Какво представлява кюртажа ?

  • 40 576
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
 Cry дано всичко е наред, желая ти бързо въстановяване и когато се почувстваш готова отново в редиците на кандидат мамите Hug, тежко е но ще мине и замине Sad знам, какво е аз също минах през това преди сина ми

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Бързо възстановяване   Hug

# 17
  • Мнения: 13 805
Здравей мила, разбира се всичко зависи от това за какъв сок на бременността става въпрос...
доколкото подразбирам е ранна бременност и аз ще потвърдя всичко писано досега - пълна упойка, анестезиолога решава допълнително какво да включи в системата според твоето здравословно състояние, трае около 10 мин. След около още 10-тина идваш на себе си, след около 2 часа си готова да си отидеш в къщи, после около седмица пиеш антибиотик.
Кураж, тук сме много минали  по този път, за съжаление е не само по-веднъж.
От сърце ти желая бързо пълно възстановяване.

# 18
  • Мнения: 540
И аз съм минала по този път съжалявам,че си загубила бебето. Бъди силна и не се притеснявай нищо няма да усетиш щом си с пълна упойка. Известно време след моя кюртаж няколко месеца бяха пак видях двете чертички и си имам прекрасен син. Пожелавам ти след време това което искаш да стане
това все едно съм го писала аз стискам ти палци няма страшно

# 19
  • Мнения: 282
Много съжалявам за случилото се Sad ! Бъди силна и продължавай напред, и при мен нещата не вървят добре, става ми много мъчно и болно, когато се случват такива неща! Моля се скоро всичко да се оправи!  Praynig

# 20
  • Мнения: 27 524
Кюртаж е остъргване. Обикновено на вътрешните стени на матката. Тръбата не присъства по принцип. Не боли.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт