Лосион за тяло по време на бременноста

  • 3 005
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 160
 До 4 месец се мажех с  Mama Donna  - Chicco , след това започнах с  Мустела , за сега не ми са се появили стии  Hug

# 31
  • Мнения: 3 314
ползвах бебешко олио

# 32
  • Мнения: 492
Ползвах на Чико - Мама Дона. Нямам никакви стрии.

# 33
  • Мнения: 654
Ползвах Бюбхен и олиото,  и маслото, но не съм доволна и от двете. Според мен си е въпрос на  кожа..

# 34
  • Мнения: 2 232
Аз се мажа с олио на Нивеа за много суха кожа и засега нямам стрии никъде.Но ми прави впечатление,че гърдите ми не са се уголемили от бременноста,щото си нося старите си сутиени ......Незнам дали като родя тогава ще се уголемят,ако имам кърма евентуално??? newsm78

# 35
  • Мнения: 111
Искам да попитам тези от вас, които са се мазали със свинка мзас - Как се справяхте с отвратителната миризма на маста?

# 36
  • Мнения: 111
Опа, грешно съм го написала. Имам предвид свинска мас.

# 37
  • Мнения: 2 448
Не вярвам някой сред лято да се е мазал с мас.

Себе си не съм мазала, но бебето ми се роди зимата и него съм мазала с мас - чиста преварена и не миришеше, но лятото не мисля, че може да се трае подобно нещо.

# 38
  • Мнения: 111
А откъде купи тази чиста и немиришеща мас и на коя фирма е? Аз веднъж си взех една от женския пазар и като я отворих миришеше отвратително. След това я изхвърлих без дори да съм я ползвала.

# 39
  • Мнения: 830
Мазах се със зехтин,студено пресован двойно рафиниран.Кожата ми не се нацепи Peace

# 40
  • Мнения: 1 447
Мазах се с Виши и бях много доволна.Нямам никъкви стрии. Ето това е крема.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Не вярвам някой сред лято да се е мазал с мас.

Има, има. Питайте юлските мамита. Wink
Доколкото помня я смесваха с ябълки и ванилия за да не мирише. Но не помня точно рецептата.

# 42
  • Мнения: 1 447
Не вярвам някой сред лято да се е мазал с мас.

Има, има. Питайте юлските мамита. Wink
Доколкото помня я смесваха с ябълки и ванилия за да не мирише. Но не помня точно рецептата.
Аз пък се чудя при толкова козметика кой още се мажи с мас  newsm78

# 43
  • Мнения: 1 190
Моя приятелка ми сподели,че мажела гърдите и краката с някакви лосиони против стрии,а корема мажела със..свинска мас.Резултатът-корем без стрии,гърди-със стрии!

Аз също се мажех със свинска мас, гадничко е, особено в топло време, обаче резултата е - сега си се радвам на хубава кожа без нито една стрия Wink
Започнах да се мажа към третия месец Grinning (корем, дупе, бедра, гърди Peace)

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 10:06 от Toni4ka

# 44
  • Мнения: 1 190
Не вярвам някой сред лято да се е мазал с мас.

Себе си не съм мазала, но бебето ми се роди зимата и него съм мазала с мас - чиста преварена и не миришеше, но лятото не мисля, че може да се трае подобно нещо.

Аз съм се мазала посред лято с мас Sunglasses

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 10:03 от Toni4ka

Общи условия

Активация на акаунт