Пердета -2

  • 98 935
  • 292
  •   1
Отговори
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Традиционни драперии, римски щори, японска стена....
Внасят уют в жилището, пазят ни от силните лъчи и чуждите погледи, придават неповторимост и индивидуалност.



# 1
  • Мнения: 4 380
Цитат
Ето и тук ще се включа да ви следя темата   Ето ги моите прозорчета ---> http://i29.servimg.com/u/f29/11/61/70/57/10571010.jpg  Вече ги пуснах в темата за кухните   Пламнала ми е главата какво да им сложа- щори, но какви  , пердета, но какви и как   Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет 

Егати и формата! ooooh! Това е в България като гледам? И отваряема е само половината от трапеца... Това от строителя ли е тази дограма? А какви ще са помещенията? Колко е висок този таван? Струва ми се много захлупено... newsm78 Пусни една схемичка да си представим вида на тези помещения!

# 2
  • Мнения: 99
Значи, помещението не е тъмно и "захлупено", приятно е, няма ниски тавани, сводовете са само покрай прозорците. Снимката не е добра и затова дава този ефект на тъмни стаи  newsm78. Ще направя примерна скица и ще ви покажа какво е разположението  Peace Прозорците не са моя идея, така го взехме апартамента  Wink В началото бях скиптична, но като го видях завършен и ми хареса много  Hug Светло е въпреки тези прозорци, достатъчно голям ( 85 кв. м )  Кухнята,  трапезарията и хола са в едно помещение. Иска ми се перденцата да са ефирни за да не затъмняват, но в същото време и ефектни за да открояват формата на прозореца  newsm78

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 214
 Peace и аз при вас

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Фен съм на пердетата, ще сложа в детската след време!  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 8 272
styllisima, 2 бр. "корнизи" с неподвижни кукички, на двата свода правиш си пердето съ съответна та форма (2 бр. триъгълници, след надиплянето) и готово

# 6
  • Мнения: 556
Цоп и аз тука!

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
styllisima  -помещението за какво ще се използва?Акое кухня с трапезария,си мислех да сложиш един хоризонтален корниз на средата и перденцата да са късички,само в долната част на прозореца,но пък май няма как да се отварят  newsm78.Наистина много трудна задача.

# 8
  • Мнения: 99
styllisima, 2 бр. "корнизи" с неподвижни кукички, на двата свода правиш си пердето съ съответна та форма (2 бр. триъгълници, след надиплянето) и готово

Естествено тази мисъл ми мина в първия момент  newsm78 Ама да ти кажа иска ми се да е нещо ефектно  Peace Мислех си твоя вариант + допълнително малко по-плътно перде което да е закачено на халка в горният край на прозореца, да се събира в двата края през деня и да се пуска вечер  newsm78 Ще потърся да онагледя идеята си, че така май няма да ме разберете  Embarassed

# 9
  • Мнения: 823
и аз сега ще сменям обзавеждането в стаята на децата и се чудя пердета или някакви щори е по-добре за момчета

# 10
  • Мнения: 249
запис и тук

# 11
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 372
запис в новата тема

# 12
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
styllisima, в твоя случай си представям завесите по подобен начин : http://img512.imageshack.us/img512/1895/49904640yj8.jpg Могат да са прозрачно и плътно заедно, едно зад друго.

# 13
  • Мнения: 99
styllisima  -помещението за какво ще се използва?Акое кухня с трапезария,си мислех да сложиш един хоризонтален корниз на средата и перденцата да са късички,само в долната част на прозореца,но пък май няма как да се отварят  newsm78.Наистина много трудна задача.

На прозореца в кухнята съм намислила перденца като за кухня- в долната част само, това не ме затруднява, но за тряпежзарията, хола, спалнята и детската  newsm78 Търся и разглеждам всякакви сайтове с предложения, набелязала съм тук таме по нещо, но ще го мисля още, не искам да прибързвам  Peace

# 14
  • Мнения: 2 992
Момичета,
Трябват ми съвети.

В помещение, което е кухня с трапезария и хол имам прозорци с дължина 2м.+балконска врата. Намислила съм да сложа японска стена, като си я представям да не е изцяло едноцветна, а част от нея да е с големи оранжеви цвета или кафяви цветя на оранжев фон. Ама в Гершуин ми казаха, че нямат такива. Ами сега???

Общи условия

Активация на акаунт