебче  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  :

# 71
  • Мнения: 1
Mecholana- Честит Имен Ден! [/bДа си жива и здрава и февруари едно здраво бебче!   bouquet
А за часа можеш- можеш да го вземеш, но преди това се разбери с JUSTICE!
Аз днес съм много зле! Скъсах се да повръщам! Бях на кандидат- студентски изпит и като се започна едно драйфане! А една от учителките ми вика- "Не може да се излиза преди първия час"! А аз бегом в тоалетната, а другата тича след мен, за да провери дали преписвам, но като видя какво става и чак и стана жално и после ме черпи с бонбони! И така няколко пъти и после по пътя, абе, голям екшън! И въобще цял ден съм в кенефа! Та и свекито ме разпитва, та да се чудя какво да я излъжа и и казвам, че е от едни хапчета! Голям купон!  Laughing
Повече няма да се хваля, че съм добре и не съм "драйфала"! hahaha Blush
Четох, че в 9 г.с. е най- повишено нивото на прогестерона и оттам идва цялата неразположеност!
ПРИЯТЕН ДЕН, МАМЧЕТА!   love001

# 72
  • Мнения: 56
Mecholana, честит имен ден, да си жива и здрава  bouquet
krassina77 душко, спокойно, аз също имам дни,в които се чунствам нейбочиайно добре, но те за съжаление за много малко, през останалото време знаеш кво е Sick Не се притеснявай, всичко ще е наред Hug За количките трябва да провелиш какви са цените тук някъде, в сайта имам предвид, мисля, че би трябвало да има някъде цени, или на сайтовете на отделните марки ако има ценови листи, иначе до нас има детски магазин, мога да отскоча и да хвърля едно око на количките, само ми пиши на лични каква точно търсиш Wink
dideroncho, дано да си успяла на изпита, стискам палци  bouquet
sisi_dqvol4eto, радвам се, че с бебо всичко е наред, аз съм на док чак другата седмица, дано и при нас всичко да е ОК Praynig
Хайде спокойна вечер на всички Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 45
dorait,Бори съжалявам за това което ви се е случило!Стискам палци скоро да се похвалите пак!
Мечоланке честит имен ден!Пожелавам ти много здраве и късмет!
Аз пък да ви кажа днес ходих на плаж!Купих си цял бански и на фона на млади ,гъвкави девойки около мен изглеждах като сумист. LaughingАма така ми беше готино и така си перех шкембенцето все едно съм Наоми. JoyЛека и спокойна вечер ви пожелавам.Пазете се , че повече не ми се четат лоши новини.

# 74
  • Мнения: 592
Мечоланке - честит ти празник - да си носиш със здраве името - весел празник и много приятни емоции Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт