Хайде и аз да помоля за помощ!

  • 4 769
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Моля ви всички който вярвате че добрата енергия се предава от разстояние да се помолите с мен, всичко при баща ми да се оправи и той да бъде СВОБОДЕН в пълният смисъл на думата  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Няма да разказвам подробности, за да не се превърне темата в дискусия, за това моля само да се помолите с мен всичко да се оправи.  Praynig

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 1 877
Ще се моля от все сърце!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Стискам палци всичко да се оправи.  Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 15 460
Ще се помоля! Praynig

# 5
  • Мнения: 2 212
Изпращам ти и своите положителни мисли, дано всичко се нареди, така както го искаш  Hug

# 6
  • Мнения: 1 998
Дано всичко да се получи ,както искаш!

# 7
  • Мнения: 1 554
 Praynig както ти искаш Praynig

# 8
# 9
  • Мнения: 4 514
Успех, стискам палци всичко да бъде наред!  Praynig  Praynig  Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 7 034
Моля се наистина при татко ти всичко да е наред.

# 11
  • Мнения: 4 300
стискам

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
С теб съм!

# 13
  • Мнения: 1 447
Пращам цялата си положителна енергия и се моля за баща ти.Дано всичко се нареди. Praynig

# 14
  • Мнения: 959
много благодаря на всички които ме подкрепиха мен и най-вече татко, но аз не издържам вече и усещам че психически започвам да се сривам  newsm45. Въпреки всичко се старая да съм спокойна заради него, за да не му предам лошата енергия и вярвам в добрият край на развръзката Praynig. Веднага щом разбера ще ви разкажа и цялата история.
Пак благодара на всички които са с мен   bouquet

# 15
# 16
  • софия
  • Мнения: 3 379
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig С теб съм! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 409
Пращам цялата си положителна енергия и се моля за баща ти.Дано всичко се нареди. Praynig
Praynig  Praynig  Praynig

# 18
  • Варна
  • Мнения: 567
Дръж се, всичко ще се оправи!

# 19
# 20
  • Мнения: 1 065
И аз се моля за добра развръзка на нещата Praynig

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 2 353
  И аз се моля.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Praynig Praynig Praynig
Дано всичко се оправи!

# 25
  • Мнения: 7 723
С теб и татко ти съм Praynig

# 26
  • Мнения: 5 622
Стискам палци. Дано наистина толкова положителна енергия да има смисъл и полза   bouquet

# 27
  • Мнения: 3 034
стискам палци всичко да се развие по най-добрия за баща ти начин.  fingerscrossed

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 Praynig Дано всичко се нареди!

# 29
  • Мнения: 141
И аз се моля всичко да се нареди положително!  Praynig Praynig Praynig

# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 4 514
Ice, дръж се, не се предавай! Заради баща ти!
Когато се чувстваш готова, сподели, може да ти олекне. Успех и много кураж и на двама ви!  Praynig   Praynig

# 33
  • Мнения: 22 867
Нека нещата при баща ти се оправят. Praynig Praynig Praynig

# 34
  • Мнения: 32
Моля се всичко да е наред!  Praynig

# 35
  • Мнения: 4 435
Стискам палци и се моля. Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 36
  • Мнения: 98
Ice, дано всичко да е наред, не се предавай! Praynig  bouquet

# 37
# 38
  • Мнения: X
ice, всичко ще се нареди и ще стане така, както искате!
Стискам палци!

# 39
  • Мнения: 2 478
Имаш моята положителна енергия!
Всичко ще се оправи.Вярвай в това и то ще се случи! Hug

# 40
  • Мнения: 959
много благодаря на всички за помоща и за това че сте с нас. Има светъл лъч надежда нещата да се оправят, просто трябва още малко време и ще ви разкажа цялата история.  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Заповядай още положителна енергия! Вярвам, че нещата ще се оправят!

# 42
  • Мнения: 332
Дано всичко се оправи  Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 3 816
Стискам палци и се надявам с баща ти всичко да е наред. Praynig

# 44
# 45
  • Мнения: 2
In nomine patris et filis spiritum sancti amen !

# 46
  • Мнения: 740
Стискам палци за твоят татко! Praynig

# 47
# 48
  • Мнения: 1 341
Дано всичко при татко ти се нареди по най-добрия за него начин!
 Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 1 877
Как вървят нещата? Възстановява ли се татко ти?

# 50
  • Мнения: 604
Присъединявам се, Айс!
Нека всичко се развие по най-благоприятния начин, така че да се чувствате спокойни и щастливи всички  Peace Peace Peace Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 959
здравейте, ами за сега нещата са добре, но всичко става много бавно, утре след обяда ще имам повече яснота, а на 13ти август окончателно ще знам и тогава ще напиша цялата история. Благодаря на всички който са с мен  Praynig Praynig Praynig

# 52
  • Мнения: 1 877
Стискаме палци! Дано ни зарадваш с хубави новини!

# 53
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз съм с теб и твоя татко! Кураж, мила. Дано всичко се нареди по най-добрия начин.

# 54
# 55
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Моля се с вас всичко да се нареди Hug

# 56
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Стискам палци и аз!
 Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Мнения: 274
 Praynig дано всичко се подреди така, както желаете...

# 58
  • Мнения: 5 317
Дано всичко се нареди. Peace

# 59
  • Мнения: 4 514
Не знам какъв е проблемът, но наистина се надявам всичко да стане така, както искате. Ако е здравословен проблем - бързо оздравяване!  Hug  Praynig

# 60
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имаш и моята положителна енергия. Дано всичко се оправи по най- добрия начин за вас!

# 61
  • Мнения: 183
Каквото и да е -вярвам, че всичко ще бъде наред и стискам палци. Praynig Praynig Praynig

# 62
  • Мнения: 4 514
Ice, сигурно си в Англия, но все пак кажи, ако четеш, как се развиха нещата. Всичко наред ли е?

# 63
  • Мнения: 959
Да, бях в Англия и нямах никакво време за Интернет, но в понеделник съм на работа и тогава ще ви разкажа цялата история, а относно нещата - развиха се в полза на татко, за което ви благодаря ,че бяхте с мен и мен подкрепихте   bouquet

# 64
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Поздравления  bouquet! Радвам се, че нещата са се развили добре за вас!

# 65
  • Мнения: 959
Така, огромни благодарности на всички , които бяха с мен, които ме подкрепиха, и които имаха търпението да ме изчакат да разкажа цялата нелепа история, без да задават излишни въпроси   bouquet  bouquet  bouquet . Ето и нея:
Майка ми и баща ми живеят в Англия (по-точно в Шотландия) от вече 7 години. По-принцип много не се разбираха и отдавна мислиха да се разведат официално (майка ми от първия си брак има две деца - момчета, но баща ми не ги е осиновил официално), но по незнайни причини все отлагаха и така заминаха заедно за чужбина. Там нещата съответно се влошиха и миналата година решиха официално да се разведат........, но как ще си поделят имотите? Това е основният въпрос. Тук в БГ имат общо 4 апартамента ( 2 от които са им по наследство от дарение, както на баща ми така и на майка ми) и в Шотландия също си купиха един апартамент с двор за да не живеят под наем. До тук всичко е ок, но майка ми иска да му вземе в БГ 3те апартамента (за него да остане само този който му е дарен) и в Шотландия също апартамента да остане за нея, без той да има някакви претенции и тогава щяла да се разведе официално. Е да ама не става така, той цял живот е работил (както и тя съответно) и накрая тя иска да му вземе всичко , защото имала 2ма синове които трябвало да го подсигури. Ами аз къде съм, според нея в цялата картинка (при моя така зададен въпрос, родната ми майка ми отговори, че аз съм имала съпруг , който има собствено жилище и там да си живея  Shocked). Е да ама не става така................ както и да е, и за да направи всичко възможно да го разкара от пътя си, изигра страшна постановка. Преди повече от месец ( в началото на юли), станало скандал в апартамента в Шотландия, тя се опитала да му хвърли купата със салата в лицето , и съответно той и хванал ръката за да се защити. В този момент тя му казала: сега ще видиш какво ще стане с теб, аз само това чаках (просто го предизвиквала по всякакъв начин за да може той да и посегне). Обадила се на полицията и съответно те дошли за 3 минути и го арестували. И така седял в ареста 3 седмици (изгубил си работата, нямал право да се прибере в собственият му апартамент.... защото там законите са такива). За да го пуснат от ареста е трябвало да даде някакъв адрес на който щял да бъде , за да могат да го намерят, но той така и не могъл да даде...... и докато българският консул разбере са се минали 3 мъчителни и тежки седмици за него. Аз съответно разбирам , че нещо става (някакво вътрешно предчувствие, защото по-принцип баща ми се обажда по телефона всяка седмица, дори по 2пъти на седмица) и решавам аз да се обадя, въртя му по мобилния - никой не вдига , и накрая въртя по стационарния тел. в къщата - обажда се майка ми и аз питам какво става, защо не се обаждате? (това става вече в края на юли месец, а тя знае , че ще идвам в средата на август) и тя ми казва ами като дойдеш аз ще те посрещна и тогава ще ти кажа. И аз и казах , че не може да ме държи 2 седмици в напрежение и да ми каже какво е станало? И тя тогава ми каза , че баща ми е от 3 седмици в ареста , защото се опитал да и посегне. Трябва да ви кажа , че когато чух тези думи се сринах тотално. Аз на нея не и вярвам, и съм убедена , че татко никога не би го направил, особено в чужда страна където законите са железни, и наистина всичко излезе постановка, но ........ както и да е. Така един ден след като научих, българският консул е дал собственият си адрес и са го освободили, и на 13ти август му беше основното дело - ами какво да ми кажа, майка ми така се беше оплела в лъжите си , че чак и съдията започнал да се смее на глас. Тя пред полицаите, когато дошли в апартамента казала едно, пред адвоката и казала второ и в съда казала трета , съвсем различна версия. Е вярвайте ми , баща ми като ми го разказа как са и се подигравали всички, че лъже и целият със и се е присмивал...... но всичко се развило благополучно за татко, съда го пуснал и го обявил за невинен, но майка ми не може да се примири с това решение и адвоката и е пуснал жалба от нейно име, че не е съгласна и , че иска още време за да събере още доказателства, и съда е насрочил последно и окончателно дело за 13.11.2008 г. 
Аз пристигнах на 14ти август, помогнах на баща ми да си намери квартира (защото въпреки всичко за него е по-добре да не живее с майка ми, не се знае какви планове крои тя), намери си и работа, вече е започнал и да работи на още едно место и се чувства доста по-добре без нея и далеч от нея.
Сега чакаме да дойде 13.11.2008 г. , защото все пак се притеснява , но аз му казах да не го мисли , и че всичко ще мине добре и нещата ще се оправят и ще се развият в негова полза.
Това е общо взето, извинявам се за дългия пост и отново ви благодаря за подкрепата   bouquet

# 66
  • Мнения: 274
Леле страшна каша е забъркала майка ти  Sad много съжалявам за нещата, които сте преживяли с баща ти. Извинявай, че го казвам, но майка ти е много алчна -  някой хора нямат и 1 апартамент даже, а тя всичко иска ... Надявам се нещата да се подредят възможно най-добре за всички, все пак сте 3 деца с 4 апартамента, не мисля ,че майка ти трябва да постъпва така. В крайна сметка и ти си и дъщеря, и най-важни сте вие децата. Все пак съм сигурна,че рано или късно нещата ще се успокоят и подредят възможно най-добре. Най-важното е в момента да подкрепиш баща си според мен, защото начинът, по който е подходила майка ти е много некоректен.

# 67
  • Мнения: 959
Благодаря, да така е аз съм твърдо за баща ми и съм му казала , че ще бъда винаги с него и ще го подкрепям във всичко, а майка ми е станала толкова алчна, че чак не може да мисли и разсъждава трезво от алчност  Close

# 68
  • Мнения: 1 341
Миличка, много неприятна история. Но света е шарен и някои хора просто не знаят кога да спрат. Майка ти постъпва отвратително спрямо баща ти и теб. Прилича ми върла кумонистка за която е важно да подсигури синовете си, а дъщярите пасти да ядат, мъжете им да ги мислят. Confused Тъпо, много тъпо. Желая ви всичко да приключи по възможно най-добрия за вас начин! Hug

# 69
  • Мнения: 654
виждам че още се нуждаеш от положителна енергия, а може би и от приятели и от хора с юридически познания който да ти помогнат.успех. Peace Peace

# 70
  • Варна
  • Мнения: 567
Радвам се, че всичко е минало добре за баща ти!
За съжаление, хората за пари са способни на много долни неща!

# 71
# 72
  • Мнения: 959
виждам че още се нуждаеш от положителна енергия, а може би и от приятели и от хора с юридически познания който да ти помогнат.успех. Peace Peace
да така е, но след като мине и последното дело на 13.11 тогава ще потърсим добър адвокат тук, който се занимава с подялба на имотите, но .... има още много време до тогава  Peace

# 73
  • Мнения: 4 514
Ice, ужасна история направо.  Sad На майка ти откъде й хрумват такива неща? Както и да е, радвам се, че нещата са се развили в полза на татко ти, дано и на следващото дело всичко мине добре и баща ти да си запази, каквото си е негово. Успех!  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 2 430
 PeaceМного успех и от мен,за съжаление чак сега видях темата ти!Кураж

# 75
  • София
  • Мнения: 2 623
Пожелавам ти много успех и желая
много здраве и дълголетие на баща ти !
Минала съм през подобни неща - вярвай ми,
хората за пари и имоти са способни да си
затрият семействата. Не го разбирам това и
моето решение беше да ги зачеркна завинаги
от живота си и от живота на детето си  Naughty
Такива хора не са нужни никому, те не са нужни
дори и на себе си  Naughty
Успех миличка - ще чакаме новини !!!

# 76
  • Мнения: 959
Благодаря на всички! Когато има някакво развитие по въпроса , ще пиша тук и постоянно ще ви информирам, докато не приключи цялата история.

# 77
  • Мнения: 1 877
Аз да повдигна темата,че и ние с моя съпруг,страдаме от алчността на най-близките му....то всъщност децата ни са най-ощетени

# 78
  • Мнения: 959
здравейте на всички които следят темата ми - с две думи за момента няма никакво развитие и аз търся в момента добър адвоката по въпросите за разсялата на имуществото, но вярвам че всичко ще се нареди  Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 395
Приеми и  моята подкрепа. Hug

# 80
  • Мнения: 3 034
не е истина в какво се превръщат хората за пари и имоти .... ooooh!

# 81
# 82
  • гр.София
  • Мнения: 380
Радвам се, че всичко се е наредило добре при теб. Радвам се и че има толкова добри сърца, които без да знаят какво се е случило,ей, така, просто от човещина са отделили от времето си, за да те окуражат. Много ме трогна темата и реакциите на всички! Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 1 341








Ако имах добър адвокат с удоволствие бих те свързала с него.
Една приятелка има познат,но той не работи в София - иначе знам,че е добър в професията си.
Дано се включи някой,който има такъв познат!
Стискам палци !!!

Общи условия

Активация на акаунт