Една бърза анкетка

  • 1 827
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 119
Знам. Преди 3-4 години една позната имаше проблем с работодателя си на тази тема и й трябваше точното основание. Търсих и й го намерих.  Peace

# 31
  • Майничка
  • Мнения: 12 611
Знаех, не съм го ползвала с първото, защото първоначално се върнах на работа на половин ден и не ми е бил необходим.
За второто ще видим...

# 32
да,но  не съм я ползвала

# 33
  • Мнения: 211
Знам, не съм ползвала, защото тепърва ми предстои раждане. Но едва ли ще ползвам, защото живея на половин час път от работата и този 1 час няма да ми стига само за предвижване , камо ли за кърмене.

# 34
  • София
  • Мнения: 62 595
Не ми се наложи да го ползвам, защото като се родиха децата спрях да ходя на работа.

# 35
  • Мнения: 419
Знам за това, но не се възползвах. Не кърмех вече, когато почнах работа.
.....
Peace

# 36
  • Мнения: 48 007
Знаех, но не съм ползвала, до 1 г. не работех, а на 1 г. тръгнах на нова работа и не вървеше да искам такъв отпуск, камо ли за кърмаче над 1 г. ....
Над 1 г. няма и да ти дадат. Важи до 8 месечна възраст.
Така ли? Аз като четох последно в кърмаческия форум май нямаше срок...но не съм сигурна newsm78

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Знаех, но не съм ползвала, не ми се наложи. Понеже си останах вкъщи докато кърмех целодневно, а след това само вечер и сутрин и не ме затрудняваше.
Имам колежка, която се възползва обаче, нямаше никакви проблеми от работодателя Peace

# 38
  • Мнения: 3 034
А какъв е смисълът, освен ако не рабогиш на 10 мин път от дома?

Може да си тръгнеш по-рано или да отидеш по-късно.
Знам, че имам право, кърма нямах.  Mr. Green

В такъв случай аз като некърмачка бих възроптала, че и на мен ми трябва време до приготвя млякото и нахраня бебето-

само че на твоето дете някой друг може да му приготви млякото, а кърмачката няма как да си остави циците у дома, за да го нахрани таткото напр.

# 39
  • Мнения: 4 555
По време на цялото кърмене, което приключи преди няколко дни  Cry съм в отпуск по майчинство.
Знаех, но няма как да го използвам, понеже не съм се върнала на работа.

# 40
  • Мнения: 3 423
Дори и в Германия кърмачките си кърмят
през работно време и никой не им пречи.

# 41
  • Мнения: 2 807
 Да, знам - не съм го ползвала.

# 42
  • София
  • Мнения: 344
 Да, знам - не съм го ползвала

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт