нервността при бременните

  • 1 376
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 630
Не съм била нито нервна, нито сприхава. Моят мъж казва, че аз бременност не съм имала Grinning. Може би си е до човек, а не само до хормони. Аз много я чаках и изтрадах моята бременност и бях изключително щастлива през цялото време. Та какъв съвет да дам, може би да не й обръщаш внимание и да се въоръжиш с търпение. Успех до края.

# 16
  • Мнения: 4 292
Aз пък не смятам, че е нормално една бременна жена да е така сприхава и да тормози с държанието си своето обкражение. Вярно е, че е нужно да се прояви търпение, вярно е, че бушуват хормони, но това не може да е оправдание за непоносимо и своеволно поведение.
И изобщо не съм съгласна, че всички жени сме така - не сме.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
Хубаво, че мъж пита...Де и моя да беше така загрижен Sad

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Aз пък не смятам, че е нормално една бременна жена да е така сприхава и да тормози с държанието си своето обкражение. Вярно е, че е нужно да се прояви търпение, вярно е, че бушуват хормони, но това не може да е оправдание за непоносимо и своеволно поведение.
И изобщо не съм съгласна, че всички жени сме така - не сме.

Разбира се, че от всяко правило има изключения.
Но повечето бременни променят поведението си така или иначе- заради хормони, разни страхове, притеснения и т.н.

# 19
  • Мнения: 770
Докато бях бременна, бях олицетворение на спокойствието, за съжаление си отиде с раждането... Следродилният период ми беше особено тежък, та честно казано, не ми е мисли, ако от сега е започнала треската при вас. Може би просто жена ти е по-притеснителна и може би с наближаване на раждането се страхува... Единственото, което можеш е направиш е да и даваш подкрепа и разбиране, и се моли че състоянието и ще се оправи с раждането, ако не, потърсете професионална помощ от психолог.
Пожелавам ви успех, леко раждане и здраво бебче Peace

# 20
  • Мнения: 9 814
Съжалявам.
Обикновено след раждането става по-зле.
По-добре поговори с нея. Бременна или не, трябва да ти даде обяснение за поведението си. Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 196
Аз днес за пръв път от 7 месеца плаках и не заради обкръжението вкъщи, а защото се направих,че не виждам баща си,с когото имам противоречиви отношения. В следващия миг съжалих.Исках да му дам пари да си купи нещо за ядене,защото гледаше стоките в луксозен хранителен магазин и май не можеше нищо да си позволи,а аз си бях купила нова рокля и неща за очакваното бебе.Пък и до мен на опашката застана една старица,която приличаше на починалата ми баба и сякаш ме укоряваше,че не наглеждам сина й...но той беше вече излязъл.И като се прибрах вкъщи,реееев Cry
През този период ставаме много сантиментални,май в края на бременността повече.Иначе досега чувствах спокойствие,напоследък и радостен трепет.Но така става и по време на цикъл-хормони. Бял кахър.Дано при съпругата ти нещата бързо се оправят Peace

# 22
  • Мнения: X
И аз бях щастлива, че съм бременна, мъжа ми беше грижовен, чуствах се добре физически, но това не попречи на хормоните да си "играят" и да нервнича без причина. Вярно, не всички жени са така, но голяма част са. Депресията след раждането също не ме подмина, но благодарение на мъжа ми, отшумя бързо. За тези, които не знаят какво е това се радвам, а на другите пожелавам късмет! На бъдещия татко- търпение  Peace

# 23
  • Мнения: 2 755
Не мисля, че е от бременността, все пак хората са си същите. Някой жени си остават така цял живот, не че те плаша, но знаеш, че е така. Може пък да отшуми, ако си поговорите.

# 24
  • Мнения: 4 784
Да не те плаша, но въоръжи се със сериозно търпение, че раждането наближава, а след това ситуацията в повечето случаи загрубява.  Hug

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Въоражи се с търпение

Общи условия

Активация на акаунт