Радостни са МАРТенските майки-точките са вече запетайки!

  • 13 442
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 494



1 март
Nefertity-втора бременност, Бургас
m@m@-първа бременност, София
2 март
sisi_dqvol4eto

3 март
poli24-първа бременност, Шумен
simeonka-първа бременност, Пловдив
nereneia-първа бременност, София
4 март
slancetoo-втора бременност, Стара Загора
smooth-втора бременност, Варна
8 март
phoenix- първа бременност, Варна
yani_ta -първа бременност, Испания
Джейн-втора бременност, Бургас

9 март
Слънчоглед

10 март
Janitsa-първа бременност, Бургас
melinda- първа бременност, Испания
6u6ulka-
shushi_13-първа бременност, Перник
11 март

Вече жена му-първа бременност, София
juffy9-Пловдив
12 март

veselina_s_p-втора бременност, София
pinit-втора бременност, Плевен
marty24-втора бременност
15 март
Белла-първа бременност, Стара Загора
Есме Вихронрав-първа бременност, Варна

16 март

БОДЛИВКА-втора бременност, София
red_girl8602-втора бременност, Холандия
marussia-първа бременност, Бургас
Dez-трета бременност, Прага
17 март
Daao-първа бременност
19 март
kikoimery-първа бременност, София
20 март
Halkidiki-втора бременност, София
21 март
heli_heli
DiVena-втора бременност, София
22 март
ЛЮБИМА-втора бременност, София
23 март

май
24 март
emily-първа бременност, Варна
Катерина78-Пловдив
25 март
bellabu-първа бременност, София


29 март
jivotinche-първа бременност, София
Etiqra-първа бременност

30 март

elq-първа бременност, София
an_iv-втора бременност
angel_ for _you-първа бременност, Сливен

... март

mama mart 2009
обърках се
magi_nesh
Дени81

потребителско име: martenichki
парола: XXXXXX
ако някой не знае паролата да пише ЛС на slancetoo или veselina_s_p
Аз съм бременна

Календар на бременността
Дневник на бременността
Ръководство за успешна бременност
Признаци, по които да разпознаеш, че си бременна
   Моята бременност в снимки
Размерите на бебето и начин за определяне на пола

Размерите на бебето по седмици
3D календар-седмица по седмица
Биология на вътреутробното развитие
Развитие на сетивата при бебето
Видове ултразвукови изследвания
Формула за пола на детето
  Наследник по поръчка
  ''Бабешки” методи за определяне пола на бебето
Бебешки калкулатор
Японски метод за определяне на пола
Друга таблица за пола на детето

Хранене, спорт и секс по време на бременност
Секс по време на бременност
Как да контролирате теглото си като сте бременна
Кой е най-добрия хранителен режим при бременност
Видове спорт по време на бременност
Видове спорт по време на бременност 2 част
  Гимнастика за бременни-нагледно
Йога за бременни
Плуване по време на бременност
Училище за бременни
Събития –с “9 месеца на училище”-кога, къде
Център „Съвременни родители”
Списъци за бременни и бебета
Списъци за бременни при постъпване в родилното  и за изписване
Списък за бебето-всичко нужно за да го посрещнем
Списък с необходими вещи, оборудване и аксесоари за бебето
Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.
Таблица на НЗООК
Брошура по програма „Майчино здравеопазване”
  НОИ и обезщетения за майчинство
Обезщетение за бременност и раждане
Молба-декларация за получаване на еднократна помощ при бременност
Имена, номерулогия, хороскопи
Избери име

Българските имена
Българските имена 2

[url=http://imenden.start.bg/]Имена

Имена от цял свят
Имена от цял свят 2
Астрология на името
Тълкуване на името
Tълкуване на буквите на личното име
Behind the name
Нумерология

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 13:53 от Белла

# 1
  • Мнения: 514
Здравейте и от нас!

Добре дошли на новите мами!
Приятни мигове тук!   

Маслата на Джонсън не са много хубави!Е поне аз не съм доволна от тях и съм чувала много отрицателни отзиви!Но на всеки различно му понасят! 

Има една козметика много хубава която е специализирана за бременни но в момента ми се губи името!    Ще се разтърся и като я намеря ще пиша пак! 


Искам да предложа в новата тема датите с имената ни да са едно до друго а не под ,както са сега !Не че нещо но се спестява място !И смятам че ще е по прегледно!Друго около надписа -----МАРТИНЕЧКИ 2009 може да се сложат някой цветчета или бебенца или да се направи колаж от снимките в албума!
Това са само предложения ако не ВИ харесат--Няма да се обидя!   

Е това е засега от нас!
Хубава вечер Ви пожелавам момичета и много спокойни и приятни почивни дни!
 

П.П.----копирах си поста от предната тема Mr. Green Mr. Green Mr. Green

и съм първаааааааааааааа Party Party Party Party Party

# 2
  • Мнения: 361
аз искам да питам всяки ден ли си правите нова тема или друго
щото още влизам в час при вас   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 187
Здравейте и от мен. Heart Eyes

Виждам още нови мами,радвам се че се увеличаваме!! Hug

Не ми се иска да започвам с такива новини в новата тема,но искам да споделя какво преживях днес..

Телефона ме събуди в 7 както обикновено,отивам в банята-прокървила съм..! ooooh! В 7:30 вече бяхме в болницата с мъж ми,пред спешния кабинет.След кратък преглед на вагинален/до сега не бяха ме преглеждали никога с такъв/ виждам на монитора една голяма точка с едно голямо нищо вътре! Sad Въобще не слушах какво ми говори доктора,толкова се уплаших..по едно време чувам "мисед с пълна упойка".. и" багаж носиш ли си"?! #Cussing out Как ще тръгна от вкъщи с багажа и нагласата за...  Ми мъжа ти да ходи и да ти донесе нощница и джапанки..
Обаче късмет,докато съм била вътре при дежурния е минал доктора,който ме следеше предишната бременност и прекрасно ни познава с мъжа ми/нямаше втора като мен -много бременна,със счупени крак и ръка  Tired/ Та той е казал,независимо какво ще ми кажат,да отидем и да ме види!Докато вървяхме до кабинета си мислех плачейки,по-добре сега отколкото нещо да се случи в края на бремеността/простете,знам за огромнната болка на някой форумски мами и мисля че такова нещо няма да понеса../
Е отидох веднага и пак на вагинален се видя плодния сак със ембрионче,което има сърчице!!
Каза,че НИКОЙ не може да твърди със сигурност че няма яйце, ПРЕДИ 7-ма седмица!  Naughty
Толкова крайни емоции за 15 мин.никога не бях изпитвала! И веднага нахлуха въпроси-как е възможно така с лека ръка да ме пратят за операция,все едно отивам до магазина?!
И после се върнах при същия този доктор,и заявих че точно днес не ми е денят за упойки и ще потърся и второ мнение/вече го имах/!А той се шушка един такъв"еми да,хубаво е още едно мнение по принцип  Shocked изчакайте 2-3 дни  да не прокървите.. Мъжа ми едва го удържах да не го залепи за вратата,щяхме да влезем в централните новини сигурно.. Mr. Green
Оф,сега ми е спокойно вече,но тогава незнаех къде се намирам и допълнителни негативни емоции щяха да ме довършат.
В край на сметка ще пия Аспирин протект до четвъртък,а във вторник ми е вторичния преглед в поликлиниката,та пак ще си видя плодчето. Heart Eyes
Такива ми ти работи...И в офиса казах/нямаше начин/.Баща ми има РД на 9-ти и това ще му е подаръка мисля,хем да се поуспокоят нещата малко.

Есме много ми харесва идеята ти за темичка-точно мой стил,другите също са чудесни! Peace
Обърках се и аз се кефя на аватара ми,особенно след днешния екшън!
За книгата "Аз чакам дете" на Лоранс Перну мога да кажа че е най-хубавата и изчерпателна книга за бременност и майчинство,която съм чела!От майка ми имам изданието/'87г./ и сега отново ми е на нощното шкафче. bowuu  Миналата година  я преиздадоха,но не помня кое издателство.

poli24 Дано успееш на видиш и докоснеш иконата!Когато бяха в София като по чудо минах с детето отпред и докоснах светините.Същия ден видях първия си положителен тест и си помислих,че това е добър знак. Praynig

Благодяря на всички,които се включиха по моето питане за  smile3550

Пак стана дълго,ама ще ме изтраете надявам се..  bouquet

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 20:07 от БОДЛИВКА

# 4
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Ох, Бодливке, изкара ми акъла! Дано с туй да приключат лошите преживявания. Голям късмет сте извадили и двете със запетайката, направо настръхнах Praynig В такива случаи винаги се търси второ мнение, че и отгоре, сякакви ги има аматьори. Да го лепнеш за стената такъв чевръст малко му е. Стискам ти палци всичко да е ок:hug:
Ъ-ъ-ъ-ъ, аз пуснах един пост в старата тема в бързината, честито за новата и само хубави новини да има в нея smile3525
Poli24, аз през май минах през Бачковския манастир и докоснах иконата. След 2 месеца виж ме къде съм-мисля, че е чудотворна.

# 5
  • Мнения: 107
И аз да се запиша в новата тема!
Бодливка добре,че  всичко е О.К.!
Ама е трябвало да оставиш мъжът ти да му покаже от каде изгрява слънцето!
Ако на мен ми се падне някъв такъв,ще е най-малкото ако се размине само с новините Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 494
Хайде да се запиша и аз Mr. Green
Бодливка, изкара ми акъла, ей ooooh! Не искам да има лоши новини повече Praynig(Дай Боже)
Привет и на новите мами  bouquet
Аз 2 дни не мога да си вдигна г...за от работа, има колеги в отпуска и за жалост така ще бъде и август месец.Почти не ми се очертават много свободни дни,а като казах на мъжа ми, само  дето не побесня Tired не мога и в болнични да изляза, поне засега...а бе ужас, казвам ви.
Не можах да си свърша и работата с изследванията-личният ми лекар бил в отпуск...ще трябва да поизчакам до понеделник Confused
Относно новата тема-още я доизкусурявам, но ако съм пропуснала някоя мама, било то с дата на термин, град и т.н., нека да ми драсне едно ЛС.Приемам критики всякакви! Mr. Green
Лека вечер и хубав уикенд  bouquet

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Хайде и от мен честита нова тема.
БОДЛИВКА и аз в началото като четях си помислих най лошото. Радвам се, че всичко е минало нормално
Относно лекарските грешки - викайте пази Боже да не попадаме на такива полуидиоти.

Момичета аз утре заминавам на палатка и ще се върна след 4-5 дни. Ще ми липсвате да знаете. Ще има да чета доста после.

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте и от мен.
Бодливка, това е било кошмарно преживяване. Дано всичко е наред. Стискам палци.

Аз днес имах ужасен ден в работата.
Всичко ме дразни и ме избива на рев непрекъснато.

Все още не съм ходила на гинеколог, а май вече искам.

# 9
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от мен!

Честита ни нова темичка, с пожелание да я пълним само с добри новини! Белла благодаря, за труда и стархотното оформление!

Добре дошли на новите мами, много се радвам, че компанията се увеличава  bouquet

Бодливка, стискам палци, за съжеление има и такива лекари, ако си спомняш аз имах същата случка, само дето трябваше да чакам почти цяла седмица за да разберем, че всичко е ОК.

Аз напоследък повече чета, нямам сили да пиша, двете девойки ме изтощавата, а следобяд като легнат съм толкова пребита и умирам за сън.
Вчера бях на преглед видях вече по-добре тупкащото сърчице, ембриончето отговаря на 8г.с.
За пола аз да си кажа тайно се надявам да бъде момче, винаги съм искала момченце и двата пъти като бременеех имах предчувствието, че е момче и всеки път като ми казваха, че е момиче доста се разочаровах, сега си казвам, каквото такова и без това ни останаха доста нови необличани роклички за които все се майтапех, че са за третата дъщеричка. Та в крайна сметка каквото такова само да е живо и здраво.

# 10
  • Мнения: 361
Добро утро мами
Бодливке, незнам как си издържала на това, а  мъжа ти как не го е шамаросал
Ако на мен ми кажат така, а не е вярно, аз ще го зашлевя този т.нар. доктор
На мен това ми е първа бременност и се пазя и ме пазят като писано яйце (макар че не трябва много) Все още не сме ходили на доки, но ще е идващата седмица. Мисля да ходя в 1 АГ Св.София при Ташков-син, така че ако има някой с наблюдения от там много ще ми от полза.
Изпратих таткото на работа и ще си лежа цял ден.
Пращам ви много  Hug

# 11
добро утро на всички

Есме Вихронрав БОДЛИВКА благодаря за мнението за книгата тази която ми дадоха е издание 1998 година ио пише че тест за бременност с урина се чака резултат няколко часа  hahaha но това са подробности от пейзажа

БОДЛИВКА кажи го тоз доктор в темата с Черен списък на лекраи

Белла много ми харесва оформлението на новата тема

забелязвам че когато съм на чист въздух по-малко ми се гади ето защо е толкова зле на рабнотата - нямаме отварящи се прозорци там  Sick
приятна събота и неделя на всички

# 12
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Добро утро и от мен Simple Smile
Наистина,Белла, много хубаво е оформена темичката, че си и неуморна-вчера докато вляза в албума и вече беше подредила градовете и бременностите  bouquet
Като стана дума за албума, откога започва да расте коремчето / сори за тъпия въпрос Embarassed, ама се замислих вчера/ ? Не чак да ми личи ама поне аз да видя някаква разлика. Щото засега няма Sad
Приятна почивка на всички Hug

# 13
  • Мнения: 107
Доброутро и от мен!

Есме то при всеки е различно,но някъде около 3м
На мен ми пролича чак в 7м

Аз днес 6те имам гости и по4вам да 4истя,4е 3 дни само мързел!

# 14
  • Мнения: 120
Добро утро на всички! Снощи имаше много хора, но тази сутрин успях да видя иконата след близо час чакане. Който я е виждал може ли да ми каже какво се прави с памучето, което ти дават.Трябва ли да го пазя или се прави нещо с него? /Извинявам се за непросветеността  Embarassed но просто не знам/. Малко се вкиснах, защото пускаха бременните да минават напред, а на мен нали не ми личи още никой не ме пусна  Crossing Arms
Някой ще разкаже ли как е било на Металика ???
Темичката е станала СУПЕР!!!

Общи условия

Активация на акаунт