За откачената мода на белите автомобили

  • 24 259
  • 213
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 535
че то си има...  Mr. Green
е онова бяло млечното го има отдавна, алпин уайт тук там се води и също е за без пари

# 76
  • Мнения: 3 461


Някой да знае от къде е тръгнала тази крейзи мода?


Сигурно от Гълфа, тук са отдавна на мода, струват доста по-скъпо и се чакат по-дълго. Laughing

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Изобщо не ме впечатлява модата по цветовете на колите  Crazy Последното нещо, което би ме развълнувало. Да си карат белите колите, ако имам и аз бяла, ще си я карам.

# 78
  • Мнения: 3 423
При нас няма никакви бели коли!
Явно всички са отишли в България.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 688
показват колко "непорочни" са собствениците,из се избиват един друг кой от кой с по-бяла кола ще се обзаведе:)

# 80
  • Мнения: X
Ами и автомивките трябва да живеят...А при тая липса на бели аутомобили нищо чудно и бялата боя да съхне по складове smile3508 smile3534Та като има балами с пари,дето не мислят и купуват всичко,а някой е казал,че е модерно...
Аз пък винаги съм против "модата", предпочитам си огненочервения цвят и не го давам за нищо на света...
Ей,да не сте измислили сега червена мода!!!

# 81
  • Мнения: 738
Абе има огромна разлика между едновремешното бяло и това в момента. На мен страшно ми харесва, особено на Х5, Q7, Infinity... На лека кола не толкова... И да, този цвят е по-скъп и се чака по-дълго.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 430
Не го харесвам белият цвят за кола,въпреки,че едната ми е в бяло!Много се вижда ,когато е мръсна Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 813
Вчера на едно кафене си говорихме за това с момичетата. Има разлика между бяло от "бял мерцедес" и бялото,което навлезе скоро.
В началото ми беше грозно. Сега ме кефи. Особено А4 S line в бял цвят и черни джанти.  Heart Eyes
Същото и за Ауди Q7. Готино е.

# 84
  • Мнения: 1 813
Абе има огромна разлика между едновремешното бяло и това в момента. На мен страшно ми харесва, особено на Х5, Q7, Infinity... На лека кола не толкова... И да, този цвят е по-скъп и се чака по-дълго.

 Joy Joy сега ти виждам поста. Абсолютно се припокриват мненията ни.  Simple Smile Явно в Бургас го виждаме това "другото бяло".  Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 2 430
Вчера на едно кафене си говорихме за това с момичетата. Има разлика между бяло от "бял мерцедес" и бялото,което навлезе скоро.
В началото ми беше грозно. Сега ме кефи. Особено А4 S line в бял цвят и черни джанти.  Heart Eyes
Същото и за Ауди Q7. Готино е.
Ауди Q7 мога да карам и в цвят резеда Mr. Greenаз да имам такава кола,пък ми дреме за цвета,ама на Фиата няма как да му кажеш  и кола Mr. Green

# 86
  • Мнения: 738
Абе има огромна разлика между едновремешното бяло и това в момента. На мен страшно ми харесва, особено на Х5, Q7, Infinity... На лека кола не толкова... И да, този цвят е по-скъп и се чака по-дълго.

 Joy Joy сега ти виждам поста. Абсолютно се припокриват мненията ни.  Simple Smile Явно в Бургас го виждаме това "другото бяло".  Joy

 Laughing Явно да...

# 87
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз съм с бяла кола...но от преди модата tooth
Понеже я купих изгодно, цветът беше последното, което гледах...в началото го мразех този цвят...някакъв прост фаянсов ми идваше...но после свикнах...все пак колата я използвам за предвижване, а не за гъзария. Има модели коли, на които белия цвят много отива, но има и коли, които в бял цвят губят красивия си облик. Преди много години дори се говореше, че колите в бял цвят ще плащат по-малко ГО или каско....не помня вече.

Плюсове на белия цвят:
1. По улиците масово са черни (тъмни) и сиви коли. Белите са малко...изпъкваш
2. Лятото по-малко се напича от слънцето.
3. Бялата кола през 3те сезона се забелязва от далече.

Минуси на белия цвят:
1. Мръсотията по бялата кола си личи много.
2. Зимата на сняг бялата колата става незабележима

# 88
  • Мнения: 738
Зимата като й пуснеш ксеноните се забелязва, споко... Mr. Green

# 89
  • Мнения: 4 371
Забавна тема Simple Smile
Не ми харесват и на мен, особено пък бял Кайен...

Общи условия

Активация на акаунт