плодови пюрета

  • 2 121
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз избрах купешките пюрета когато захранвах и не съжалявам-не сме имали проблем

# 16
  • Мнения: 259
Аз предпочитах купените плодови пюрета, има голямо разнообразие от видове и комбинации.

# 17
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз започнах с купени на хип,а сега в повечето случай давам пресни плодове.Ако са домашни ги давам пасирани,купените ги преварявам преди да ги пасирам....

# 18
  • Мнения: 493
Аз започнах с пюретата на Хипп,но ако се приготвят от вас е добре да ги сварите предварително,да пасирате и да стерилизиратее .  chef

# 19
  • Мнения: 31 181
Дадох пюре от сурова пасирана круша,като беше на 6 месеца и баба ми се кара. Не знаех, че се вари. После вече варях и давах готови

# 20
  • Мнения: 27 524
За дете на 6 месеца:

Плодовото пюре се приготвя, като плодът се измие добре - може използвате топла вода, сапун и четка за отстраняване на всички замърсявания и химикали, които могат да се намират по външната кора или обвивка. Плодът се обелва добре, отстранява се костилката, нарязва се на подходящи парчета и се пасира с кухненски робот, блендър или пасатор.
По подобен начин, но с последващо изцеждане и отстраняване на пулпа се приготвя пресен плодов сок.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 219
Блонди, кой е източникът?
Плодово пюре е варен, пасиран плод. Не суров пасиран.
Пък и не мия със сапун и четка плод, който след това ще беля добре.  Tired

# 22
  • Мнения: 19
Варя плодчетата без захар и пасирам, банана направо мачкам с вилица суров.

Общи условия

Активация на акаунт