Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 97 отговора
със съпруга ми сме заедно от 15 години. мина ли са ни много неща през главите,обичаме се,разбираме се и всичко е ок.
от известно време насам обаче на мен много ми се иска да кръшна. Embarassed не,че нещо има в отношенията ни,дори и секса ни е на ниво,но ... много ми се иска да полудувам и пощурея малко,но не с него. за толкова години сигурно и той го е искал,а може би и правил?! опасявам се обаче,че ме познава много надълбоко и със сигурност ще "ме хване".
чудя се как да постъпя и дали да му кажа? сигурно ще го нараня,ако му кажа,но пък от друга страна,ако го направя и той разбере...
дайте съвет
Цитирай

На 20 км от София, с тенденция към повече!

Като искаш да го направиш го направи така че човека да не разбере.
Иначе може да стане много кофти.
Имаш предвид че кръшкане след 15 години моногамност ще е доста трудно за прикриване...успех...
Цитирай

Пловдив

Не го прави щом секса ви е на ниво. Можеш  да полудуваш и с него. Оставали ли сте сами вкъщи и гледали ли сте еротика късно през нощта по оскъдно бельо, на свещи и с чаша в ръка. Ако не, сега е времето да пробваш. Знам го от опит, не от книгите или филмите. Успех
Цитирай

София

Каквото и да правиш в тази насока, никога, ама никога не му казвай!!! Naughty Това е най-голямата тъпотия, която можеш да свършиш!!! Като толкова ти се кръшка, винаги има начин да го направиш, без той да разбере. Странно е дори че задаваш подобен въпрос........ Мен ако питаш, най-добре укроти разбушувалите ти се хормони, седни си на дупето и щом нямате проблеми, направи всичко възможно да запазиш добрия си брак. На всеки му се случва да има желания за разнообразие, но не всеки се поддава на тях. Глупаво е да си развалиш хубавото семейство заради някакво моментно настроение и желание. Не си струва, а винаги има такава опасност. Затова - помисли добре! newsm12
Цитирай

Бре я по-добре вземи си седни на задника.Кво ти трабва да се вкарваш във филми?За чий ти е да кръшкаш щом секса с мъжа ти си го бива?Я си представи и следната картинка,фащаш някой жребец ама е нюнюю долу м?Или секса е кофти...
Пък и трудно ще скриеш такова нещо от някой с който си живял 15 години вече,няма как да не те познава много добре.Някак не си струва тази работа.Да не загубиш много за едното ебане.
Цитирай
Ти най-добре познаваш съпруга си и ти трябва да прецениш как ще го приеме. Само че ако му кажеш дори и да прояви разбиране не трябва да кръшваш, защото според мен това никой мъж не може да преглътне. Например моят ще приеме нормално желанието, но изпълнението............ Twisted Evil
Цитирай
мислех си за тройка,но сме си говорили и той е споделял,че иска да е с жена. аз нямам нищо против,но отделно от това ми се иска да го направя с мъж, друг, различен и без мъжа ми по възможност
Цитирай

nelipyxo Peace

Бре я по-добре вземи си седни на задника.Кво ти трабва да се вкарваш във филми?За чий ти е да кръшкаш щом секса с мъжа ти си го бива?Я си представи и следната картинка,фащаш някой жребец ама е нюнюю долу м?Или секса е кофти...
Пък и трудно ще скриеш такова нещо от някой с който си живял 15 години вече,няма как да не те познава много добре.Някак не си струва тази работа.Да не загубиш много за едното ебане.

Това е и моето мнение. И на мене са ми минавали подобни мисли, но не бих ги облякла в действие. Не бих причинила на най-близкия си това! Помисли как би се почувствала ти ако си на негово място!
Цитирай

На 20 км от София, с тенденция към повече!

мислех си за тройка,но сме си говорили и той е споделял,че иска да е с жена. аз нямам нищо против,но отделно от това ми се иска да го направя с мъж, друг, различен и без мъжа ми по възможност

Ами като толкова ти се иска - пробвай, не вярвам някой да ти откаже... но го направи хладнокръвно и си овладей емоциите и в никакъв случай не му казвай - мъжете сме чувствителни на тия неща.
Цитирай
мисля,че бих го разбрала,ако му се прииска и го сподели с мен.по-би ме заболяло да го прикрие. наистина не знам дали след 15 години моногамия ще ми хареса и ще се отпусна с друг,но ми се иска да опитам
Цитирай
Преживяла съм го това и мога да ти кажа,че започнеш ли веднъж е много трудно да спреш. Аз го направих след 10 годишен брак и чувството е ужасно- свито сърце, болка от предателството към нищо неподозиращия човек до мен, който ме носеше на ръце. Толкова добре се познавахме, че дойде ден в който той разбра. Животът ни тотално се разби. Карахме така година,две- нерви, ревности, скандали... и развод. Това е. Сега съм с друг човек , обичам го силно и никога , ама никога не бих  го наранила. Peace
Цитирай

ЕЕЕЕЕййййй тааам!

Ами и ние сме женени 15г. и аз като си помисля колко ни  е хубаво , едва ли може да бъде така добре с някой друг , само за идеята. Не благодаря , искам си това което получавам от мъжа ми. Даже след толкова години брак е още по  Laughing Laughing Laughing
Цитирай

София

После само да няма тема:

"Изневерих и сега щастливия брак ми се разпадна".....................
Цитирай

София

Почти всяка седмица се появява някоя жена с подобно питане.Това за спорта ли е или се прави статистика?
Ако ще кръшкаш,ти вече си го решила,но те е страх да си го признаеш.Какво очакваш ?Да ти успокоят страстите или съвеста?
Не го възприемай като заяждане.
Цитирай
съгласна съм,че може да е заради лятото,хормоните,емоциите и т.н. ,но все пак сигурно има начин и то без да си развалим семейството. за мен то е над всичко! не мога и не искам да си представя да го разваля с подобна моментна лудост. искам да го направя и толкова,до там. без обвързване,чувства и задълбочаване. любопитна съм да разбера какво е?!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 97 отговора