Какви салфетки

  • 2 514
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Хартиени - за ежедневието по обикновени , за по така - луксозни !

# 16
  • Мнения: 2 197
Хартиени. Нямам и никога не съм имала салфетки от плат. Ако имах - щях директно да ги изхвърля. Никога не бих прала салфетки. Не виждам смисъл, а и идеята след всяко хранене да ги изхвърлям (защото половината петна не биха излезли с прането) не ми допада.

# 17
  • Мнения: 263
Хартиени.
Намирам го за по-хигиенично освен че е и по-удобно. Просто не ми е близка мисълта да пера по 2 пъти на ден салфетки, за да са чисти, нито пък да се бършем по повече от веднъж в едни и същи салфетки.

# 18
  • Мнения: 641
МамиБлю, за какви "сополи" говориш?  Shocked
Joy Joy Joy
Ох, ще се напикая от смях!
Виждам, че участниците са едни и същи...
И ние сме с хартиени.

Накрая някой трябва да направи психо-портрет на пишещите в трите теми на база събраната информация Crazy

# 19
  • Мнения: 147
Хартиени - и в ежедневието и на празници-спестяват време, всеки път са различни Peace

# 20
  • Мнения: 483
Хартиени.
По-лесно е - ползваш-хвърляш, не се занимаваш да махаш петна, переш, сушиш и гладиш.
а така!

# 21
  • Мнения: 4
Хартиени: цапаш-хвърляш. По-практично е!

# 22
  • София
  • Мнения: 607
Хартиени. Дори и на празници.

# 23
  • Мнения: 72
Хартиени Peaceимам за всякакви празници и ежедневие, лесно, икономично и екологично Laughing

# 24
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Sl, браво на вас ако успявате всяко хранене да го превърнете в красиво събитие с тези салфетки.  Peace Обаче ние не намираме време, а пък и то си е нужно малко настроение, поне според мен.
просто навик.... имам достатъ4но  така 4е ги сменям след всяко хранене.... после ги пускам с покривките
наистина е много красиво когато са сгънати в определена форма( но това само за супер слу4аи)за  ежедневието  ги поставям в пръстен за салфетки....

# 25
  • Мнения: 3 459
Хартиени  Peace

По-лесно е - ползваш-хвърляш, не се занимаваш да махаш петна, переш, сушиш и гладиш.
Точно поради тази причина.

# 26
  • варна
  • Мнения: 1 830
Хартиени, аз от плат нямам - не ми и трябват Crazy

# 27
  • Мнения: 25 610
А вкъщи не ползваме салфетки изобщо. След хранене измиваме ръцете си в посребрени съдове с розова вода, по повърхността на която плуват розови листенца. После ги изсушаваме в затоплените пухкави хавлии, които ни подават слугите.  Outta Joint Whistling
Това достатъчно изтънчено ли е или трябва да сменя съдовете с позлатени?  Flutter

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 268
А бе, питам се.... каква е идеята на подобни теми? Сверяване на часовниците, повод за оплюване или.....? Нищо градивно не ми идва на ум.
Моля, досетилите се, да ме светнат.  newsm78
По темата: хартиени, но ми се искаше, да са от плат, ама пусти мързел...Мразя да гладя, това най-вече!

# 29
  • Мнения: 308
Накрая някой трябва да направи психо-портрет на пишещите в трите теми на база събраната информация Crazy
   

   Аз пък искам да знам, коя е третата тема, че като ми направят психо-портрета, материала да е пълен.    Crossing Arms

   По темата - хартиени. Дори нямам платнени, но се възхищавам на хората, които умеят да си правят специален ден всеки ден с нещо различно.

Общи условия

Активация на акаунт