Много мята тези ръчички и крачета!

  • 4 672
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 552
Моя син непрекъснато си мята ръцете и краката докато е буден/е не нон-стоп ама почти/ ShockedКато е вколичката също...загледах се по другите бебета в парка -е ами няма такова чудо Shocked
Краката върти все едно кара колело,ръцете-също...Това нормално ли е newsm78

# 1
  • Мнения: 8 163
Активно дете, прави мускули Simple Smile

Не му се шашкай. Като почне да пълзи и да ходи, твоят момък ще има къде да изразходва тая енергия.

# 2
  • Мнения: 384
Зузулина, и моят син "кара колело" като побъркан. Явно си изразходват енергията по този начин. А Борис обича ли да лежи с вирнати нагоре крачета? Hug

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 20:34 от Puhka

# 3
  • Попово
  • Мнения: 687
има енергия детето Wink

# 4
  • Мнения: 991
И ние сме в този отбор. Само че не кара колело, ами се отблъсква с крачета от основата на количката и изобщо като усети опора под тях. Бая силно рита да ви кажа - как не я боли да се блъска така краката не знам...

# 5
  • Мнения: 9 973
нормално е
просто е активен

# 6
  • Мнения: 1 919
сина ми е същия, докато се храни мята ръце, крака, подскача, в количката не седи мирен все се "хецка" наляво надясно, когато спи е същия заспива с подскачане, надявам се с времето да отмине, според ПЕДИ нищо му няма на детето=просто е енергично....

# 7
  • Мнения: 552
Оффф не сме само ние CrazyМалко е побъркващо като го загледам понякога-на мен ми става лошо,за него-незнам newsm78И аз се чудя дали не го боли така в тая количка ама явно-НЕ!
Зузулина, и моят син "кара колело" като побъркан. Явно си изразходват енергията по този начин. А Борис обича ли да лежи с вирнати нагоре крачета? Hug
Пух твоя герой започна ли да се обръща от гръб по корем?Борис го правеше това с вирването на краката нагоре 2 седмици преди да почне да се обръща настрани/все още малко му остава да е по корем/ и вече не го прави,а си се обръща настрани Peace

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Хиперактивено бебе   Crazy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми все още е така. По този начин изразява радостта си  Simple Smile Любимо занимание е му е да кара колело с крачетата по време на баня. Познай кой е по-мокър от него после  Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 389
 ooooh!а аз си мислех,че само моето е такова.Каките бяха едно спокойни,а това малкото само дирижира с ръце и крака.Успокоих се,че има и други

# 11
  • Мнения: 1 919
търсих из нета за това..но излиза за по късен етап....може ли това да са симптоми?Ако е така бих искала да знам и да се подготвя...емоционално най-малкото за това.

# 12
  • Мнения: 384
Като започне да "навърта километраж" ми прилича на хамстерите по зоомагазините Joy. Зузка, знаеш ли, че вирването на краката може да има действително връзка с обръщането от гръб по корем, от известно време прави такива опити, но с това тежко дупе не му е никак лесно Thinking В банята сме същите. Мести си цялото дупе и върти крачета така, че изплисква водата.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Нормално е. Това е начин да се раздвижва, за да заякнат мускулчетата...

# 14
  • Мнения: 9 814
Е, ти какво очакваше да седи като препариран.
Детето се радва, интересно му е, активен е.

# 15
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ние сме на два месеца и сме същите. Всичко му мърда на бебчо. Само ушите и носа не е успял още  Crazy!

# 16
  • Мнения: 27 524
Според темперамента на детето - явно е нормално. За моето кротко дете - не е. За друго - да. Така че - не го мисли  Peace

# 17
  • Мнения: 4 335
И моят е така,без в коли4ката,просто щото там е гадно и той не ляга в нея Mr. Greenтрябва да го носят,тогява се спира Laughing

# 18
  • Мнения: 4 447
Съвсем нормално е! Детето ти е изключително активно и будно.
Можеш само да се радваш, а не да му се шашкаш! Споко!  Peace

# 19
  • Мнения: 552
Мерси за отговорите   bouquet

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормалное-не се притеснявай

# 21
  • Мнения: 2 111
И ние сме от енергичните бебета.

# 22
  • Мнения: 8 243
Синът ми беше същият. Даже няколко клипчетата съм му направила. Толкова бързо и силно размахваше крака и ръше, че все имах чувството че някой крайник ще му се откачи.  Joy

# 23
  • Мнения: 2 197
Няма проблем - просто е по-темпераментен. Наслаждавай се на последните си спокойни мигове преди да хукне.

# 24
  • Мнения: 2 314
Енергично бебе!
И моята като малка много мяташе ръце и крака в количката.
И сега не спира за минутка  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 336
Нормално е  Peace. Давид освен тези екстри удря с все сила и каквото му попадне пред очите.

# 26
  • Мнения: 2 334
И ние сме така няма спиране Joy

# 27
  • Мнения: 242
оооо и ние сме същите,няма укротяване,маха с ръце ,рита,вика,ваобще сме голяма атракция от сега  Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 543
Ох, не ми говори! И ние сме същите. Неуморна е, постоянно маха с ръцете и крачката. Оскоро се научи да седи самичка, без подкрепа, и пак се опитва да рита - седнала, смятай! И аз малко завистливо гледам кротките бебенца в количките, ама какво да се прави...

# 29
  • Мнения: 4 784
И моят син беше така. Доста активен. И сега си е такъв. Докато другите деца още се люшкат и забавляват на бебешки люлки, нашия вече се катери по най-високите пързалки за ужас на майка си.

# 30
  • Мнения: 4 753
Нормално си е детето...  Peace  И моя е от вечно въртящите се и подскачащите... Съмнява ме, че ще пролази, май направо ще прохожда...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт