цикъл и море

  • 13 695
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
УФ!!!
Миналата година ми се падаше точно на морето да ми дойде и ходих на гинеколог да ми изпише нещо, за да го забавим....
Голям кошмар изживях...
Не стига че тези хапчета нищо не ми помогнаха, ами и такива болки...такива мъки бяха..не искам да си спомням....
Изобщо не разбрах, че съм на почивка...
Поне за мен ми е за урок и никакви хапчета повече!!!
Като ще идва, да идва...запасявам се с тампони и така...поне няма да боли толкова...

# 16
  • Мнения: 2 478
Аз живея на морето и никога месечния ми цикъл не е бил пречка да не ходя на плаж.
Честа смяна на тампоните и не се къпя в морето.

# 17
  • Мнения: 183
И аз бръмча на тампони в такива моменти. Peace

# 18
  • Мнения: 957
Тоалетните на плажа е задължителна.. На Созопол има точно над 2ри пост.
Ако не можеш със тампон, слагаш превръзка и къси панталонки и си тип топ.
Все пак тампоните имат и големини, като е по силно и се страхувате да не протече, слагате МАХ и забравяте, разредявате къпанията или само ходите и си топвате краката и се мажете с вода и всичко е ТИП-Топ.

# 19
  • София
  • Мнения: 561
Тампони. Не се къпя в морето.
А тоалетни има достатъчно. Тази година ходихме на Албена - тоалетната беше голяма и чиста  Peace

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 11:48 от c-mira

# 20
  • Мнения: 1 318
На мен по законите на Мърфи ми дойде ден преди да отидем на море, но може би от постоянното висене във водата ми спря за 3 дни. И аз бях с тампони, малко ми беше притеснено за тоалетната, но извадих късмет Peace

# 21
  • Мнения: 136
и на мен ми се падаше цикълът по време на морето, НО от смяната на климата, морското равнище, морето. знам ли... пропусна и ми закъсня с 20 дни. Така че и аз съм ПРОТИВ хапчета и други неестествени намеси. Ако все пак се случи - тампони.

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Преди съм ползвала ако съвпадне цикъла с почивката хапчета за забавяне на цикъла,но нищо не помогнаха,оплесках се яко.Тази година бях на морето с тампон,не мога да кажа че ми беше много комфортно,но все пак се къпах,пекох,сменях тампона и така.Забелязала съм че когато ползвам тампони по-бързо ми минава цикъла и по-малко тече. newsm78

# 23
  • Мнения: 49
Аз заминавам на море на 10.08 и трябва да ми дойде точно последния ден от почивката, ама с моя кофти късмет ще ми подрани и бас държа че ще "цъфна" на 11 още и при мен както е дълго...ще бъде ад. Така че и аз ще ползвам тампони и нямам никакво намерение да си седя на брега...
П.С. Някой знае ли начин за намаляване на продължителността на цикъла? Ще бъда много благодарна.

# 24
  • Мнения: 957
Аз заминавам на море на 10.08 и трябва да ми дойде точно последния ден от почивката, ама с моя кофти късмет ще ми подрани и бас държа че ще "цъфна" на 11 още и при мен както е дълго...ще бъде ад. Така че и аз ще ползвам тампони и нямам никакво намерение да си седя на брега...
П.С. Някой знае ли начин за намаляване на продължителността на цикъла? Ще бъда много благодарна.
Vitamin C

# 25
  • Мнения: 1 318
... и калций!

# 26
  • Мнения: 2 229
...П.С. Някой знае ли начин за намаляване на продължителността на цикъла? Ще бъда много благодарна.

Рутаскорбин (съдържа вит. Ц) - от 8 на 5 дни и е по-слабо.

# 27
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
абе защо всички влизате в морето по време на цикъл?! аз знам, че не се влиза, защото е опасно заради микробите и разни зарази..
иначе за мен е голяма глупост да си седя с тампона и да се пека без да мога да вляза в морето..а и както няма тоалетни наоколо е ужас..
и на мен ми се пада да ми дойде в деня, когато заминаваме Cry ама поне ми свършва бързо..

# 28
  • Мнения: 5 173
Миналата година ми дойде на морето, бях с тампон. Тази година пак ще ми дойде и пак ще процедирам като миналата година.

# 29
  • Мнения: 262
А да знаете вариант как да предизвикам цикъла да ми дойде по-рано.

Трябва да ми дойде в събота , а тогава заминавам на екскурзия на която е предвидено и всекидневно гмуркане , а ме плашат че не било хубаво да се влиза с тампон заради налягането  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт