Раз, два, три Габровче се измори, четири, пет, шест, ще се ляга рано днес

  • 13 836
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 55
desi i dido, нищо чудно да се засечем! Вчера бях на консултация и докторката каза, че бебока вече е тръгнал, даже каза, че до вечерта нищо чудно да се наложи да бързаме за болницата.  Grinning Ама аз си се разкарвам с леки контракции и нищо повече не се случва, освен че ми се плаче на всеки пет минути - пее някаква жена по телевизията -  Cry, компютъра ми нещо прави мизерии -  Cry, някаква муха ме каца и не мога да я убия - айде пак! Абе цирка е пълен  Grinning
Иначе на мен ми се ще да се роди на първи август бебето, ама... никой не ме пита...
Още не се е родило, пък вече не слуша майка си  Grinning

# 46
  • Мнения: 121
desi i dido това е голяма глупост-толкова рано да те вземат... Ама що ли не се учудвам- тук докторите са способни май на всичко  Twisted Evil
Аз раждах в Търново и можеше  да престоя още ден-два може би у дома Rolling Eyes Влязох в болницата със силни контракции на 10-тия ден от преносването  Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 196
hiksita,така си и помислих,че във всеки град "законите" са различни.Аз и за това реших да питам точно вас,тук в габровския форум,защото ако ми отговори момиче от друг град информацията въобще няма да е актуална.
drugoselec,благородно ти завиждам PeaceИ аз си се разхождам постоянно с контракции,но...явно на бебо там си му харесва и въобще не се трогва от тях JoyА още преди 2 седмици бях с 1см. разкритие,твоето колко  е?А и нищо чудно да се засечем горе в болницата Simple SmileТи да не си някое от момичетата,които бяха на "ден на отворените врати" този месец?Аз ти предлагам да си направим среща в родилно утре JoyКак ми се иска наистина да се случи... Praynig

# 48
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момичета, радвайте се на последните дни от бременността ви! То е ясно, че ви се иска вече бебчо да е при вас, ама то после в началото си е чиста хамалогия, докато се свикне. На мен най - разтърсващото събитие в живота ми не е нито смъртта на баща ми, нито сватбата ми, а РАЖДАНЕТО- много ми е променило, за сега положително! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 55
Абе мен май не ме чакайте  Grinning  Нещо поутихна работата.
Но пък хубавото е, че току виж съм цъфнала на кърмаческата среща с пресни и неотложни въпроси. И мнооого навътре в проблемите на темата  Simple Smile  Купих си една книжка на Хана Лотроп - "Книга за кърменето". Струва само 5 лв., но има много интересни неща вътре и много хубави обяснения. Четох, подчертавах, ще видим как ще се справя после, че съм твърдо решена да кърмя възможно най-дълго. Но я препоръчвам.  Peace

# 50
  • Мнения: 11 009
"Книга за кърменето" е много хубава, на мен ми беше страшно полезна. Hug

# 51
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
"Книга за кърменето" е много хубава, на мен ми беше страшно полезна. Hug
Peace Peace

# 52
  • Мнения: 196
Хей,къде сте всички в това дъждовно време? Mr. GreenНа нас без бебе ни е трудно да излезем,представям си на вас какво ви е #Crazy
Аз ще се загубя за няколко дни,защото от утре сутринта ще правя компания на хлебарките в родилно LaughingПриемат ни за преносване,явно няма отърване.Обещавам да пиша при първа възможност  bouquet

# 53
  • Мнения: 123
desi i dido [/b, пожелавам ти всичко да е по мед и масло и уж влизаш за задържане и изведнъж , виждаш ли , получаваш родилни контракции с нужното разкритие. Та точно след 4 дни , да ни пишеш, как всичко минало толкова бързо , че чак не сиразбрала Wink

# 54
  • Мнения: 196
Мерси kallii  bouquet

# 55
  • Мнения: 11 009
desi i dido, стискам палци всичко да мине бързо и леко, и да гушкаш здраво бебче! Hug Hug
По мое време хлебарките вече ги нямаше, дано не са се завърнали Mr. Green

# 56
  • Мнения: 196
 LaughingОбещавам ако няма хлебарки няма да пропусна да похваля нашето АГ Mr. GreenА ако са там-тъкмо ще има кой да ми дояжда вечерята Mr. Green

# 57
  • Мнения: 11 009
А ако са там-тъкмо ще има кой да ми дояжда вечерята Mr. Green

Невъзможно! ooooh! В АГ не дават вечеря, само закуска и обяд Mr. Green А и количествата са такива, че няма опасност да не можеш да изядеш всичко. hahaha

# 58
  • Мнения: 55
А ако са там-тъкмо ще има кой да ми дояжда вечерята Mr. Green

Невъзможно! ooooh! В АГ не дават вечеря, само закуска и обяд Mr. Green А и количествата са такива, че няма опасност да не можеш да изядеш всичко. hahaha

Да ама после като се разходиш из града, все едни хубави майки, няма сланини, няма последици от бременността. Всичко е в наша полза, не бъдете черногледи  Joy (че имам да свалям почти 20 килца)

# 59
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
desi i dido, стиснати палци и от мен. Очакваме те с новини!

Общи условия

Активация на акаунт