66 шишета на 66 ЩАТСКИ шосета

  • 12 477
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 163
'Ич, ама 'ич не ми пука за ТС-та на чаршафите ни. И без друго лягам и спя безпаметно. Когато Аля дойде с покъщнината си, само се отмествам, гушвам си детето и пак отмервам опашка. Важното ми е чаршафите да миришат на праничко. Оттам нататък всичко е наслада.

Аморитка, обади се на няколко детски. Иди, огледай, направи сравнение. Много зависи от района. Тук ми е почти на половина в сравнение с МД.

Ники, и аз съм с библията. Не знам дали помниш, качих малко рецепти тук. Може да са ти от полза.

# 16
  • Бостън
  • Мнения: 13 494

Ох, права си... ама понякога попрелива! Стойността им никой не отрича   Peace

Ако чаршафите ми са СС, но с неизвестен ТС това означава ли, че съм повърхностна, или не ми личи  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 381
Кюбит, спомням си че ги купих на разпродажба тези от 600, не си спомням обаче марка. Другите от ТиДжей или Маршалс бяха.
Тези от 300 просто по- бързо се изнасят -изтъняват на места, а са много скъпи постоянно да купувам нови.

Феята, благодаря много Simple Smile

# 18
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Фейо, остаряваме бе, трябва на мекичко да гушнем кокалите.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 091
Само аз ли съм единствената дето тепърва чува, че чаршафите можели да бъдат породисти и непородисти  Joy ДОри не бях чувала за въпросния thread count, направо ме хвърлихте в оркестъра! Аз като купувам пипам директно, ако не ми хареса не купувам  Laughing Нищо друго не съм гледала, а на моите етикетите са изрязани, така че ще продължавам да живея в неведение на какъв thread count спим

# 20
  • Мнения: 940
Зора ...заслужи си го  Mr. Green   

Бубка...Мерси ,ще погледна правилата на залата по подробно тогава,добре че попитах че мислим с метрото да ходим ,няма да има къде да оставя фотото ако нещо . Confused
За чаршафите мога да кажа че тези в Б,Б анд Бейонд  са много добро качество -понякога треад каунта няма никакво значение но разбира се по ниско от 400 не очаквай много.Отиваш и пипаш,само с пипане става ......ама така хубаво мушкаш ръката м-у чаршафите не само с пипане с длан. Peace

Чаршафите са ми страст така както на някои жени чантите и обувките  Crazy


# 21
  • Мнения: 2 381
Аз като купувам пипам директно, ако не ми хареса не купувам  Laughing

аз и не пипах, гледах само размера. Докато не улучих едни полупрозрачни, които не ставаха за нищо. Тогава питах една приятелка дали не е от марката случайно (щото и това не гледах) и тя ми каза да купувам чаршафи над 300 ТС.

# 22
  • Мнения: 8 163
Фейо, остаряваме бе, трябва на мекичко да гушнем кокалите.  Mr. Green
Laughing Бе важното е, че има кой да ни ги гушка тия кокали. Мани другото. Така и на трева, и на пясък ми е удобно. Wink

# 23
  • Мнения: 3 367
 Sunglasses като ви четер човек ще рече че съде в тез' чаршафи живеете Grinning
 ние имаме 3 ката,по 300 каунта (случайно) всеки на Томи Х,ни се къса,ни се износва,омръзнаха ми,ма как да хвърля здраво нещо..

# 24
  • Мнения: 1 800
Аз пък чакам моите да се скъсат, за да купя нещо, което ми харесва, и да скъсам със студентските покупки, ама не -6 годишни и не мърдат Crossing Arms. Купувани са от Икеа и Хоум гуудс.
и аз на пипане карам, знам че има ТС, ама не гледам, пък и  половинката има претенции за цветовете, та компромиси Mr. Green


Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 00:03 от benson10

# 25
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Оле, то било цяла наука това за чаршафите, пък не само броя на thread-a, ама каква марка памук, ама пък двойни или тройни не знам какво, пък дължина на нишката... егати. Отказвам се да разбера тънкостите.

Не мога да пипна, аз от ибей искам да ги пазарувам.

# 26
  • Мнения: 3 988
Чаршафите са ми страст така както на някои жени чантите и обувките  Crazy

victoria, това ме накара да се чувствам много добре. Явно не съм носорог и подсъзнателно всичко в мен крещи да не давам $150 за чаршафи, да си купя едни за $50, а остатъка да си пестя за обувки!  Mr. Green

Вкарахте ми малко стрес с тия чаршафи. Сега остава да каже някой, че ги глади и директно отивам да си купя едни нови обувки.  newsm56

victoria, мерси за напомнянето!   bouquet

# 27
  • Мнения: 7 091
Сега остава да каже някой, че ги глади и директно отивам да си купя едни нови обувки.  newsm56

 Joy Аз не съм от тези прилежните моми Simple Smile Само за гости гладя  Embarassed Laughing

# 28
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз нищо не гладя, така че не съм за пример.

Е този следобед мисля, че си изкарах тук смяната. Утре ще се въздържа от участие.

# 29
  • Мнения: 7 837
Последно купих едни комплекти на СК от Хоум гудс за по $10, със сигурност са над 400 (не че съм гледала, даже това, че са СК не ме впечатли, взех ги заради цената). Обаче от сушилнята излизат в ужасен вид, а вкъщи уред  ютия не употребявам.
Затова пък шарените ми таргетски чаршафи, излизат от сушилнята прилично опънати. Все още ми е по-важно, с кого си лягам, а не върху какво.

Общи условия

Активация на акаунт